До чого сниться Підкидьок: тлумачення в різних сонниках

Підкидьками називають маленьких малюків, від яких відмовляються батьки. Як таке може бути? Адже невже не можна зробити аборт на ранньому терміні або відмовитися офіційно. Багато сімейних пар не можуть мати своїх дітей, тому беруть з дитячих будинків.

Якщо вам приснився підкидьок — чекайте новин або змін у житті. Все залежить від деталей сну.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Побачений у сні підкидьок є символом нових починань, які почали відбуватися в реальному житті. Людині потрібно бути готовим до цього, адже він нічого не зможе змінити. У такій ситуації передусім потрібно зберігати спокій, не треба зриватися на своєму близькому оточенні, адже вони ні в чому не винні. Спробуйте ставиться до проблем не так гостро, все одно рано чи пізно прийде до одного кінця. А якщо сильно переживати, то почнуться проблеми зі здоров’ям, можна постраждати з психологічної точки зору.

Зараз хороший час для того, щоб зайнятися саморозвитком. Можна по вихідних ходити до церкви, ставити свічки за здравіє і за упокій. Повірте, з часом стане набагато краще, потрібно лише зараз пережити цей період. Вільний час краще не проводити на самоті, краще всього відправитися на природу або сходити на культурний захід. Покличте з собою людину, якій теж буде цікаво даний напрямок.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, якщо уві сні знаходите підкидька і не вирішили залишити його собі, але не повідомляєте в спеціальні органи, то в реальному житті будьте готові до різких поворотів. У вас не все гладко з представниками протилежної статі, вони не розглядають в якості постійного партнера. Романи швидко закінчуються і не мають подальшого продовження, вас це влаштовує.

Сонник Ванги

Уві сні вам підкинули новонародженого дитини? Значить зовсім скоро дізнаєтесь про щось серйозне. Можливо, коханий чоловік почав шукати вам заміну на стороні, багато часу проводити в галасливих компаніях, захоплюється алкоголем. Рано чи пізно союз припинить своє існування, хоча і розрив буде дуже болючим саме для вас. Він швидко забуде і почне радіти життю.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вирішили взяти підкидька, значить в реальному житті готові до змін, в якійсь мірі чекаєте їх. Не треба цього боятися, ставитеся простіше, тоді все почне складатися так, як хочеться вам. Можна подумати про зміну професійної діяльності, можна виїхати в абсолютно незнайоме місто і почати будувати життя заново. Батьки і близьке оточення підтримають у цьому.

Висновок

Побачений у сні підкидьок говорить про те, що у вашому житті чомусь часто трапляються не дуже хороші ситуації. Пов’язано це з тим, що не вмієте підлаштовуватися і постійно стоїте на своєму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code