До чого сниться Мозоль: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, мозолі уві сні, пов’язують як з прикрим непорозумінням або просто неправильним вибором взуття, так і з тяжким трудом – навіть тлумачення таких снів різняться в залежності від способу отримання мозолів і можуть передвіщати як успіх, так і неприємності.

Якщо вам приснилося, що ви натерли мозоль, значить ви знову наступите на ті ж граблі. Це стосується, в першу чергу, відносин між людьми.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Великі трудові мозолі обіцяють вам прибуток, достаток, зароблений чесною працею. Якщо вам приснилися криваві мозолі, доведеться багато працювати на благо своєї родини, лізти зі шкіри геть, щоб забезпечити близьких;
  • Примудритися натерти мозолі новими черевиками – наяву ви знову і знову повторюєте старі помилки. Швидше за все, вони пов’язані з областю любовних відносин, адже мозолі покликані символізувати чутливість;
  • Відчувати в сні біль від мозолів – незабаром вас очікують неприємності, до появи яких докладуть руку ваші недоброзичливці;
  • Зуміти у своїх видіннях позбутися мозолів – вам судилося успадкувати пристойний стан від ледь знайомого вам людини, ймовірно, далекого родича;
  • Мозолі на пальцях від письмового приладдя – вам доведеться багато працювати за скромну зарплату, будете ледве зводити кінці з кінцями. Мозолі від лопати і інших інструментів попереджають про труднощі, які доведеться подолати, щоб досягти благополуччя.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, для молодої дівчини побачити в сні мозолі на ногах віщує випробувати розчарування в своїх подруг: раз за разом вони будуть ображати вас і доставляти неприємності. Так може, має сенс переглянути своє коло спілкування? Носити тісне взуття, з-за якої з’являються мозолі – марно домагатися підвищення заробітної плати, на нинішній роботі ваші старання не оцінять і будуть звалювати все нові обов’язки за колишнє скромну винагороду.

Сонник Ванги

Мозолі в сні – символ важких часів: якщо вона з’явилися на руках, доведеться багато працювати, щоб прогодувати себе; збиті в кров ноги віщують дальню важку дорогу. Лиха і позбавлення, які ви відчуває, можуть, до всього іншого, значно зіпсувати ваші стосунки з оточуючими, так що доведеться справлятися своїми силами. Старі мозолі натякають на старі проблеми, які знову виникнуть перед вами.

Сонник Фрейда

У що з’явилися уві сні мозолів, які ще й болять, дуже цікаве тлумачення: здається, ви були непомірні у своїй сексуального життя, і тепер це позначається на вашому самопочутті, а також на самопочуття вашого партнера, навіть якщо ви списуєте це на сторонні причини. Вам слід відпочити від плотських утіх, тимчасово переключившись на романтичну сторону ваших відносин.

Висновок

До всього іншого, мозолі ще й вважають символом чогось, що заподіює людині неспокій. Не дарма ж кажуть – «наступити на мозоль», коли мають на увазі щось, ніж засмучують людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code