До чого сниться Офіціант: тлумачення в різних сонниках

Наяву офіціант означає приємно проведений час – у всякому разі, це час, коли немає необхідності піклуватися про приготування їжі та миття посуду, а також про дозвілля. Для когось це можливість заробити, а для кого-то вирватися з рутини. За великим рахунком, згідно сонником, офіціант побачений у сні має безліч значень. Трактування крутиться навколо подібних реальних значень.

Якщо вам приснився офіціант, який привітний — вас чекає приємне проведення часу з друзями. Якщо був грубий — неприємне спілкування.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Бачити уві сні привітного офіціанта – значить, ви добре проведете час з друзями;
  • Якщо офіціант роздратований і нечемно поводиться з вами – наяву вас чекає зустріч з людиною, спілкування з яким буде вам неприємно, але, швидше за все, ви не зможете уникнути цього спілкування, так як дана особистість корисна вам в якийсь сфері;
  • Якщо ви виступаєте в ролі офіціанта в сні – ви занадто велике значення приділяєте чужих порад, дозволяючи втручатися у ваше життя, «прислуживаете» іншим, прогинаючись під їх думку;
  • Покликати офіціанта, щоб зробити замовлення – скоро вам доведеться проявляти чудеса витримки і гостинності по відношенню до людей, які зловживають вашим добрим розташуванням, а тому викликають масу роздратування і невдоволення;
  • Ніяк не вдається докликатися офіціанта в закладі – такий сон застерігає, що над вашою репутацією нависла серйозна загроза, важливо бути обачним, щоб виявити її джерело і не постраждати.

Сонник Міллера

Побачити в сні офіціанта, віщує швидку зустріч з одним, де ви відмінно проведете час, однак це вірно лише в тому випадку, якщо офіціант ввічливий і виконує свої обов’язки. Якщо ж він неохайний, грубий, не особливо реагує на ваші прохання і замовлення – найближчим часом на вас чекають зустрічі з досить неприємними людьми, з якими ви не можете показати себе непривітним або непрофесійним.

Сонник Ванги

Якщо вам сниться офіціант, що подає страви і напої – такий сон указує на послужливого людини у вашому оточенні, готового багато зробити для вас. Але будьте розсудливі, адже найчастіше за послуги доводиться платити втридорога. Якщо ж ви самі уві сні постали в образі офіціанта – вас попросять про послугу, і важливо пам’ятати, що це не жертва, яку ви зобов’язані принести тому, хто просить.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, відвідування нічних мареннях ресторану замість того, щоб підкріпитися будинку, говорить про безлад в особистому житті і незадоволеністю нею. Офіціант, як представник цього ресторану, символізує людину, до близькості з яким ви ніколи не прагнули, але не відмовилися б задовольнити свою цікавість на його рахунок. Також, сон може пророкувати знаки уваги з боку ввічливого, але не дуже забезпеченої людини.

Висновок

Фігура офіціанта в сновидіннях, як бачите, має часом незвичайні риси. Якщо у тлумаченнях сну ви побачили застереження, поставтеся до нього з усією уважністю, особливо, до вашого оточення – неприємності часто виходять від тих, хто з’явився в нього недавно і не встиг показати себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code