До чого сниться наздоганяти: тлумачення в різних сонниках

Як тлумачить сонник, наздоганяти що-небудь або кого-небудь, може означати, що слід дати вихід накопиченим емоціям. Або в реальному житті ви меланхолік і часто проявляєте жалість до самого себе.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні Ви наздоганяєте кохану людину, значить, сьогоднішній день буде важким для вас;
  • Якщо уві сні вас наздоганяє змія, ви витрачаєте багато сил і енергії даремно. Вам варто знайти іншу точку програми ваших старань. Якщо справа не приносить вам результату, залиште його і згадайте, якими ще навичками володієте. Спробуйте щось нове;
  • Бігти слідом за собакою сниться до того, що ви впораєтеся з усіма труднощами, що виникли на вашому шляху;
  • Якщо уві сні ви наздоганяєте кого-небудь, ймовірно, наяву ви прагнете втрутитися в його життя, дати пораду, який людині зараз не так-то й потрібен;
  • Якщо наздоганяєте незнайоме Вам обличчя, в реальному житті ви можете самі стати здобиччю;
  • Коли наздоганяють саме вас, такий сон символізує паніку і аврал.

Сонник Міллера

Якщо уві сні наздоганяєте поїзд, в реальності ви потрапили у важку ситуацію, і вам здається, що ваших сил надовго не вистачить. Для чоловіків подібне сновидіння може означати, що хтось відчуває до вас огиду. Жінкам сон обіцяє велику сім’ю. Якщо ви бачили, як чиясь дитина наздоганяє поїзд, що минає, у Вашому житті настане сприятливий період.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що наздоганяти автобус уві сні віщує сновидцу подія, яка порушить темп його життя. Щось завадить зробити задумане. Дівчатам сон обіцяє залежність від інших людей, від їх настрою і миттєвих бажань. Чоловікам сон пророкує появу перешкод на шляху. Однак при належній старанності ви зможете досягти запланованого.

Сонник Фрейда

Наздоганяти кого-небудь уві сні означає, згідно сонником Фрейда, бажання вступити з цією людиною в інтимні стосунки. Якщо уві сні ви наздоганяєте дітей, значить у вас є схильність до заняття сексом з неповнолітніми. Якщо наздоганяєте в сновидінні транспортний засіб, то наяву ви дуже не впевнені в собі в сексуальному плані, і для доказу зворотного вам постійно потрібно міняти партнерів.

Висновок

Ймовірно, ви хочете змін або просто любите пригоди і завжди в пошуку нових відчуттів. Значення вашого сновидіння буде залежати від того, чи вдалося наздогнати об’єкт, і за чим саме ви гналися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code