До чого сниться Підвал: тлумачення в різних сонниках

Подвалом або льохом називається приміщення, що знаходиться нижче підлоги. Його викопують для того, щоб можна було зберігати овочі і фрукти. Там вони не псуються протягом довгого періоду часу. У сучасних будинках роблять його акуратним і красивим, проводять там щорічну прибирання. Як вважає сонник, підвал не має однозначного тлумачення, і радить звернути увагу на візуальну підказку, яка була для вас дана уві сні.

Після ранкового пробудження спробуйте пригадати, як виглядало підпілля і що ви з ним намагалися зробити, після цього приступайте до трактування.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Перебуваєте у своєму будинку, і раптово відкривається підпілля? У реальному житті належить справлятися з важкими випробуваннями, які наваляться найближчим часом. Буде дуже важко, часом нестерпно, але зможете це витримати. Поступово налаштовані і приступите до рішучих дій, переступити через свої принципи, відмовтеся від багатьох речей. Це потрібно, щоб в подальшому стало трохи краще. Не чекайте допомоги і підтримки від оточуючих, краще не відайте їм про свої переживання.
  • Якщо ви самі відкриваєте підпілля і спускаєтеся туди, значить, чогось побоюєтеся в реальному житті. Женіть від себе погані думки, намагаєтеся не показувати пригніченого стану оточуючим, тримати все в собі, тому що боїтеся осуд і нерозуміння.

Сонник Міллера

Побачений підвал говорить людині про те, що в реальному житті він не про те думає, потрібно просто відпустити ситуацію або простіше ставитися до неї. Все це колись закінчиться, нехай зараз вам не зовсім легко, в душі багато образи, часом здається, що вона розривається на шматки. Пам’ятайте, значить так треба, це наказано було понад. Можливо, йде розплата за гріхи.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, якщо уві сні людина знаходиться в чужому домі і залазить в льох, але не може зрозуміти, для чого, значить в реальному житті він намагається добиватися своєї мети. Правда це практично не виходить, він стоїть на місці. В такі хвилини замикається в собі, весь вільний час проводить на самоті, розмірковує про своє життя, намагається вирішити багато загадок в голові.

Сонник Фрейда

Уві сні будуєте підвал, хоча в реальному житті не знаєте, як це робиться? Доведеться вирішувати серйозні проблеми, допомога навряд чи хтось захоче зробити, так що, не потрібно на це розраховувати. Звичайно, можна спробувати, але ніякого результату не буде. Єдині люди, які не відвернуться, так це батьки. Вони готові в будь-яку хвилину надати підтримку і дати пораду.

Висновок

Побачений підвал в більшості символізує невизначеність людини, з якою він не може впоратися. Йому важко знайти людину, з яким можна поділитися своїми переживаннями й думками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code