До чого сниться Пастка: тлумачення в різних сонниках

Поганий знак і поганий сон. Як наяву вона не віщує нічого доброго вам або тим, на кого вона розставлена, так і відповідно до сонником, пастка уві сні означає зіткнення з пробудження з бідами і невдачами, причому найчастіше з власної вини.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Просто спостерігати уві сні якусь пастку – такий сон пророкує, що найближчим часом ви потерпіть невелике, але дуже прикра поразка;
    Якщо ви попалися в пастку – наяву піддатися голослівних звинувачень у вчинках, які ви не робили, від людей, яких ви і знати не знаєте. А якщо уві сні ви точно знаєте, що попали в пастку, розставлену для вас ворогами – скоро розлучитеся з близькою людиною. Примудрившись ж в нічних мареннях потрапити в вами ж і поставлену пастку – обережніше, такий сон попереджає, що зараз саме час особливо уважно стежити за мовою, щоб ваші слова не використали проти вас;
  • Прийшовши уві сні перевіряти пастку і виявивши, що в неї попався той, для кого вона призначалася – сон обіцяє перемогу над противниками. Спіймана в пастку дика тварина означає успіх в справах. Однак якщо ви побачите, що ваша мета якось примудрилася звільнитися – ймовірно, вам бракує досвіду і хитрості, ваші суперники виявилися, набагато сильніше;
    Попастися в пастку на очах у натовпу – недобрий сон, який попереджає про можливу судимість.

Сонник Міллера

У трактуванні образу пастки сонник Міллера також досить категоричний. Потрапити в пастку самому уві сні – означає, програти своїм ворогам, нехтувати їх сильних сторін. Те, що уві сні ви ставите пастки, показує, що наяву ви підете на будь-які дії, щоб домогтися свого, але ж мета, як відомо, не завжди виправдовує засоби. Порожня пастка обіцяє невдачі, причому вельми скоро.

Сонник Ванги

Якщо в вашу пастку попали дикі звірі – чекати біди доведеться від близьких, швидше за все, від рідні. Якщо ж пастка, не дивлячись на всі хитрощі, не спрацювала – виною вашим невдач буде ваша ж власна недбалість і неуважність. Зуміти зловити в пастку заклятого ворога – досягти успіху в справах, тільки ось радість буде недовгою, і хтось зуміє зіпсувати ваші плани.

Сонник Фрейда

Даний сонник пропонує тлумачити пастку як щось, стримуючий ваші помисли і бажання, а значить, бути спійманим в пастку уві сні – наяву бути жертвою власних комплексів і страхів, а намагатися утримати з її допомогою тварина – занадто сильно стримувати себе, побоюючись осуду громадськості за розбещеність . Самому ставити уві сні пастки – безуспішно намагатися привернути увагу симпатичного вам людини.

Висновок

Хоча і може здатися, що даний сон прирікає вас в майбутньому на всілякі прикрощі, не варто впадати у відчай. Пам’ятайте, з будь-якої пастки завжди є вихід, а при належній уважності в неї можна і зовсім не догодити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code