До чого сниться Надгробок: тлумачення в різних сонниках

Незважаючи на страшну картину. Надгробок досить часто зустрічається у сні. До чого сниться? Як тлумачить сонник, надгробок означає, що незабаром ви позбудетеся від переживань. Вони виявляться марними, всі питання вирішаться благополучно.

Якщо ви побачили уві сні надгробок, не поспішайте лякатися. Іноді такий сон говорить про позитивні зміни. Згадайте всі деталі сну.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо бачите в сні надгробок знайомого вам людини, який в реальності живий, сон є попередженням, що він у біді;
  • Якщо бачите пам’ятник самому собі, зверніть увагу, як він виглядає. Занедбане місце означає ваше самотність і спустошеність. Якщо могила доглянута, про вас хтось турбується. Скоро вам буде зроблений приємний сюрприз;
  • Зруйновані хрести у сні є символом краху і ганьби. Якщо ви бачили того, хто їх розорив, ваша нервова система вимагає спокою і лікування;
  • Побачити свою могилу, яка осяяна сяйвом, означає, що вас чекає приємна новина. Вона вас заспокоїть;
  • Поцілувати уві сні хрест, згідно французькому соннику означає, що чорна смуга у вашому житті скоро закінчиться. Настане період благополуччя і везіння;
  • Якщо ви пишіть ім’я знайомого на надгробку, ваші відносини з ним закінчаться незабаром;
  • Якщо бачите братську могилу і на плиті в списку імен знайшли своє, вас можуть оббрехати;
  • Читати написи на пам’ятнику віщує появу нових друзів і знайомих.

Сонник Міллера

Міллер стверджує, що бачити уві сні власне надгробок означає, що ви даремно турбуєтеся з якогось приводу. Ваші побоювання безпідставні. У більшості випадків тривоги стосуються стану вашого здоров’я. Якщо цілуєте хрест – сон несе погане значення. Ваші передчуття можуть збутися в реальності. Але, якщо ви гідно пройдете випробування, вас чекає велика нагорода за це.

Сонник Ванги

Ванга говорить про те, що встановлювати пам’ятник на могилі людини, який живий наяву, обіцяє неприємності цій людині. Можливо, йому потрібна ваша допомога. Для вас же сон має позитивне значення. Вас чекає успіх у професійній сфері.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда побачити могилу у сні означає, що ви шкодуєте про те, що упустили якісь можливості в житті. Ви сумуєте про те. Що досі не реалізували себе, а також каєтеся в тому, що вели себе неналежним чином з деякими людьми.

Висновок

Поява в сновидінні могили не завжди є чимось негативним. Часом сон говорить про новому знайомстві або удачі в справах. Для правильного тлумачення необхідно розглядати сон виходячи з його деталей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code