До чого сниться мити посуд: тлумачення сну по різним сонникам

Щоб зрозуміти, до чого сниться мити посуд, важливо згадати, де відбувалася дія, наскільки вона була забруднена і інші деталі, пов’язані з її зовнішнім виглядом. Тлумачення може відрізнятися в залежності від того, хто виконував роботу. У більшості випадків такі сни мають позитивне значення, але деякі нюанси можуть перетворити сон в застереження від небезпеки.

Тлумачення за даними різних сонників

Шукати значення миття посуду в сновидінні рекомендується з використанням декількох джерел. Різні сонники приділяють увагу окремим деталям. Деякі джерела дають поради в разі поганого значення сну. Якщо їм слідувати, можна буде уникнути неприємностей і знайти правильне рішення в складній життєвій ситуації.

Варіанти тлумачення сну:

 1. Сонник Міллера. Він пов’язує такі сновидіння з душевним станом сплячого. Загальне значення сну є сприятливим. Якщо посуд миє незаміжня дівчина, то незабаром її чекає щасливий і довговічний шлюб. Хорошим знаком вважаються блискучі келихи або блюдця (в сімейному житті буде панувати атмосфера взаєморозуміння і взаємоповаги). Змінити значення сну можуть тріщини і відколи на посуді. Такі дефекти вказують на крах планів і відсутність можливості реалізувати мрії.
 2. Сонник Фрейда. Пов’язує миття посуду з любовними і сімейними відносинами (якщо в процесі миття посуд розбилася, то любовний союз зруйнується, велика кількість вказує на занадто активну інтимне життя і відсутність контролю кількості партнерів, а відмивання тарілок від бруду вказує на бажання знайти сім’ю і дітей).
 3. Ісламський сонник. Не надає особливого значення деталям. Незалежно від того, де відбувалася дія і хто мив посуд, такий сон буде означати перепони на шляху до досягнення мети і численні дрібні неприємності (якщо начиння вдалося відмити до блиску, то домогтися бажаного вийде, але це буде складно і потребує багато часу).
 4. Сонник Юнони. Миття посуду символізує сімейне благополуччя (особливо якщо вона виблискувала чистотою).
 5. Езотеричний сонник. Віщує кардинальні зміни в житті того, хто мив посуд уві сні (зміни можуть бути пов’язані з поліпшенням фінансового стану, зміною оточення, набуттям гармонії з коханою людиною, якщо відносини часто затьмарювалися сварками).
 6. Сонник Мандрівника. Він пов’язує цей процес уві сні зі згодою і гармонією в сім’ї (для незаможних людей такий знак символізує багаторічну дружбу, друзі завжди прийдуть на допомогу, а довіряти їм можна навіть найбільші таємниці).
 7. Сонник Лонго. Віщує того, хто мив посуд, стабільність у всіх сферах життя (матеріальне благополуччя, щасливе сімейне життя).

Кому наснилося: дівчині, жінці, чоловікові

Значення сну, в якому довелося спостерігати або брати участь в процесі миття посуду, відрізняється в залежності від того, кому він приснився. Важливо враховувати своє сімейне становище, стать, а також деякі нюанси (наприклад, вагітність).

 1. Одинокій і незаміжній дівчини сон віщує зустріч з хорошим нареченим (молода людина буде розумний, багатий і красивий).
 2. Якщо дівчина знаходиться в любовних відносинах, то її обранець незабаром обов’язково зробить їй пропозицію.
 3. Для заміжньої жінки сон віщує сімейне благополуччя і взаєморозуміння з чоловіком.
 4. Дружина, миюча посуд, пророкує чоловікові початок сприятливого періоду в житті (удача буде присутній у всіх життєвих сферах).
 5. Якщо чоловік самотній, то сновидіння пророкує йому швидку зустріч з дівчиною і початок бурхливого роману (можливо, відносини призведуть до одруження).
 6. Для вагітної жінки такий сон не віщує нічого поганого (сновидіння може уособлювати її бажання швидше народити дитину).

До чого сниться мити посуд будинку, в гостях, на роботі

Змінити значення сновидіння може місце дії. При пошуку тлумачення сну важливо згадати навколишнє оточення.

Якщо миття посуду здійснювалося будинку, то значення сну буде нейтральним. Найближчим часом життя буде розміреним, що не затьмарений сумними подіями, але і яскравих моментів в ній також не буде. Мити посуд в раковині символізує велику кількість повсякденних справ і стабільне матеріальне становище.

Нюанси тлумачення:

 1. Якщо мити посуд довелося в чужому домі, то сон буде мати неоднозначне тлумачення (можливо, ви занадто цікавитеся життям інших людей і не втрачаєте можливості взяти участь в плітках, ваше життя наповниться численними яскравими подіями або з’явиться нове захоплення).
 2. В чужому, але знайомому будинку, вказує на необхідність відпочинку (можливо, обраний темп життя занадто активний і може стати причиною надмірної витрати енергії).
 3. Миття посуду в їдальні не віщує нічого поганого (рух до наміченої мети відбувається розмірено і найближчим часом плани вийде здійснити).
 4. Якщо місцем дії сну стали робочі умови, то такий знак віщує поліпшення фінансового стану (велика ймовірність отримання додаткового джерела заробітку, разового і високооплачуваного завдання, підвищення).
 5. Деякі сонники вважають миття посуду на роботі поганим знаком (виникає ризик конфліктів з начальством або родичами).

Хто мив: ви самі, близькі, родичі, незнайомі люди

Важливу роль при складанні тлумачення відіграє той, хто це робив уві сні. Якщо сновидец робив це разом з чоловіком або дружиною, то такий знак віщує довгий і міцний шлюбний союз. У сімейних взаєминах пануватиме гармонія і ідилія.

Хорошим знаком є ​​сон, в якому дружина миє посуд. Якщо в житті настав не надто сприятливий період, то незабаром всі неприємності ліквідуються.

Нюанси тлумачення:

 1. Якщо посуд мив знайома людина, то в реальному житті йому ваша необхідна підтримка.
 2. Бачити, як це роблять незнайомі люди, означає вдале завершення справ, якщо робота буде здійснюватися злагоджено (не лінуйтеся надавати підтримку тим, хто її потребує).
 3. Миття близькими родичами передвіщає початок сприятливого періоду в житті.
 4. А ось якщо посудомийкою був небіжчик, не має значення, близьке або не рідний чоловік, сон обіцяє неприємності і хвороби.

При тлумаченні снів важливо враховувати специфіку життя людини. Деякі ситуації, які ми бачимо в сновидіннях, є відображенням думок, що терзають підсвідомість. Якщо мити посуд в нічних мріях довелося тому, чия робоча діяльність пов’язана з такою обов’язком або не вдалося прибрати зі столу після відходу гостей, не варто надавати цьому особливого значення. Можливо, сон став наслідком втоми і насиченого трудового дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code