До чого сниться Незаймана: тлумачення в різних сонниках

Як уві сні, так і наяву цнота завжди асоціюється у нас з чистотою і невинністю. Як вважає більшість сонників, незаймана уві сні символізує настання періоду небувалого успіху в справах. Ваш бізнес буде процвітати. Всі плани та ідеї реалізуються успішно в найближчому майбутньому.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Для заміжніх жінок сон, в якому вона побачила себе дівою, може нагадувати про те, що в минулому вона здійснювала вчинки, які їй досі не дають спокою і періодично нагадують про себе. Варто усвідомити, що минуле змінити неможливо, і важливо на даний момент, які дії ви зробите в майбутньому і як поводитеся зараз;
  • Якщо молодій дівчині приснилося, що вона втратила цноту, наяву ви ніяково себе почуваєте в компанії малознайомих людей. Деякі сонники кажуть про те, що ви не зможете встояти перед молодою людиною, яка проявляє знаки уваги до вас;
  • Якщо дівчині сниться, що вона народила дитину, хоча є незайманою наяву, таке сновидіння має позитивне значення. Незабаром ви вирішите всі ваші питання і турботи;
  • Якщо уві сні чоловік хотів одружитися на незайманій, наяву вами зацікавиться особа протилежної статі;
  • Якщо ви поєднувалися шлюбом, сон говорить про міцне здоров’я і щасливу сім’ю, гармонії у відносинах.

Сонник Міллера

Як тлумачить сонник Міллера, якщо чоловік знаходиться в компанії Діви, такий сон може означати розлад його планів і невдачу в справах. Можливо, раніше ви давали комусь обіцянку, яку так і не виконали. Це може стати причиною нових неприємностей в реальному житті.

Сонник Ванги

Ванга тлумачить сновидіння для молодих дівчат як необхідність бути більш обережними при знайомстві з новими людьми. Не виключена можливість обману і зради. Чоловікам сон про втрату цноти віщує значний успіх у жінок в реальному житті.

Сонник Фрейда

Фрейд пояснює сновидіння як вашу закритість і нервозності. Ви занадто скромні і сором’язливі. Це не дає вам повноти відчуттів в ліжку. Вам варто більше довіряти партнеру і дізнатися, що таке справжнє задоволення. Також сон може означати, що ви даремно недооцінюєте себе.

Висновк

Тлумачення сновидіння, в якому ви опинилися дівою, або, навпаки, втратили її, залежить від того, ким ви є наяву. Для чоловіків, жінок і молодих дівчат сон має різне значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code