До чого сниться Мочалка: тлумачення в різних сонниках

Якщо вам сниться мочалка, згадайте, що саме з нею робили, і якою вона була. Як вважає сонник, мочалка символізує очищення і оновлення. Вам слід переглянути свої погляди на життя, а так само своє оточення.

Мочалка уві сні – це одночасно як символ чистоти, так і чогось колючого, жорсткого. Мочалка може стерти бруд, але одночасно з цим і нанести дискомфорт.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Бачити уві сні мочалку означає, що в недалекому майбутньому доведеться тримати неприємна розмова з керівником, і це дуже зіпсує вам настрій. Спробуйте більш відповідально поставитися до своїх обов’язків.
  • Можливі плітки і незгоди в чомусь зі своїми друзями, будьте терпляча і в деяких ситуаціях краще промовчати і залишити свою думку при собі
  • Митися у сні мочалкою – до очищення себе від неприємностей і помилок
  • Дати комусь мочалку означає. Що хтось із найближчого оточення захоче втягнути вас у якусь справу, про який ви сильно пошкодуєте
  • Якщо поролонова губка, це символізує відступ від своїх переконань, а ось мочалка з лика або штучного волокна навпаки говорить про успіх підприємства, в якому ви також отримаєте сильного покровителя.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сни, в яких хтось миється як позбавлення від негативних думок. Такі сни говорять про приємні зміни в житті. Мочалка ж, як би підсилює цей ефект. Якщо вас мучило якесь нездужання або хронічна хвороба – чекайте одужання. Якщо вам неприємно від дотику мочалки, то ваш недуга посилиться.

Сонник Ванги

Вам доведеться відповісти за всі погані вчинки і стерти з себе погані думки. Якщо митися мочалкою в холодній воді, то ваш вчинок був здійснений нещодавно. В гарячій ж навпаки, нещодавно ви зробили щось недобре, завдали шкоди. Митися грубої мочалкою – до жорстокості з боку близьких.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилася мочалка, то вас чекає якийсь неприємний для вас сексуальний контакт, про якому захочеться скоріше забути. Будьте уважні у виборі партнера, щоб потім не шкодувати про свій вибір. Придивіться уважніше до свого оточення, можливо, ця людина поруч з вами.

Висновок

Мочалка – це символ очищення і видалення неприємного, брудного. Подумайте над своїми думками і вчинками, може бути пора щось змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code