До чого сниться Пальма: тлумачення в різних сонниках

З давніх часів зображення пальми пов’язують з перемогами, довголіттям і благословенням, вона є символом урожаю і достатку, а в деяких культурах служить в якості древа життя. Згідно сонником, пальма, побачена в сні, в більшості випадків несе в собі позитивний настрій.

Якщо ви побачили уві сні пальму – значить зможете отримати підвищення, до якого давно прагнули.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Пальмова гілка здавна символізує перемогу і влада, і побачити її у сні означає наяву мати (або ж незабаром дістати) реальну, законну владу над людьми – в наші дні це можна розуміти як підвищення по службі або ж просто отримання керівної посади.

  • Неможливість підійти до пальми, взяти в руки її гілка – такий сон означає, що ви не впораєтеся з поставленим завданням, і ваші надії на покращення власного становища виявляться марними;
  • Якщо пальма уві сні викривлена або зовсім зламана – схоже, вашим планам не судилося реалізуватися, причому проблема саме в надмірної амбітності цих планів і у відсутності чітко продуманих дій і можливих наслідків;
  • Рубати в сновидіннях пальму заради дров обіцяє витрачені даремно зусилля, які не призведуть до жодних значущих змін у вашому житті;
  • Вирощувати пальму будинку в горщику – всі ваші помисли в найближчому майбутньому займе якийсь серйозний і потенційно успішний проект, важливо лише правильно розрахувати свої зусилля.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите пальму разом з плодами – такий сон показує, що ви прагнете до отримання влади, таємно або свідомо намагаєтеся дістати таке місце і досягти такого положення в колективі і суспільстві, яке дає можливість командувати людьми. Безліч пальм, ціла гай – вас чекає вдалий час, життя буде щедра з вами, зусилля увінчаються гідною нагородою.

Сонник Ванги

В сонник Ванги немає окремого тлумачення для пальми, але він відсилає нас до загального опису образу дерев (хоча деревом, по суті, пальма не є). Підніматися на них означає незабаром одержати підвищення по службі або ж піднятися іншими способами, а ось рубати на дрова значить даремно витратити свої сили і матеріальні ресурси на справу, яка не принесе ні прибутку, ні поваги.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили уві сні пальму, то можете бути спокійні – ваші найпотаємніші бажання зможуть здійснитися найближчим часом, проте важливо розуміти, що слід дати подіям йти своєю чергою, а не квапити їх, щоб не зіпсувати всю ситуацію. Стовбур пальми також виступає в якості символу чоловічого єства, так що маніпуляції з ним у нічних мареннях показують відношення сновидця до сексуального життя.

Висновок

Дуже цікавий для тлумачення образ, що має безліч культурних відсилань. У християнській традиції пальма є символом мучеництва, але це зовсім не означає, що, отримавши негативний прогноз уві сні, варто змиритися з ним і пустити все на самоплив — ви здатні все проаналізувати і виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code