До чого сниться П’ять: тлумачення в різних сонниках

Традиційно п’ятірка асоціюється у нас з відмінним результатом, найвищою точкою успіху. Те ж і в сновидіннях, як упевнений сонник, п’ять означає відчуття гармонії, задоволення, спокою. Саме це відчуває людина, коли боротьба за «місце під сонцем» вже в минулому, а попереду – задоволення плодами своїх перемог.

Якщо в сні ви побачили цифру п’ять – варто порадіти, бо це – збагачення, успіх, просування. У якій сфері – підкаже тлумачення в залежності від деталей

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • П’ять квіткових пелюсток – до великої чистої любові. Незабаром вона вас обов’язково знайде;
  • П’ять кішок – до нових емоцій, пригод. Якщо вам не вистачало азарту та адреналіну, то незабаром з’явиться можливість все виправити;
  • П’ять ступенів у сні уособлюють ваше починання. До справжнього успіху залишилося п’ять кроків;
  • Якщо побачена п’ятірка уві сні – номер будинку або квартири, то вас чекає просування по службі чи успіху в бізнесі;
  • Цифра п’ять у складі номерів транспорту – до подорожі;
  • П’ять купюр, монет – до грошового збагачення.

Сонник Міллера

По Міллеру цифра п’ять уві сні – початок чогось нового і цікавого. Ви будете, як ніколи раніше активні і сповнені ентузіазму, та обрану справу отримає неймовірний успіх!

Сонник Ванги

Цифра п’ять – свобода вибору, дій. Сон з цифрою п’ять – знак, що вам пора звільнитися від старих шаблонів і почати свій шлях. Швидше за все, зараз ви тільки мрієте рухатися в згоді зі своєю душею, але пов’язані зовнішніми обставинами. Сонник Ванги стверджує, що зараз – найкращий час, щоб почати зміни.

Сонник Фрейда

За Фрейдом п’ять – це п’ять почуттів, п’ять пальців. А значить – створення чогось нового. Довіртеся своєму сновидіння: воно може стати знаком, що у вас є всі інструменти, щоб почати рухатися до своєї мрії. Не пропустіть свій шанс!

Висновок

В цілому, цифра п’ять в сновидінні – позитивний знак. Однак лише одне пояснення сонника не повинно стати вашою опорою. Варто прислухатися до себе, запитати себе, які почуття викликає сновидіння. Достовірним можна вважати те тлумачення, яке не суперечить вашим інтуїтивних припущеннях і відчуттями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code