До чого сниться наручний годинник: тлумачення з різних сонників

Кожен день ми безліч разів звіряємося згодом, боячись кудись запізнитися або прагнучи встигнути якомога більше. До чого сниться наручний годинник? Як говорить сонник, наручний годинник можуть мати безліч значень, але найчастіше такий сон є попередженням. Наручний годинник уві сні можуть означати, що у вашому житті настає час змін, або що пора зробити той крок, про який ви так давно мріяли. Цей образ не з’являється в сновидіннях даремно, тому до його тлумачення варто підійти з усією серйозністю.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Варто зазначити, що в сучасному світі наручні годинники є скоріше аксесуаром, який необхідний для демонстрації почуття стилю або товщини гаманця. Є безліч більш простих способів дізнаватися час – котра година можна подивитися на екрані будь-якого мобільного пристрою. Однак тлумачення сонників більш консервативно, так як більшість з них були написані в минулому або позаминулому столітті. Тому якщо вам довелося бачити уві сні наручний годинник, тлумачення в тому чи іншому сенсі буде пов’язано з часом.

Якщо ви побачили уві сні жіночий годинник

До чого сняться годинники наручні жіночі? Це привід задуматися, перш за все про стан своїх нинішніх справ, в тому числі і серцевих. Ймовірно, у вас накопичилося занадто багато питань, проблем, а може навіть виникли неприємності. Так ось, зараз саме час почати все це розгрібати.

Немає сенсу далі відкладати розмову з близькою людиною, якщо вас щось не влаштовує в стосунках, або давно пора поспілкуватися з начальством на тему підвищення заробітної плати, або ж підвищення вас на посаді, якщо такі думки давно рояться у вашій голові. Час прийшов!

Як говорить сонник, годинники наручні жіночі, які зламалися, попереджають вас про важливість дрібниць. Будь-яка, навіть сама незначна деталь, може виявитися абсолютно незамінною в побудові вашого світлого майбутнього.

До чого сняться золоті годинники наручні жіночі – до швидкого одруження. Ваше холостяцьке час підійшло до кінця, скоро життя зміниться до невпізнання. Для тих жінок, хто вже перебуває у шлюбі, побачити такий сон означає, що ви недостатньо часу приділяєте своїм близьким. Діти і чоловік потребують вашої турботи і уваги. Постарайтеся знайти для них вільний час в круговерті нескінченних справ.

Витончені жіночі годинники на руці чоловіка сняться до того, що скоро ви опинитеся в складній життєвій ситуації, і щоб з неї вийти, вам знадобиться витримка і вся сила духу.

Ви побачили уві сні солідний чоловічий годинник

До чого сняться годинники наручні чоловічі? Для чоловіка це буде означати, що наближаються зміни в житті. Є висока ймовірність зустріти людину, яка круто змінить вашу подальшу долю. Якщо уві сні чоловік передає свій годинник жінці, яка йому симпатична, наяву вона відповість йому взаємністю. Читайте також: до чого сниться дівчина, яка подобається.

Заводити годинник – до готовності розпочати щось нове і глобальне. Ви сповнені сил і енергії, ви рветься в бій. І це добре, тому що вас чекає успіх. А ось що зупинилися стрілки на циферблаті, навпаки, віщують застій у справах і фінансові труднощі. Побачивши такий сон, постарайтеся обмежити себе у витратах, найближчим часом з грошима буде туго.

Для жінки сон, годинники наручні чоловічі в якому вона побачила, сниться до приємного знайомству, яке, до речі, може перерости в щось більше. Є висока ймовірність, що цей чоловік виявиться вашим товаришем по службі або колегою. Час подивитися по сторонам!

Якщо ви побачили надітий на руку годинник

 1. У більшості випадків бачити уві сні наручний годинник – до очікування. В даний момент ви дуже напружені, намагаючись вгадати час для початку чогось нового і важливого для вас. Якщо вам вдалося точно розглянути час, на яке вказують стрілки, значить, скоро той самий момент настане.
 2. Наснилися годинники наручні, надіті на руку іншої людини – до розчарування і втрачених можливостей. Можливо, ви на щось так і не змогли зважитися, але тепер час втрачено. Єдиний вихід – чекати іншого сприятливого моменту. Чи не турбуйтеся, він обов’язково настане.
 3. Приміряєте новий годинник на свою руку – отримаєте в самий найближчий час дорогий значимий подарунок. Сон, наручний годинник в якому не мають стрілок, означає, що скоро для вас настане важкий життєвий період. Можливо, від вас відвернуться навіть найближчі люди.
 4. Чути, як годинник цокає уві сні, означає, що вам варто негайно потурбуватися власним здоров’ям. Можливо, якась хвороба дуже стрімко може вас підкосити, постарайтеся якомога швидше після такого сну звернутися до лікаря.

Коли ви побачили золотий годинник уві сні

Важко уявити собі більш сприятливий сон. Природно, він обіцяє благополуччя, особливо фінансовий. Вас чекає заслужений успіх і можлива слава (для тих, хто до неї прагне).

Але не забувайте про зворотний бік медалі – заздрість і неприязнь з боку малознайомих людей, або навіть ваших близьких. Ваше завдання після такого сну – не розслаблятися в очікуванні благ, що обрушаться на вас з небес, а примножувати свій успіх. Так, все буде добре, але може бути ще краще, якщо ви як слід потрудіться над цим.

А ось тріщина або скол на склі золотих годинників може натякати вам, що ви рухаєтеся не в зовсім вірному напрямку. В цілому, все добре, але або ви зробили кілька помилкових кроків, або почали розпорошуватися на абсолютно не потрібні вам у даний момент речі. Зберіться!

Урожай антикварні золотий годинник закликають вас зупинитися і підвести підсумки. Чого ви досягли, які ваші мрії збулися, і що для вас дійсно має значення. Особливо це стосується трудоголіків. Можливо, ви багато переглянете, адже зараз настав саме час для змін. Зламаний золотий аксесуар говорить про те, що пора вирішувати накопичені проблеми, більше відкладати не можна, інакше неприємності не змусять довго себе чекати.

 1. Англійський сонник. Золотий годинник – символ тимчасової радості і здоров’я. Зламати годинник уві сні – ви можете отримати тілесні ушкодження, а також невдача у всіх починаннях. Купити золотий годинник – ви розтрачуєте своє життя через дрібниці.
 2. Місячний сонник. Уві сні підводити золотий годинник на руці – вас чекає винагорода за зроблену вами роботу, тільки це винагорода може бути і не матеріальним. Зламаний годинник – символ поганого сексу.
 3. Сонник Артемідора. Ваше уявлення про Світі неправильно або не відповідає вашому внутрішньому почуттю. Ви обмежуєте себе загальноприйнятими правилами, хоча це не благотворно позначається на траєкторії життя. Чи не метушіться – нехай зло протікає крізь ваше неприйняття його.

Ви купили аксесуар або отримали його в подарунок?

До чого сниться купувати годинники наручні – такий сон вказує на поверховість ваших прагнень в досягненні поставленої мети. Ви не готові або не хочете витрачати багато зусиль і часу, а бажаєте отримати все і відразу. Також вас влаштує варіант, якщо хтось інший зробить за вас всю брудну роботу, а ви будете лише спочивати на лаврах. На жаль, нічого не вийде. Якщо ви не переглянете свою позицію «всі засоби хороші» і не візьметеся посилено працювати на шляху до своїх прагнень, життя піднесе вам неприємний і болісний сюрприз. Але поки у вас є час все виправити.

Якщо вам подарували годинник наручний – це хороший, сприятливий сон, який обіцяє позитивні зміни. Ви успішно завершите розпочаті справи, отримаєте на роботі премію або підвищення зарплати. А якщо презент виявиться ще і з гравіюванням, про ваш успіх знатимуть багато. Чи це не привід пишатися собою?

Коли уві сні ви самі подарували комусь наручний годинник, слід уважно проаналізувати свої майбутні вчинки. Можливо, ви готуєтеся від чогось відмовитися, не припускаючи, що це принесе вам прибуток. Або ж, самі того не знаючи, ви передасте якусь річ або інформацію, корисну для вас, іншій людині, і все «вершки» підуть до нього, а ви залишитеся в збитку. Щоб цього не сталося, зважуйте кожен свій крок. Читайте також: до чого сняться годинник.

Якщо механізм був зламаний або розбитий

До чого сняться розбиті годинники наручні – до непередбачених витрат. У ваше життя скоро прийдуть неприємності, виникнуть вони виключно з вашої вини. Звичайно, з часом все прийде в норму, але вам знадобиться докласти зусиль, щоб повернути своє життя в колишнє русло. Сон, де фігурують зламані годинник, трактується схоже. Ви потрапите в дуже важку життєву ситуацію, з якої непросто буде вибратися.

Уві сні ви знайшли або втратили свій годинник

 1. Продовжуємо вивчати сонник: годинники наручні знайти: до чого це? Якщо ви знайшли годинник в хорошому робочому стані, то це прекрасний знак. Всі ваші починання чекає успіх, очікуйте прибуток в своєму гаманці.
  Навіть якщо годинник ви дістанете з води або пилу, нічого страшного. Це, всього лише, означає, що на шляху до вашої мрії будуть незначні перешкоди, але ви все подолаєте.
 2. А ось годинник, в якого немає стрілок, сняться до безглуздості ваших зусиль. Ви даремно витратите час, гроші та інші ресурси, нічого путнього в результаті не вийде. Знайти зламані годинник – до втрат, які ви понесете. Хоча спочатку ви можете не розглянути всю збитковість свого починання.
 3. Втратити годинник уві сні наручний для дівчини буде натяком на її безпечність і легковажність. Ви занадто несерйозні, і через це в кінцевому підсумку можете втратити щось (або когось) для вас дійсно важливе. Чоловікові такий сон обіцяє втрату роботи або зниження в посаді. Втратити годинник золотий – розлучитися з владою, багатством і впливом.

Тлумачення сну в різних сонниках: Ванги, Міллера, Фрейда і інші

Загадковий багатовимірний світ снів, що ми про нього знаємо? Є категорія людей, які називають себе езотерика. Так ось, вони дуже серйозно ставляться до сновидінь і намагаються максимально точно розшифровувати їх, щоб згодом, опинившись у складній життєвій ситуації, ми могли звернутися за допомогою і розтлумачити побачене. Адже сни – це нерозривна нитка, протягнута між нашому свідомістю і глибоким несвідомим, в надрах якого лежать відповіді на життєві питання. Давайте ж подивимося, якщо наснилися наручний годинник, до чого це, на думку знаменитих тлумачів снів.

Сонник Міллера – вас чекає удача в справах

До чого сняться годинники наручні на руці – це хороший знак, особливо якщо ви гравець на біржі або в казино. Тоді однозначно вас чекає успіх на цьому терені. Дарувати комусь цей аксесуар -подаріть свою удачу, ніж накликати на свою голову неприємності.

Розбити їх також означає втрату удачі. Будьте готові до того, що ваші недруги затіють проти вас щось недобре. Втрата годин уві сні віщує втрату і наяву. Зупинилися годинник сняться до застою в справах. Ніякого прибутку і перспектив найближчим часом не передбачається.

Сонник Ванги – попереду зміни на краще

Болгарська провидиця вважала, що такий сон є передвісником настання важливого етапу в житті. І тут дуже важливо, щоб годинник були в ідеальному стані, тоді очікувані зміни будуть позитивними. Якщо ж вони подряпані або трохи зламані – чекайте перешкод на своєму шляху. Але вони будуть переборні. А ось зупинилися годинник Ванга вважала знаком недобрим, так як вони сняться до можливої ​​швидкої смерті, як і годинник без циферблату. Ви можете потрапити в таку важку життєву ситуацію, що вибратися з неї вам може допомогти тільки віра.

Сонник Фрейда – у вас проблеми в особистому житті

Зламаний годинник сниться до проблем в сексі з вашим постійним партнером. Вас щось один в одному не влаштовує, і жоден з них не хоче йти назустріч. Ситуацію можна виправити компромісом. У будь-якому випадку, поступитися доведеться, якщо для вас важливі ці відносини.

Зупинився годинник уві сні для сімейної пари будуть символом сексуального застою і в житті. Спробуйте поекспериментувати, адже це дуже освіжає відносини.

Якщо дівчині приснилося, що чоловік дарує їй багато прикрашених годинників – це до пристрасного роману. А якщо, навпаки, дарує годинник вона – це не дуже добре для її відносин з молодою людиною, так як їй доведеться більше в них віддавати. В кінцевому підсумку, все закінчиться розлученням.

Сучасний сонник – ви відкриєте для себе щось нове

 1. Новий годинник – до нового заняття. У самий найближчий час ви придумаєте для себе щось принципово нове, відкриєте ще незвідані горизонти.
 2. Зупинився годинник, навпаки, є символом застою. Можна сказати, що ваше життя стане на паузу і ніяких значимих подій і звершень в ній відбуватися не буде.
 3. Довго придивлятися до годинника, вибирати їх – до дрібних проблем, джерелом яких станете ви самі. Постарайтеся, все-таки виправити все в самий найближчий час.

Сонник Кананіта – ви будете керівником

Символ керівництва, начальницького положення. Вам предстосіт керувати і віддавати розпорядження. Дорогі новий годинник – великий успіх в сфері управління. Розбитий наручний годинник, непрацюючі – крах в кар’єрі, невміння впоратися з покладеною відповідальністю.

Онлайн сонник – ви заслуговуєте довіри

Управління людьми. Вид годин – ваш портрет як керівника. Дешеві, зламані і т. Д. – вам не вдається вселяти повагу підлеглих. Дорогі красиві годинник: ви – справжній лідер, на вас хочуть рівнятися, людям подобається діяти у ваших інтересах.

Сонник для закоханих – ви занадто егоїстичні

Часто дивитися на годинник – самозацікленность, ви не помічаєте людей навколо себе, ігноруєте стан близьких і думка співрозмовників. Отримати в подарунок нові наручний годинник – компліменти, ви в центрі уваги.

Давньоруський сонник – занепокоєння і проблеми

Попередження про наближення важливих змін у вашій долі. Слухати цокання годинника – до занепокоєння і проблем. Втратити годинник – означає крах ваших планів і бажань. Знайти годинник – до создаданію міцної щасливої ​​родини.

Китайський сонник – ви пунктуальна людина

Наручний годинник найчастіше асоціюються з плином часу, змінами в житті, очікуванням і точністю. Годинники на руці – символ пунктуальності і ощадливості. Якщо ваші годинник зупинився, це вказує на завершення чергового етапу вашого життя.

Езотеричний сонник – вам бракує гармонії

Ваше уявлення про світ неправильно або не відповідає вашому внутрішньому почуттю. Ви обмежуєте себе загальноприйнятими правилами, хоча це несприятливо позначається на траєкторії життя. Чи не метушіться, знайте своє справжнє «Я».

Американський сонник – ви творча людина

Позитивні результати діяльності, що вимагає високого розвитку дрібної моторики: рукоделие, складання виробів із дрібних деталей, пакування. Це вдала передумова для виготовлення чого-небудь своїми руками.

Місячний сонник – ви володієте підприємливістю

Дорогий наручний годинник – винахідливість, підприємливість, що ведуть до успіху. Ви відкриєте в собі якості, необхолдімие для організації власної справи, зумієте налагодити справи і поправити матеріальне становище.

Французький сонник – знайдіть час для себе

Отримати в подарунок дорогий годинник – займатися улюбленим заняттям, час для себе. Розбити наручний годинник – неуважність, забути про щось важливе. Купити або знайти наручний годинник – зосередженість, концентрація на чомусь, прийняття важливого рішення.

Висновок

Час – постійний супутник нашого життя, найцінніший її ресурс. В кінці свого шляху нам буде шкода тільки одного, що нам так мало відпущено часу. Давайте цінувати кожну хвилину і жити повним життям, щоб кожен дорогоцінний мить не пропала марно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code