До чого сниться Паводок: тлумачення в різних сонниках

Під паводком розуміють раптове і короткочасне збільшення рівня води в річці або якомусь іншому водоймищі, і саме короткочасність і раптовість є ключовими характеристиками в розшифровці паводків сониками, хоча мова йде про класичні водних снах.

Якщо вам приснився паводок — наяву готуйтеся до несподіванок. Причому вони, напевно, будуть неприємними.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо при тлумаченні сновидінь, пов’язаними з водою, ми говоримо про стабільному перебігу або циклічних явища, в даному випадку велика частина придатних для вхідної води розшифровок не буде вважатися дійсною – сам по собі, паводок, швидше, екстремальна ситуація, а не звична подія.

  • Чиста вода в даному випадку обіцяє безліч дрібних завдань, за які доведеться відкласти основні справи. Брудна вода – неприємності, які заважають реалізувати свої плани;
  • Швидко схлынувший паводок каже про фінансові втрати, можливо, дрібних і незначних, але не менш неприємних по своїй суті. Ви швидко відновите втрачене, але осад залишиться;
  • Якщо паводок загрожує вашому життю і безпеці – такий сон передвіщає страждання, а якщо вже сновидця і зовсім несе бурхливим потоком разом з сміттям, камінням і уламками – чекайте серйозних проблем зі здоров’ям, які можуть надовго вибити вас з колії.

Сонник Міллера

Якщо паводок приніс чисту воду і затопив при цьому великі простори – вас чекає довга боротьба з обставинами, завершення якої ознаменується наданням спокою і фінансової стабільності. Брудна, каламутна вода, раптово затопила поселення – провісник катастроф. Якщо в цьому потоці уві сні страждає населення: майбутнє загрожує втратами близьких для вас людей.

Сонник Ванги

Сни, в яких вам привидівся паводок, пророкує велику біду, що чекає в найближчому майбутньому. Якщо вода при цьому залила ваш будинок, вас попереджають про сімейні проблеми, причому настільки серйозні, що важливо приділити цьому вся ваша увага для порятунку шлюбу і сім’ї. Тонути під час паводку – значить, опинитися в полоні у болісною і тривалої хвороби, і важливо потурбуватися своїм здоров’ям саме зараз.

Сонник Фрейда

Будь повінь згідно соннику Фрейда слід розглядати як символ вагітності або пологів, а раптовість паводку говорить про несподіване настання такого стану, підготуватися до якого не було ніякої можливості. Чоловік же, який спостерігає за паводком, що наближається до нього, бажає завести сім’ю і дітей, його тягне до вагітним жінкам.

Висновок

Тлумачення цього сну можуть здатися досить негативними, але не слід зациклюватися на похмурих прогнозах. Найголовніше, про що варто пам’ятати – всі неприємності носять короткостроковий характер, а їх наслідки цілком переборні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code