До чого сниться Пароплав: тлумачення в різних сонниках

Пароплав є великим, величавим судном, і, на відміну від вертких яхт і маленьких човників, здатний перевозити більшу кількість вантажів і пасажирів. Як вважає сонник, пароплав навіть уві сні більш масштабний, ніж видіння невеликих суденишках.

Пароплави уві сні, з моменту свого винаходу символізують надію – якщо, звичайно, не повторюють долю сумно відомого «Титаніка».

Тлумачення сну в залежності від деталей

Це рідкісні гості в снах, так як в нинішній час водним сполученням користуються все менше, однак тлумачення його вельми цікаві.

  • Терпить крах пароплав у вашому сні попереджає про серйозні фінансові втрати, невдалих вкладень і настільки невдалих поворотах в справах, що вони загрожують руйнуванням всього заходу;
  • Саме бачення пароплава говорить про великих завданнях, а ось валящий з труби пар натякає, що емоції грають на даному етапі дуже важливу роль, і непогано б узяти себе в руки, особливо якщо цей пар чорного кольору;
  • Якщо у маленького пароплава виявилася непомірно величезна труба (або труби), сон підказує, що ви растрачиваете сили і нерви через дрібниці, надаючи надто великого значення нісенітниці, і тим самим втрачаєте дійсно важливі аспекти;
  • Побачений у сні білосніжний, як з картинки, пароплав на річці – такий сон обіцяє цікаве знайомство, яке може перерости в даний пристрасне почуття.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, пливе прямо до вас пароплав, побачений у нічних мареннях, віщує веселі пригоди, розваги з друзями, зустрічі, віщує тільки гарний настрій, і чим більше розмір судна, тим великий розмах знайде свято. А ось минає від вас вдалину пароплав означає, що вам належить випробувати невеликі, але прикрі втрати, а також легке відчуття розчарування в окремих людях.

Сонник Ванги

Дивитися, як пароплав відпливає по ходу сюжету вашого сну, наяву означає, що вас чекає певний успіх; зустрічати судно в порту – отримати несподіваний прибуток. Якщо сновидець сам пливе на човні, особливо знаючи місце призначення, незабаром йому чекають важливі зміни і пов’язані з ними великі надії. Корабельна аварія покликане попередити про можливу зраду з боку рідні.

Сонник Фрейда

Тоді як судно є символом жіночності, високі і могутні труби пароплава покликані символізувати чоловіче начало, а сам пароплав як єдине ціле уособлює злягання. Якщо судно надійне і велике, воно показує задоволеність любовними відносинами, відчуття щастя. Старий або невеликий пароплавчик, навпаки, натякає на те, що сновидець дуже незадоволений своїм особистим життям, її якістю і кількістю.

Висновок

Що б не відбувалося уві сні, пам’ятайте, що з корабельної аварії можна врятуватися, якщо зберігати розум – так і в реальному житті можна уникнути багатьох неприємних наслідків, передбачених снами, якщо володіти своїми емоціями і стежити за тим, що відбувається навколо вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code