До чого сниться Особняк: тлумачення в різних сонниках

Особняк в наших снах завжди є передвісником змін. Як тлумачить сонник, особняк, що потопає в зелені і квітах – до сімейного щастя, яке вже близько і цілком досяжно. Особняки в наших снах символізують готовність досягти більшого, ніж є на даний момент. Можливо, варто задуматися про підвищення на посаді або вступі в нові відносини.

Якщо ви побачили уві сні особняк — наяву можливо, варто задуматися про підвищення на посаді або вступі в нові відносини.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Особняк в сні – знак успіху;
  • Володіти осібно – шанс отримати дохід. Велика стан або спадок від далекого родича;
  • Стояти на вході або передпокою особняка – до нещастя. Несподівана звістка, яка порушить ваші плани і заподіє неприємності;
  • Покинутий особняк – до хвороб у родині. Зверніть увагу на самопочуття оточуючих вас людей;
  • Руйнується особняк або будівля, що зносять на ваших очах — наближаються сварки і скандали в сім’ї. Перегляньте свою поведінку і прийміть заходи по збереженню миру.

Сонник Міллера

Бути господарем (або господинею) красивого особняка, згідно соннику Міллера — до удачі в грошових справах або отримання солідного спадщини. Стояти в передпокої або вітальні – скоро трапиться нещасний випадок. Якась подія, яка затьмарить до цього благополучне життя.

Сонник Ванги

Гарний особняк – швидка успіх у всіх починаннях. Можна ставити нові цілі в житті або загадувати бажання. Висока ймовірність, що все збудеться. Удача на вашому боці. Покинутий або зруйнований маєток – до життєвих випробувань. Попереду чекають труднощі, які доведеться подолати. Незнайомий особняк – близькі кардинальні зміни в житті. Зміна місця проживання або роботи.

Сонник Фрейда

Особняк є символом жіночих інтимних зон. Якщо в особняку ви знаходитесь на самоті – вам властива певна інфантильність і аморфність. Вступ у серйозні стосунки або створення сім’ї, поки не для вас. Життя з батьками вас цілком влаштовує. Зруйнований або покинутий особняк – символізує невдоволення поточним партнером і остиглі відносини. А для жінки – нерозбірливість в інтимних зв’язках, яким не надає значення, в тому числі вона сама. Бажання потрапити в особняк, яке ніяк не збувається – невпевненість у своїй сексуальній привабливості або побоювання з приводу своєї спроможності як партнера.

Висновок

Особняк в цілому в наших снах є символом наближення удачі. Наближається щасливий шанс, скориставшись яким можна багато чого досягти і змінити своє життя на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code