До чого сниться Підошва: тлумачення в різних сонниках

Підошва являє собою нижню деталь будь-якого взуття, є невід’ємною частиною. Будь-який майстер, який виготовляє взуття, намагається зробити підошву зручною і комфортною для людей. Все це потрібно для того, щоб не виникало плоскостопості або інших хвороб. Як вважає сонник, підошва в більшості випадків несе в собі не дуже хорошу інформацію, але тим не менш не потрібно впадати у відчай і лякатися.

Підошва, побачена в сні обіцяє досить неприємні зміни в житті. Особливо якщо вона була старою і дірявим.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Після ранкового пробудження спробуйте пригадати всі обставини того, що відбувається, лише після цього приступайте до трактування.

  • Якщо підошва на взутті уві сні повністю поганий, але ви продовжуєте так ходити, значить у реальному житті у вас складні стосунки з суспільством. До вас ставляться з недовірою, тому що вже не раз ви уміло брехати, дивлячись в очі людині. З дитячого віку обманюєте заради своєї вигоди, під ситуації підстроюєтеся і ведете часом себе не дуже добре. Вільний час проводите за переглядами фільмів, віддаєте перевагу робити це на самоті;
  • Якщо уві сні вибираєте взуття, але підошва не подобається, значить, в реальному житті стався скандал з близькою людиною, який триває вже більше місяця. Ви не намагаєтеся щось виправити, звикли, щоб до вас підходили першими і просили прощення.

Сонник Міллера

Побачена уві сні підошва від взуття, яка ось-ось розвалиться, намагається сказати людині, що його оточують не ті люди. Треба бути уважним і не бути таким довірливим. Рано чи пізно спробують обдурити, в результаті чого ви залишитеся винуватим абсолютно у всьому. Зараз відійдіть від цього оточення, поки ще можна щось виправити.

Сонник Ванги

Якщо уві сні людина викидає взуття, значить в реальному житті він налаштований на зміни, які зовсім скоро почнуть відбуватися. Може бути, це й на краще, скільки можна терпіти розчарування і накопичувати в собі образу. Рано чи пізно зважитеся на реальні дії, хоч це і дасться вам дуже важко. Це може бути розрив тривалих відносин, які вже віджили себе.

Сонник Фрейда

Уві сні побачили підошву від взуття на вулиці і взяли її собі? Згідно соннику Фройда — наяву ви намагаєтеся виправити зроблені помилки, тільки виходить це не досить добре. Почали аналізувати свої вчинки, хоча ще не зовсім адекватно. Відносини з другою половиною не складаються, тому що так і не навчилися приймати спільні рішення, не чуючи один одного.

Висновок

Побачена уві сні підошва символізує не хороші події, які можуть відбутися в житті людини зовсім скоро. Виправити нічого не зможе, він буде панікувати і впадати в депресію, уникаючи спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code