До чого сниться Нічна сорочка: тлумачення в різних сонниках

Напевно, кожному хоч раз доводилося бачити себе в сні в одязі для сну. Як говорить сонник, нічна сорочка є символом розкутості. Швидше за все, ви хочете комфортного життя і готові на будь-який крок для її досягнення.

Нічна сорочка, побачена в сні, незважаючи на інтимний характер, може символізувати не тільки відносини між людьми, але так само і фінансове становище сновидця.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви бачили іншої людини в негліже, вас чекають погані звістки про вашому доброму знайомому;
  • Якщо побачили родича в нічній піжамі, наяву вас чекає зустріч з ним;
  • Якщо молода дівчина у сні купувала сорочку, її чекає знайомство з молодою людиною;
  • Якщо ваша одяг сушилася, і її понесло вітром, ви підете за покупками в реальному житті;
  • Ви даруєте уві сні в якості подарунка нижня білизна, значить, вас чекають нові можливості, які допоможуть підвищити ваш статус в суспільстві;
  • У сні ви вирішили надіти сорочку на чоловіка, наяву даремно витратите час;
  • Якщо опинилися в нічній сорочці в людному місці, не роздумуйте довго над можливістю, хапайтеся за неї. Інакше ви пропустіть відмінний шанс, який не випаде знову;
  • Якщо після прання сорочка змінила колір на червоний, зовні ви проявляєте спокій, але всередині вас вирує полум’я. Дайте вихід своїм емоціям.

Сонник Міллера

Згідно з поясненням Густава Міллера, прозора сорочка у сні є передвісником легкого захворювання сновидця. Воно має досить неприємні симптоми, але вони пройдуть швидко. Довга сорочка в сні вказує на те, що вам важко спілкуватися з людьми в даний час, слід попрацювати над собою і позбутися від сором’язливості.

Сонник Ванги

Згідно соннику віщунки, чоловікові надіти на себе уві сні жіночу ночнушку означає занепад сил і нервові розлади. Візьміть себе в руки, не падайте духом. Якщо мати одягає дитину в школу, і вбирає в нічний вбрання, сон указує, що ваші бажання і реальність не збігаються. Прийшла пора щось міняти.

Сонник Фрейда

Для чоловіка сон, у якому він вбирається в жіноче нічний вбрання, означає, що у нього з’явиться нова партнерка для інтимних задоволень. Одяг для сну білого кольору говорить про настання періоду спокій і умиротворення. Якщо вона була забруднена, не розповідайте стороннім людям багато інформації про своє життя.

Висновок

Тлумачі дають часом суперечливі значення появі ночнушки уві сні. Найчастіше вона є символом легковажності. Якщо ви купуєте в магазині, сон обіцяє міцні сімейні відносини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code