До чого сниться п’яний: тлумачення з різних сонників

Алкоголь тісно пов’язаний з культурою – з різними видами спиртних напоїв пов’язані звичаї, традиції, прикмети. До чого сниться п’яний чоловік, від чого вас хоче застерегти цей сон, що може чекати вас в найближчому або віддаленому майбутньому? Ми постараємося найбільш детально розглянути дане сновидіння. Якщо вам приснився п’яний, сонник підкаже, що це означає. Але знайте, що вам приснився не самий хороший сон. Для отримання правдивого тлумачення знадобиться згадати всі подробиці і деталі сновидіння.

Якщо вам приснився п’яний чоловік або ви самі були п’яні уві сні — це попередження, яке варто розтлумачити за сонником.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Побачити п’яного людини наяву – завдання не складна, а ось у снах нетверезі знайомі, друзі, родичі або навіть чужі люди з’являються рідко. Для того щоб правильно трактувати таке сновидіння, потрібно проаналізувати всі обставини, що передують сну, хто саме у вашому сновидінні виявився нетверезим, коли вам наснився сон і так далі.

Ви бачили у п’яному вигляді самого себе

Якщо вам довелося бачити себе п’яної уві сні, такий сон попереджає про те, що слід утриматися від легковажних вчинків, які можуть мати для вас негативні наслідки. Через необережність та необачність ви можете захворіти або отримати травму, тому потрібно уважно ставитися до своєї персони.

Бути п’яним у сні також є знаком, що насправді ви не зовсім вірно оцінюєте навколишню обстановку і недавні події, які відбувалися у вашому житті. Сон застерігає вас від вчинення можливих помилок і закликає тверезо і виважено оцінити ситуацію, яка складається наяву.

Ви можете помилятися щодо ставлення деяких людей до вас. Сонник радить уважно придивитися до вашим друзям і колегам. Можливо, у когось з них є приховані непорядні задуми на ваш рахунок.

Вам приснився п’яний батько

До чого приснився п’яний родич?

До чого сниться п’яний тато? Тут потрібно врахувати і поведінку вашого батька в реальному житті. Якщо він і наяву зловживає алкоголем, бачити уві сні п’яного батька може свідчити лише про вашу втоми від цієї ситуації і бажання змінити її до кращого.

Якщо ж наяву ваш батько непитущий або ж вживає алкоголь украй рідко, такий сон може говорити про ваших хибних поглядах на все ваше життя, неправильно вибраному шляху. Сон говорить про пошук орієнтира і авторитету, про мету і сенс життя. Читайте також: до чого сниться батько.

 1. Чоловікові, який керує великим бізнесом, такий сон підказує придивитися до своїх партнерів і перевірити їх на чесність. Через необдуманого або навмисного негативної поведінки партнера може постраждати як авторитет, так і фінансовий стан підприємства.
 2. Молодій людині, якій приснився в нетверезому вигляді вже покійний батько, не варто розраховувати на чужу допомогу, а треба покладатися лише на свої сили.
 3. До сімейної жінці п’яний батько приходить, щоб підказати про майбутні конфлікти з чоловіком, і застерігає від поспішних висновків і вчинків. Надмірна критика і постійні скандали в родині можуть призвести до зраду чоловіка.
 4. Незаміжньою дівчині п’яний батько сниться, якщо батьки не задоволені вибором супутника життя. Такий сон часто сниться напередодні весілля або заручин.

Ви побачили нетверезу маму

До чого сниться п’яна мати? Бачити уві сні п’яну маму означає, що пора брати контроль над своїм життям у свої руки, потрібно навчитися бути твердим і відмовляти людям, які хочуть від вас занадто багато.

 1. Якщо мама жива, і вона живе разом із вашим батьком, то, швидше за все, на даний момент вона в засмучених почуттях з причини сімейних обставин або ж вашої поведінки. Не варто відкладати візит до мами і спробуйте поговорити з нею по душах.
 2. Якщо уві сні мати п’є не одна, а в компанії товаришів по чарці, це говорить про подружню зраду всередині батьківської сім’ї;
 3. Якщо ж самотня мати, то у неї з’явиться шанувальник і назріває бурхливий роман. Правда, сонники кажуть про те, що нічого доброго з цього не вийде, маму чекає розчарування і депресія.
 4. Якщо мама вже в похилому віці, то її пияцтво у вашому сні говорить про загострення хронічних захворювань. Постарайтеся бути поруч з нею найближчі дні, щоб уникнути нещасних випадків.

Якщо жінці приснився чоловік напідпитку

Інтимний сонник. Дуже важливо звернути увагу на те, за яких обставин жінка бачила п’яного чоловіка. Варто відзначити, що якщо чоловік випив в якому-небудь ресторані, то це не загрожує якимось страшним подією в реальності. Але якщо чоловік випив і знаходиться в агресивному стані, то, на жаль, дівчину чекає біда наяву.

Малий Велесов Сонник. Якщо ви побачили уві сні п’яного чоловіка, це говорить про те, що ви занадто поблажливі по відношенню до близькій вам людині, і при мовчазному потуранні частенько творяться справжні неподобства.

Сонник йогів. Ви дуже недовірлива людина. Вас турбують події, які у вашій реальному житті дуже малоймовірні. Це заважає взаєморозумінню і не робить вас більш привабливою. Найімовірніше побачене сновидіння потрібно гарненько обдумати і нікому не розповідати.

Ідіоматичний сонник. Тягар домашніх обов’язків. Буде занадто багато справ, які вам не під силу. Ви відчуєте втому, виснаженість. Ймовірно, вам здається, що чоловік не проявляє належної участі у справах сім’ї та веденні господарства.

Індійський Сонник. Брехня чоловіка. Вам належить бути обманутою, почути брехню, що стосується важливих речей, швидше за все, пов’язаних з матеріальними благами. Сваритися з п’яним чоловіком — брехня буде викрито, потім піде серйозний конфлікт.

Сонник 2012 року. Образа, ворожість до чоловіка через його лінощам і бездіяльності. Доглядати за п’яним, допомагати йому — ви відчуваєте, що на вас лягає відповідальність за всю родину, все доводиться робити самій. Бачити чоловіка в п’яній компанії друзів — чоловік присвячує більше часу і сил не сім’ї, а іншим речам.

Та інші нетверезі родичі

Якщо вам приснилася п’яна жінка — це натяк на те, що ви робите нерозсудливо і легковажно

До чого сняться п’яні родичі? Про батька і матір ми вже поговорили, а тепер настав час інших членів сім’ї. Більшість сонників трактує сон як наявність якоїсь вини п’яного родича перед тим, кому сон приснився.

Можливо ви відчуваєте на нього образу за минуле, або ж цей чоловік зробив або хотів зробити щось, чого ви ще не знаєте.

Такий сон закликає до розуміння і прощення. Є ймовірність, що це почуття провини призведе до погіршення стану здоров’я родича, і вам доведеться доглядати за хворим.

 1. Бабуся – це символ домашнього тепла, вогнища, тому п’яна бабуся у сні говорить про розлади в сім’ї і необхідності вирішити давні конфлікти серед родичів;
 2. Дідусь уві сні — це символ чесності, дотримання традицій і звичаїв. Побачений у сні п’яний дідусь застерігає вас від зустрічі з нечесною людиною.
 3. П’яний брат чи сестра в сні дуже потребують вашої підтримки саме зараз, швидше за все, вони переживають дуже важкі періоди свого життя і саме ви зможете їм допомогти.
 4. Спостерігати в п’яному вигляді коханого або кохану, якщо ви ще не уклали законний шлюб, віщує проблеми у відносинах. Можливо, ваша друга половинка щось від вас приховує.

Буває таке, що ви бачите в сні нетверезим людини, який вже помер. Ось що це означає на думку різних сонників:

 1. Давньоримський сонник. Розмовляти з померлим у сні означає, що перед цією людиною ви відчуваєте провину. Якщо він п’яний, то, швидше за все, обґрунтовану. Можливо, потрібно сходити на його могилу. Також це означає занепад сил і проблеми зі здоров’ям.
 2. Місячний сонник. Якщо жінка бачить у сні, що її померлий чоловік п’яний — відкриються несприятливі факти, які від вас приховують. Порада від п’яного небіжчика потрібно сприймати з усією серйозністю.
 3. Сонник для закоханих. Такий сон говорить про те, що цей чоловік не зміг ужитися там, куди пішов. Причини, мабуть, неправильної життя тут. Якщо це близька людина, допоможіть — помоліться за нього і поставте свічку у церкві.

Сон про знайому людину

До чого може приснитися мій п’яний знайомий хлопець?

До чого сниться п’яний друг? Якщо вам приснився нетверезим людина з вашого кола, то потрібно остерігатися неприємностей і проблем, які він може принести в недалекому майбутньому.

Також є ймовірність, що ця людина захворіє або в його родині трапиться горе. Тому, побачивши близького друга уві сні нетверезим, краще зайвий раз зателефонувати і дізнатися, як у нього справи.

П’яні знайомі сняться до конфузу, ви можете дізнатися про них що-небудь неприємне, що вони хотіли б приховати від вас.

Якщо ви сидите в сні за столом з п’яним чоловіком, вам доведеться працювати пліч-о-пліч з колегою, який у вас буде викликати неприємні емоції. Ці емоції краще тримати всередині, так як враження про людину незабаром зміниться в протилежну сторону і відносини налагодяться.

А от тлумачення, до чого сниться п’яний друг або знайомий, на думку укладачів різних сонників:

 1. Американський сонник. Цей чоловік вас розчарує, справить негативне враження. Допомагати п’яному, відводити додому, вмовляти — ви марно намагаєтеся допомогти людині, яка не бажає допомогти собі сам вас чекають марні зусилля.
 2. Нумерологічний сонник Піфагора. Ця людина розчарує вас, покаже себе з кращого боку. Допомагати п’яному, вести додому — стати жертвою помилок знайомого чоловіка, він якимось чином підведе Вас, не виправдає очікувань. Вмовляти, засуджувати п’яного — на ваше прохання не відгукнуться.
 3. Сонник для всієї родини. Пити разом у сні — ваше спілкування стане більш довірчим. Розмова з п’яним дізнатися його секрет наяву або пліткувати з ким-то про нього. Проблеми з п’яним у сні — розчаруватися в другові чи знайомому, дізнатися щось погане про нього.

І про п’яного незнайомця

Зустріч з п’яним незнайомцем у сні обіцяє плутанину і плутанину у справах. Якщо цим незнайомцем була жінка, плутанина торкнеться емоційних справ, до чого сниться п’яна жінка означає, що хтось на вас образиться. Постарайтеся бути більш уважним і чуйним до всіх оточуючих вас людей.

Якщо ж п’яний чоловік був чоловіком, виникнуть проблеми на роботі, ви ризикуєте забути про якісь важливі деталі, і тим самим підставити колег. Сонник радить вам бути пунктуальним і уважним у найближчий тиждень.

Як саме вів себе нетверезий чоловік?

 1. Бачити уві сні п’яного чоловіка, який лається матом, означає, що вам слід обережніше в своїх словах і виразах.
 2. Сон, п’яний чоловік у якому б’ється з оточуючими або ламає речі; застерігає вас від поспішних і агресивних вчинків.
 3. Якщо п’яний уві сні впав і забився, це означає, що ваша нестриманість здатна принести вам багато неприємностей.
 4. Бачити п’яного уві сні, який справляє нужду — це символ ганьби. Будьте уважні і не вплутуйтеся в сумнівні справи, а також поменше спілкуєтеся з малознайомими людьми найближчим часом.

Якщо вам приснилася пиятика або застілля

До чого сниться пиятика? Саме по собі застілля у сні є хорошим знаком, що обіцяє фінансове благополуччя. Якщо на столі алкогольних напоїв не дуже багато, то значення сну є хорошим. Але якщо з кількістю спиртного явний перебір, і гості вже сильно п’яні, вам слід бути уважним і не довіряти людям, яких ви погано знаєте. Якщо п’яні гості в нашому сні затіяли бійку, будьте обережніше, хтось затаїв на нас образу і жадає помститися.

Якщо незаміжньою дівчині присниться весільне застілля, незабаром вона вийде заміж, а її чоловік буде багатою та поважною людиною. Для заміжньої жінки такий сон обіцяє матеріальне благополуччя в родині. Але, як попереджає сонник, пиятика уві сні замість урочистого застілля говорить про те, що значення сну буде негативним в обох випадках.

Тлумачення в залежності від днів тижня

Додаткове значення має день тижня, в який вам приснився сон:

 • У ніч з неділі на понеділок — спонтанність може стати вашим козирем;
 • З понеділка на вівторок — вам слід позбутися егоїзму, який грає з вами злий жарт;
 • З вівторка на середу — почуття, які ви відчуваєте до своєї другої половинки, залишаться з вами на довгі роки;
 • З середи на четвер — вам варто остерігатися своєї надмірної нетерплячості;
 • З четверга на п’ятницю — у вашому житті будуть панувати гармонія, злагода і успіх;
 • Сон з п’ятниці на суботу закликає вас не слідувати вже прокладеними стежками, орієнтуючись на те, що робили інші люди;
 • Побачений з суботи на неділю — знак того, що про нас ходять недобрі чутки.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

В даний час видається безліч різних сонників, таких як сонник провидиці Ванги, психолога Густава Міллера і австрійського психоаналітика Зигмунда Фрейда. Кожен з них трошечки по-своєму трактує сон про побачені п’яних людях. Деякі з сонників вважають до чого сняться п’яні люди хорошим знаком, деякі — поганим. Давайте ж спробуємо розібратися в різних тлумаченнях і постараємося прийти до єдиного висновку.

Сонник Міллера — можлива втрата роботи

Міллер вважав, що бачити себе п’яним уві сні має два значення — хороше і погане. Гарне полягає в тому, що ви будете вести себе надто легковажно, але при цьому вас не буде мучити совість, і які-небудь неприємності вам не загрожують. Але з іншого боку, як попереджає цей сонник, бути п’яним у сні може бути доречними втрату роботи. Якщо у своєму сні п’яним були не ви, а оточуючі люди, вам слід уважніше поставитися до своїх знайомих. Від них слід чекати підступу і неприємностей.

Сонник Ванги — плануйте свої витрати

На думку Ванги, до чого сниться бути п’яним отримання великої суми грошей, які будуть витрачені без користі на всілякі розваги і нерозумні покупки. Якщо ж вам довелося бачити п’яним кого-небудь іншого, то незабаром з вами станеться якесь небезпечне пригода, яке може завдати шкоди не тільки вам, але і вашим близьким.

Сонник Фрейда — виконуйте свою норму наяву

Якщо у сні ви бачили себе п’яним, це може означати реальний конфуз наяву через вживання алкоголю.

Якщо вам приснився страшенно п’яний чоловік, то в реальному житті ви зробите дурість із-за того що дійсно занадто багато вип’єте. Найближчим часом постарайтеся поменше вживати алкогольних напоїв і не брати участь у гучних заходах. Дотримуючись обережності, ви зможете уникнути гучного скандалу і втрати власної репутації.

Бачити уві сні п’яну жінку для чоловіка означає, що в майбутньому його очікують гармонійні інтимні стосунки. Але для жінки п’яний чоловік у сні є попередженням, що їй варто замислитися про свою безпеку і збереження репутації.

Взагалі Фрейд передбачає, що якщо вам часто сняться п’яні люди, ви можете зіткнутися з цією неприємністю наяву. Особливо погано, як каже цей сонник, бути п’яною уві сні — це є вказівкою на надмірне захоплення поганими звичками, причому не обов’язково алкоголем.

Сучасний сонник — будьте розсудливі

Ви були п’яний у сні — до чого це? Наяву ви будете проявляти зайву легковажність. Вам варто змінити своє ставлення до життя, інакше ви можете втратити роботу. Для молодої жінки до чого сниться бути п’яною уві сні — вона незабаром зробить вчинок, про який потім пошкодує. Сонник рекомендує уникати гучних компаній і молодих людей з невідомими намірами. Якщо заміжня жінка бачить у сні веселу пиятику, яка приносить їй задоволення, в реальному житті настала пора відпочити від побуту і сімейної рутини. Але дотримуйте міру, щоб не зіпсувати свою репутацію.

Сонник Юрія Лонго — вами хочуть скористатися

Якщо уві сні ви сп’яніли зовсім невеликої кількості алкоголю, ви надаєте занадто велике значення деяких речей наяву. Мова може йти про стосунки з людиною, яку ви любите, точніше кажучи, вам здається, що ви його любите. Спробуйте ще раз подумати, що насправді являють собою ці відносини. Якщо ж у вашому сні, ви вели себе як п’яний, але при цьому ваша свідомість була тверезим, знайте, хто хоче скористатися вишів нерішучістю в корисливих цілях.

Імператорський сонник — ви втомилися від суспільства

Розмова з п’яним або спостереження з боку — втома від суспільства, роздратованість. Вести додому, сперечатися, переконувати в чому-небудь — майбутні проблеми, пов’язані з цією людиною, так чи інакше, він або вона принесе вам неприємності.

Любовний сонник — ви дізнаєтеся чужу таємницю

Ви дізнаєтеся шокуючі подробиці життя цієї людини, компромат. Лаяти п’яну жінку — обговорювати з ким-то і засуджувати її. Допомагати п’яною, розмовляти і переконувати в чомусь- ви даремно втручаєтеся в безпутного життя людини, який не бажає змінюватися.

Сонник Євгена Цвєткова — бережіть репутацію

Репутація цієї людини постраждає. Допомагати п’яному дійти куди-то — з-за ваших висловлювань думка про вас погіршиться. Розмовляти з п’яним — спливе неприваблива правда про вас. Пити зі знайомою уві сні — ця жінка втягне вас у компрометуючу історію.

Висновок

Сон про п’яну людину – не самий хороший знак. Але тим не менш, все у ваших руках. Вам варто бути більш уважним і стриманими в найближчі дні, не вплутуватися в сумнівні справи, менше довіряти малознайомим людям, уникати речей, які можуть підірвати вашу репутацію. Також не варто вживати велику кількість спиртного, щоб сон не став уособленням реальної проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code