До чого сниться Пестити: тлумачення в різних сонниках

У сновидіннях може бути акцент зроблений не тільки на предмети або людей, що найчастіше саме вчинене діяння є головним у тлумаченні сну. Як стверджує сонник, пестити кого-небудь є аналогією вашого ставлення до цієї людини в реальному житті.

Незважаючи на те, що пестити кого-небудь у сні, на перший погляд повинно бути хорошим символом. На жаль, багато залежить від деталей.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Пестити незнайомої людини уві сні обіцяє сварки і дрібні неприємності в найближчі дні;
  • Для жінок сон може говорити про настання захворювання;
  • Пестити самого себе у сні означає, що ви виставляєте занадто багато претензій до власної правильності. Постарайтеся менше зациклюватися на своїх недоліках, і виділяти гідності. Пам’ятайте про те, що немає досконалих людей. Навчіться приймати і любити себе прямо тут і зараз;
  • Деякі тлумачі говорять про те, що пестити кого-небудь у сні є передвісником веселощів і розваг, вас чекають танці і задоволення;
  • Пестити уві сні дружину обіцяє благополучне завершення угоди, грошове поповнення;
  • Якщо гладите тварина, попереду посиденьки з друзями і задушевні бесіди;
  • Якщо пестять вас, остерігайтеся в реальності обману і лестощів. Ваш хороший знайомий цілком може виявитися зрадником. Будьте уважні до найближчого оточення.

Сонник Міллера

Як стверджує сонник Густава Міллера, якщо уві сні до вас пристають з ласками інші люди, наяву вас будуть просити про допомогу, приставати з питаннями. Намагайтеся не дратуватися на численні прохання і ставитися до цього з розумінням. Якщо ж ви гладите кого-небудь у сні, чекайте суперечок і неприємностей з цією людиною.

Сонник Ванги

Якщо ви хочете зробити приємність комусь уві сні, наяву вас чекає захоплююче захід або весела вечірка. Може бути, ви самі її організуєте без будь-якої на те причини. Просто тому, що давно не бачилися з друзями і потребуєте відпочинку та спілкуванні. Подія пройде досить успішно, ви досхочу повеселіться.

Сонник Фрейда

Як говорить сонник психоаналітика Зигмунда Фрейда, для жінок сон, в якому вона потребує ласки, означає зраду другої половинки. Ви відчуваєте в реальності якесь відчуження з боку чоловіка, і сон лише інтерпретує ваші припущення на цей рахунок. Якщо вам доставляють задоволення уві сні, наяву доведеться чимало попрацювати, але всі ваші дії принесуть непоганий дохід.

Висновок

Отримання ласки в сновидінні може мати як додатне, так і від’ємне значення. Все залежить від подробиць саме вашого сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code