До чого сниться незайманість: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонникам, невинність уві сні має неоднозначне тлумачення. Різні сонники пояснюють це по-різному. Одні говорять про настання щастя і успіху, інші віщують негативні події і погані вчинки сновидця.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачити себе в сні незайманим або незайманою більшість сонників трактує як закритість і закомплексованість. Протилежна стать не звертає на вас ніякої уваги через вашу скромність. Вам пора подолати в собі ці якості в реальному житті. Перестаньте применшувати власні переваги і шукати недоліки;
  • Жінкам втрата цноти уві сні може говорити про те, що в реальному житті ви не підпускаєте осіб протилежної статі на близьку відстань. У вас міг виникнути комплекс неповноцінності через будь-які події в минулому, або причиною може бути боязнь за власну репутацію;
  • Жінкам сон, в якому вони позбулися невинності, може говорити про те, що вам необхідно змінити власну поведінку. Інакше ви зіпсуєте свою репутацію, і про вас буде ходити багато пліток і розмов;
  • Дівчині сон може нагадувати, що ви забули про свої зобов’язання перед родичами і близькими друзями. Можливо, ви не виконали цю обіцянку.

Сонник Міллера

Сонник Густава Міллера трактує сон, побачений чоловіком, як провісник виникнення неприємностей і турбот, які пов’язані з особистими стосунками з дружиною. Для юнака сновидіння може означати плітки і негативне ставлення до нього оточуючих людей.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, втрата невинності означає, що у вашому житті настає період позитивних змін. Вас чекає поліпшення в матеріальному плані, а також виникнення відносин, які завершаться щасливим шлюбом. Період залицянь буде відрізнятися романтикою і пристрастю.

Сонник Фрейда

Фрейд говорить про те, що сон вказує на необхідність відпустити якісь події минулого, які принесли вам сором’язливість і закомплексованість в сексуальній сфері. В іншому випадку можливий емоційний зрив і проблеми зі здоров’ям. Якщо уві сні ви чинили опір втраті невинності, наяву вас чекає відчай, нерозуміння, як діяти в поточній ситуації.

Висновок

Тлумачення сновидіння багато в чому залежить від статі сновидця, його віку, а також від того, хто вас позбавив цнотливості уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code