До чого сниться Номер: тлумачення в різних сонниках

Якщо ви пам’ятаєте з сновидіння якийсь номер, варто згадати, де саме він був написаний. Як тлумачить сонник, номер телефону має кілька значень. Він може вказувати на зустрічі і знайомства, а може попереджати про проблеми.

Якщо вам приснився номер, і ви не можете знайти тлумачення в соннику — рекомендуємо звернутися до нумерології. Вона підкаже, що саме означає дане число.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви бігли марафон і у вас був номер, що дає в сумі одиницю, то сон говорить про заняття в найближчому майбутньому посади керівника;
  • Якщо ви завершили змагання і прибігли першим, в житті настане сприятливий період. Чекайте значного збільшення фінансів;
  • Якщо ваш номер 10, варто почати активно діяти, інакше пропустіть непогані можливості;
  • Якщо в реальності ви турбуєтеся з приводу вибору якоїсь дати, сон може бути для вас підказкою. У такому разі двозначний номер слід розглядати як місяць і день вчинення події;
  • Дата уві сні може також означати день, до якого вам потрібно прийняти важливе рішення або впоратися з накопиченими справами;
  • Якщо на іспиті в сні ви витягли квиток і пам’ятайте його номер, число може означати дату кардинальних змін;
  • Якщо сідаєте в транспорт з номером один, вашим планам хтось здорово завадить;
  • Якщо ви ставите штамп з цифрами на що-небудь, вас можуть обікрасти. Злодієм виявиться добре знайомий вам людина;
  • Зміна номера телефону сниться до розставання з близькими людьми або втрати друзів.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, якщо дівчина шукає в сумочці номер телефону, вона не вміє спілкуватися з оточуючими. Вам варто стати більш розкутою і постійно заводити нові знайомства, щоб навчитися спілкуванню.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви бачите номер телефону на аркуші паперу, у реальному житті ви не приділяєте близьким людям належної уваги. Залиште на час вирішення накопичених питань та приділіть час родичам. Якщо ви вирішили уві сні змінити власний телефонний номер, вам необхідно змінити оточення.

Сонник Фрейда

Фрейд стверджує, що якщо ви даєте свій номер незнайомій людині уві сні, ви хочете більш близького спілкування з ким-то. Ймовірно, вам варто зробити перший крок і почати розмову першими. Якщо дівчина записує чийсь номер мобільного, наяву у неї з’явиться шанувальник. Але почуттів до нього не виникне. Сон також може означати бесіду з впливовими людьми.

Висновок

Якщо записуєте чийсь номер і пам’ятайте його, прокинувшись, складіть всі цифри і спробуйте звернутися до нумерології. Ці цифри явно мають якесь значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code