До чого сниться ніж: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Ніж уві сні є символ обману, жорстокості, а так само сексуальної агресії. Деякі сонники тлумачать ніж як вхід статевого органу, і більшість читачів можуть бути заведені в оману, – проте тут ми відразу ж розставимо як то кажуть крапки над «і» – не зв’язуйте цей входить статевий орган з приємними відчуттями, тому що «вводити» його будуть вельми жорстоко причому зовсім в інше місце, не туди, куди очікуєте, а ймовірно де небудь ззаду. Тому коли сниться ніж, слід бути на чеку і частіше озиратися.

Звичайно ніж сниться коли людина знаходиться в якомусь спірному процесі, і сон з ножем може підказати вихід із ситуації або ж попереджати про особливі обставини. Ніж так само має і Гарне значення але тільки в тому випадку якщо вам наснився кухонний, – це означає що найближчим часом вас несподівано запросять в гості повечеряти.

Абсолютно погане значення має ніж в сонниках, коли уві сні людина бачить кинджал або мисливський ніж – ймовірно на вас точать зуб, хочуть вбити як мінімум морально, але однозначно сон пророкує активізацію ваших ворогів або конкурентів.

Бачити уві сні ніж – досить погана прикмета, оскільки в більшості випадків ніж говорить про можливі розлуках c улюбленими людьми і сварках, і як правило асоціюється зі збитками в матеріальному плані.

Однак при тлумаченні сновидінь ніж, слід детально аналізувати додаткові чинники, потрібно згадати багато деталей сну, наприклад який ніж був уві сні? що далі відбувалося з ножем? може ножем когось різали або вбивали? чи був це простий ніж або який-небудь особливий ніж.

Досить часто уві сні люди бачать кухонний ніж – на якому присутній канал кровотоку, (адже там не повинно його бути) – такий сон повинен в першу чергу насторожувати, і як мінімум потрібно озирнутися навколо себе, подумати кому з родичів або друзів ви стали поперек горла , проти вас що то замишляють. Але вірною розшифровкою подібного сну і ключем до розгадки пророкування, знову ж будуть деталі сновидіння.
Важливий так само розмір ножа, оскільки він пропорційно порівняємо з представляє вам загрозою.

Для одружених це холодна зброя уві сні – знак, що Ваш партнер по шлюбу може проявити невірність по відношенню до Вас; а закоханому сон загрожує тим, що його кохана чи коханий відкине його і вийде заміж за іншого.
Майже однозначно можна сказати, що після сну про ножах Вас чекають будь-які неприємності і збитки в торгівлі, безліч підступних конкурентів.

Сонник ніж — загальне значення

До чого сниться ніж ?

 1. Ножі, всякі кинджали шпаги бачити бачити уві сні – це застереження від ворога (починаються неприємності) будеш залучений в суперечку. Сон ніж має багато схожого за значенням зі сном змія де так само в більшості є небезпека.
 2. Багато ножів наснилося – суцільна брехня.
 3. До чого сниться ніж в землі – бачити забитий ніж в землю, означає боротьбу, суперечку за майно.
 4. Ніж шевський, або різати ним взуття – сумні звістки, відспівування.
 5. Приснився Кинджал – незабаром довідаєшся таємне, ворожнеча, життєва боротьба, подолання усіляких перешкод.
 6. Складаний кишеньковий ножик – уособлює приховані небезпеки, можливі хвороби, псування від ворогів, або вам наставляют- «роги».
 7. Уві сні бавитися цим гострим предметом, кинджалом – настав час помсти, в собі злобу роздувати, переоцінювати свої можливості.
 8. Жінці кинджал бачити, їм милуватися уві сні – таємна злість на подруг.
 9. Жінці їх колекціонувати – віддатися хтивості, більше в мріях, ніж насправді.
 10. Вбивство бойовим ножем уві сні – означає що ваші таємниці будуть розкриті.
 11. Зламані ножі в сновидіннях – означають крах усіх надій.
 12. Бачити голу рукоятку ножа безлезвія – велика ймовірність що вас обкрадуть або постраждаєте матеріально від разгульства.
 13. Наснилося збирати ножі чоловікові (колекціонувати) – він наживає собі на яву багато таємних ворогів.
 14. Наснилося знайти ніж уві сні – означає в житті придбаєте поганого друга, після ворога.
 15. Сонник наснилося втратити ніж уві сні – пастка.
 16. До чого сниться точити ножик уві сні – можливий варіант примирення з протиборчої стороною.
 17. Отримати його в подарунок або навіть цілий набір ножів – значить до вас хитро набиваються в друзі майбутні вороги, оцініть ситуацію на яву, – отсейте при найменшій підозрі непотрібних людей.
 18. Різати щось безглузде, дивне – розлука.
 19. Різати незрозуміло що уві сні – означає непостійність. Якщо тебе колять вістрям в живіт завдаючи невеликі рани – сниться до зради.
 20. Побачити іржаві леза уві сні – означає незадоволеність у сімейних справах або розрив з коханцем.
 21. Кинути ніж уві сні – сон символізує емоційний вибух, нерідко означає суперечка почати.
 22. Сонник дати комусь в руки ніж – якесь застереження, означає що розвинути сам собі противника.
 23. Удар вістрям, в горло увіткнути – вас спіткає невдача.
 24. Наснилося Фехтувати великим кинджалом – до спонтанної сварці і суперечкам, які можуть виникнути випадково без будь-яких намірів.

Езотеричний соннік — ніж

 1. Сонник різати щось ножем нещасний випадок. Отримати ножове поранення – сліпа лють в сердечних справах.
 2. Купувати ніж за гроші – легко придбаєте бажане на яву майно.
 3. Бачити, що ви поранені ножем, предcказивает неприємності вдома або хитрощі ваших противників.

Для неодружених людей цей сон пророкує безчесний вчинок.

Побачити уві сні, що ви самі кинулися на когось з ножем, означає, що ви проявите хитрість і підступність по відношенню до інших людей, і публічно проявіть ницість свого темпераменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code