До чого сниться Охоронець: тлумачення в різних сонниках

Подібні образи в ваших снах прості, але не несуть за собою ніяких неприємних передчуттів. Навпаки, впевнений сонник, охоронець в нічних мареннях – вельми сприятливий знак, нехай навіть позитивні зміни і події стосуються дрібниць.

Початковий сенс професії охоронця, символізує надійність, захищеність та стабільність, так що і розшифровка даного образу в сновидіннях відштовхується від базового сенсу, а не емоційних домислах.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Говорити в сні з охоронцем – наяву випробувати невпевненість в собі, для якої немає жодних причин. Ви з усім впораєтеся, якщо не будете опускати руки раніше терміну;
  • Якщо вам приснилося, що ви працюєте охоронцем якогось важливого людини – наяву ви хочете самому піднятися, заробити шану і повагу. Охоронцем банку – успішне усунення перешкод. Охоронцем на прохідній або вахті – які труднощі вас не чекали, ви виконаєте цю обіцянку;
  • Для дівчини бачити себе дружиною охоронця обіцяє в недалекому майбутньому зустріти надійного, турботливого людини;
  • Самому ходити в суспільстві охоронців – у майбутньому вас чекають проблеми, пов’язані з боргами, колись даними вами, доведеться витратити багато зусиль, щоб з цими боргами розібратися і повернути собі своє добро.

Сонник Міллера

Побачена уві сні охоронці є попередженням про майбутні труднощі. Можуть виникнути несподівані перешкоди на шляху або ж ваші власні дії обернуться проти вас. Також може означати певний психологічний тупик, ступор, проблеми з пошуком виходу із ситуації, коли стереотипи заважають побачити альтернативний шлях або ж довести його ефективність.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви виступали в ролі охоронця, не який пропускав людей кудись- наяву ви, схоже, наділені неабиякою жорстокістю по відношенню до близьких людей, проявляєте безпідставні ревнощі до коханого, хоча вам не давали для цього підстав. Відсутня на своєму звичайному місці охорона обіцяє удачу, несподівану допомогу з вашими проблемами, зміцнення здоров’я.

Сонник Фрейда

Як вважає сонник Фрейда, бути у власних нічних мареннях охоронцем значить в реальному житті обтяжуватися існуючими відносинами, але залишатися в них почуття обов’язку, створювати надійний тил, не відчуваючи від цього належного задоволення. Опинитися в ролі персони, якій потрібні охоронці – випробовувати побоювання з приводу свого здоров’я і стану справ, а для молодої жінки побоювання також можуть бути пов’язані з незапланованою вагітністю.

Висновок

Яким би не був ваш сон, в якому беруть участь охоронці, що символізують почуття безпеки, зверніть увагу, хто, що і від чого охороняє – може бути, саме це і є відповідь на ваші запитання, так як уві сні підсвідомість прагне розібратися з тим, що вас турбує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code