До чого сниться Недопалок: тлумачення в різних сонниках

Люди вдаються до сигарет, коли їм необхідно заповнити чимось тривалу паузу під час розмови. Тому, як пояснює сонник, недопалок є уві сні символом втраченого часу. Для курців і некурящих людей сон має різні тлумачення.

Якщо ви курили уві сні і робите це наяву – вас чекає підвищення по кар’єрних сходах.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Велика кількість бичків означає грошове поповнення. Ймовірно, підвищення заробітної плати. Якщо сновидець некурящий, сон вказує на те, що дрібні численні справи в результаті принесуть йому чималу винагороду;
  • Якщо ви курите наяву і уві сні витрушували попільничку, чекайте кар’єрного зростання;
  • Якщо ви підбираєте, дрібні бички уві сні, вас чекає матеріальне благополуччя в майбутньому. Ситуація з грошима значно покращиться. Головне, не розтратьте всі кошти на дрібні побутові потреби;
  • Якщо незнайома вам людина підняв з землі недопалок і хоче його запалити, або пробує на смак, значить, комусь з родичів потрібна ваша допомога і турбота. Швидше за все, він потрапив у неприємну ситуацію і потребує фінансової допомоги;
  • Якщо ви закурили, не бажаючи цього, або бачили, як димить сигарета, сон говорить про хворобливому стані. Варто уважніше ставитися до свого здоров’я і звернути увагу на стан близьких людей.

Сонник Міллера

Сонник Міллера пояснює побачений у сні недопалок як ознака скорого завершення якоїсь важливої роботи. Якщо спостерігаєте за кимось, і людина гасить його, чекайте великого скандалу. У когось з близьких людей давно назріває серйозна розмова. Розмова буде йти на досить неприємну для вас тему.

Сонник Ванги

Ванга стверджує, що розкидані по всій кімнаті сигарети та їх залишки говорять вам у сні про негатив з боку родичів. У вас піде багато часу на порожні розгляду, які ні до чого не приведуть. Близькі люди почнуть дорікати в тому, що ви не приділяєте їм належної уваги. Після таких сварок ви почнете дивитися на відносини з рідними по-іншому.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд говорить, що для молодих дівчат сон може означати, що в найближчому оточенні у неї є прихильники. Треба лише подивитися по сторонам. Одночасно кілька недопалків у сні означає достаток залицяльників. Зараз настане період побачень і романтики. Якщо ви тушкуйте сигарету, наяву разорвете відносини з партнером.

Висновок

При тлумаченні будь-якого сну приділяти увагу його подробиць. Будь-яка дрібниця докорінно змінити значення сну. Сигарети і недопалки в сновидіннях будуть мати різне тлумачення для тих хто палить і для некурящих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code