До чого сниться Підкова: тлумачення в різних сонниках

Найчастіше підкова приносить щастя людині, але знову ж таки все залежить від того, як вона опинилася у людини. Прийнято вішати її над вхідними дверима, бо так вона буде приносити тільки щастя. Використовують підкови для коней, іноді їх спеціально знімають, а іноді знаходять. Як вважає сонник, підкова, побачена в сні, в більшості випадків несе в собі багато хорошого, але варто звернути увагу на те, за яких обставин вона у вас виявилася і як виглядала.

Підкова побачена в сні, не завжди несе радісні зміни. Іноді зовсім навпаки.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Після ранкового пробудження спробуйте згадати сон в найдрібніших подробицях, тому що в ньому вам було дано послання.

  • Якщо підкова була дуже красива і чиста, то в реальному житті почалася світла смуга. Ви можете братися за будь-який вид діяльності, в результаті досягнете позитивного результату. Не бійтеся щось змінити у своєму житті, адже це тільки на краще;
  • Якщо підкова ламається у вас в руках, то потрібно бути обережним. Не будьте занадто доброю людиною, тому що оточуючі можуть скористатися цим заради своїх корисливих цілей. Потім почнете шкодувати, але от виправити нічого не зможете. Вас отже неодноразово використовували, щоб домогтися бажаного, не повторюйте знову цієї ж помилки. Не діліться своїми планами і мріями.

Сонник Міллера

Йдете по вулиці і знаходите кінську підкову? У реальному житті постарайтеся убезпечити своє житло. Можна запросити священика освятити будинок, а можна зробити це самостійно. Після цього заздрісники не зможуть переступити вашого порогу, тому що будинок просто на просто їх не запустить. Нікому не кажіть про це, якщо тільки своїм батькам.

Сонник Ванги

Якщо людина побачив уві сні підкову, значить наяву він готовий змінити своє життя в кращу сторону. Почав робити для цього все можливе, змінився внутрішньо, став по-іншому дивитися на спілкування з оточуючими людьми. Зовсім скоро помітите, що питання вирішаться самі по собі, вам не доведеться прикладати для цього багато зусиль. Залишилося чекати зовсім трохи.

Сонник Фрейда

Вам уві сні подарували підкову знайомі люди, хоч наяву ви довгий час не спілкуєтеся з ними? Як вважає сонник Фрейда — в реальному житті чекайте якогось удару з боку другої половини. Відносини ваші вже закінчується, нічого не можна змінити, рано чи пізно вони закінчаться. Краще починати готуватися до цього вже зараз, бо потім буде дуже складно змиритися з такою ситуацією.

Висновок

Приснилася підкова дає знак людині, що в реальному житті потрібно задуматися щодо змін. Вони в будь-якому випадку відбудуться рано чи пізно, незалежно від того, хочете ви цього чи ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code