До чого сниться Одруження: тлумачення в різних сонниках

Оскільки в реальному житті весілля є дуже відповідальним рішенням для обох сторін, в сновидіннях вона обіцяє глобальні зміни у вашому житті. Часто уві сні є багато дрібних подробиць, які дуже важливі для правильної інтерпретації сновидіння. Постарайтеся згадати всі можливі деталі сну, щоб зрозуміти його значення.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви присутні на одруженні ваших знайомих, наяву ви знайдете вихід з важкої ситуації, яка не дає вам спокою довгий час;
  • Для чоловіків бачити себе на весіллі нареченим має негативне значення. Ви візьміть участь в небезпечній справі, яка закінчиться для вас несприятливим результатом. Деякі сонники трактують сни такого роду, як поширення про вас пліток і чуток. Можливий обман з боку близької людини;
  • Молода дівчина бачить у сні, як наречений поєднується шлюбом з іншого, такий сон обіцяє щасливі стосунки з її обранцем. Ваш партнер буде вірний вам і візьме за вас відповідальність на все життя. Всі ваші побоювання і тривоги з приводу вірності коханого абсолютно безпідставні;
  • Якщо в сновидінні ви усвідомили, що вийшли заміж або одружилися, чекайте неприємних звісток.

Сонник Міллера

Якщо ви бачите власне одруження, вам належить прийняти важке рішення. Від його результату залежить багато чого у вашому житті. Веселитися на весіллі уві сні до веселощів і наяву. Можливо, вас запросять на вечірку, на якій ви зустрінете свого майбутнього коханого.

Сонник Ванги

Якщо ви перебуваєте уві сні на весіллі в якості гостя, наяву хтось із ваших друзів або близьких потребує вашої допомоги і підтримки. Зверніть увагу на ваше оточення. Ймовірно, людина соромиться сам попросити вас про допомогу. Незабаром вам теж можуть знадобитися його вміння і навички.

Сонник Фрейда

Одруження сонник Фрейда розглядає, як відсутність сексу в реальності. Можливо, вас надто опікують ваші батьки. Пора стати самостійними і вилетіти з гнізда. В іншому випадку особисте життя вам не світить ще довгий час, крім того такий сон може означати приємний сюрприз або хорошу звістку.

Висновок

У сновидіннях подібного роду, велике значення має емоційна складова сну. Якщо весілля було веселим, і ви раділи і танцювали, сон має позитивне значення. Якщо ж ви засмучені доконаним фактом або сумуєте на святі, тлумачення набуває негативного забарвлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code