До чого сниться пісок: тлумачення сну по різним сонникам

Наяву нам подобається ходити по піску на морському березі або ліпити пасочки разом з дитиною. До чого сниться пісок? Як говорить сонник, пісок уві сні — це привід задуматися про те, як ви живете. Адже пісок символізує швидкоплинність і мить людського життя. Кожна піщинка, по суті, це крапля у величезному світі, а пісочний годинник викликають асоціацію з невблаганно тане часом людського життя. Якщо ви побачили пісок уві сні, поставтеся до цього серйозно і подумайте, як ви можете змінити своє життя.

Пісок, побачений у сні, говорить вам про необхідність змін.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Бачити уві сні пісок можуть люди, схильні до самоаналізу і філософствування. І якщо вам приснився пісок, то ви теж до таких ставитеся. Можете зараз розслабитися і спокійно все проаналізувати. У будь-якому сні важливі деталі, тому постарайтеся їх згадати. Важливо знати, де ви бачили цей пісок, що з ним робили і якого він був кольору. Від цих дрібниць залежить тлумачення сновидіння.

Згадайте колір і консистенцію побаченого піску

Пісок відбиває неміцність і хиткість. Швидше за все, ви неправильно витрачаєте свою життєву енергію на даремні заняття. Також пісок показує, що у людини є страх смерті, адже є така приказка про те, що час йде, подібно піску в пісочному годиннику.

 • До чого сниться білий пісок? На жаль, в’язкий білий пісок означає смерть когось із знайомих вам людей.
 • До чого сниться пісок жовтий? Він, навпаки, обіцяє вам великі гроші.
 • Ви станете дуже багатим, якщо будете у своєму сні чіпати мокрий пісок. Причому ви заробите всі гроші чесною працею або випадковим чином.
 • Також мокрий пісок, за одним із тлумачень, показує, що у вашому житті є старі проблеми, не залишають вас.
 • Сухий пісок, однак, обіцяє вам одні подразнення;
 • Вас чекає успіх у ваших справах, якщо ви знайдете золоті крупинці у піску;
 • Річковий пісок сниться тому, кому не вистачає в житті солідності і поваги.

Якщо ви бачите піщаний морський берег

Піщаний пляж, побачений у сні, говорить про необхідність відпочити наяву.

Лежання на піску говорить про те, що найближчим часом вам треба звернути увагу на своє здоров’я. Спробуйте сходити на масаж, косметичні процедури, порадуйте себе приємним доглядом і радійте результату.

Як говорить сонник, білий пісок на море нагадує про те, що все в світі не вічне, і все проходить. Адже правду кажуть, що як вода пере камені в пісок, так стираються і всі переживання.

Якщо ви залишаєте сліди на піску уві сні, то наяву хочете показати свою значимість в цьому світі. Це говорить про те, що ви відчуваєте себе неповноцінною особистістю. Якщо ви малювали на піску, то незабаром зустрінете свою другу половинку, і відкриєте друге дихання в боротьбі за високу кар’єрну посаду.

Якщо Ви бачите піщаний пляж, то наяву ви потребуєте відпочинку. Ви настільки себе заганяли, що інтуїтивно уві сні шукаєте розслаблення. Сповільніть темп і дайте собі хоч трохи відпочити.

Якщо вам приснилася пустеля, кар’єр, стройплощадка, пісочниця

 • Поганий знак, якщо в сні ви перебуваєте в пустелі, де нічого немає. Це обіцяє у вашому житті довгу чорну смугу;
 • Якщо ви потрапили в піщаний кар’єр, з якого не може вилізти, то ваш шлях до досягнення мети буде довгим і петлистым;
 • Вам належить облаштування будинку наяву, якщо уві сні ви були на будівельному майданчику. Якщо ви працювали на неї з піском, вам належить нелегке заняття;
 • Бачити уві сні пісочний годинник – поганий знак. Він віщує розставання або навіть смерть близької людини, безглузду витрату часу.

Ви настільки заплуталися в житті, що хочете повернутися в дитинство, де було легко і безтурботно, пояснює сон з дитячою пісочницею. Вам слід розслабитися і сконцентруватися на головному, а не відволікатися по дрібницях і розтрачувати себе даремно. Якщо ви бачите дітей, які грають у пісочниці, то вас чекає радісна і сповнена щастям життя.

Згадайте, що ви робили побачене в сні

Скоро почнеться чорна смуга в житті, якщо ви побачите, що йде по розпеченому піску в пустелі. І навпаки, вас буде чекати тепле спілкування з коханими і близькими людьми, якщо ви будете йти по м’якому і прохолодному піску, пестить ноги.

Добре, якщо ви будете перебувати на теплому піщаному пляжі. Це обіцяє успіх, сприятливий перебіг обставин, наповненість життєвою енергією.

Якщо вам приснилися хиткі піски, ви живете в світі усіляких спокус і часто буваєте жорстокою людиною, нехай навіть не зізнаєтеся в цьому. Бережіть свою репутацію, тому що своїми несподіваними вчинками і зухвалими витівками ви можете її остаточно зіпсувати.

Сон, у якому Ви увязаете в сипучих пісках, повинен закликати заспокоїтися і переосмислити свій нинішній стан. У реальному житті можна очікувати наступ проблем, якщо уві сні ви загрузли в піску. Проблеми можуть початися абсолютно будь-якого характеру: у сімейному житті, зі здоров’ям, у бізнесі.

Ваші спроби вибратися з піску закінчуються ще більшим увязанием в ньому. Але якщо заспокоїтися й обміркувати, то можна знайти вихід з будь-якої ситуації. Важливо зрозуміти, з якої причини ви сюди потрапили. Згадайте, які переживання у вас були, коли вас почало затягувати. Це і є корінь проблем. Коли вирішите його, настане полегшення.

 1. Однак можете очікувати збільшення своїх фінансів, якщо уві сні ви побачили себе заритим у пісок. Гроші можуть дістатися як у спадок, так і шляхом збільшення власного заробітку.
 2. Якщо уві сні ви йдете по глибокому піску, то обдумайте добре те діло, яке ви виконуєте. Йому не вистачає надійності, його виконання може або навіть стає безглуздим.
 3. Наяву ви почнете обманювати людей, якщо уві сні сыплете піском навколо себе. Не факт, що ви робите це спеціально, швидше за все, ви просто не до кінця розумієте те, що людям від Вас потрібно.
 4. Ви будете мирити своїх друзів, якщо уві сні посипаєте піском доріжки зі снігом;
 5. Вас чекає багато клопоту, якщо уві сні ви поливаєте пісок водою, щоб зробити його м’яким і податливим

Сон, у якому ви будуєте щось з піску, каже, що наяву ви не досягнете мети.

Будувати щось на піску – до даремних мрій. Ви ніколи не закінчити те, що почали. Щоб щось вийшло, Вам потрібно зібратися і хоч раз завершити розпочате. Якщо ви любитель будувати замки на піску, то це дія у сні символізує накопичення грошей. Однак це ж дія позначає безуспішність планів.

Якщо ви будуєте будинок з піску, пам’ятайте, що у нього дуже ненадійна основа. Тому задумайтеся над тим, про що ви мрієте і чого хочете. Можливо, ці бажання примарні і несуттєві. Якщо все-таки ви всіма силами бажаєте здійснення своїх мрій, то слід ретельно обміркувати шляхи до їх здійснення. Коли уві сні ви носите пісок на ношах, то чекайте, що вас можуть обдурити, і вам довго доведеться розгрібати наслідки чужих помилок.

Якщо уві сні в очі потрапив пісок, то це привід задуматися про те, що ваші ідеї та спроби їх здійснення марні і тільки забирають час. Також це сигнал про те, що ви не бачите далі свого носа, не бажаєте глянути реальності в обличчя.

Якщо пісок забився в черевики і заважає , то слід розслабитися і перестати брати на себе занадто багато. Адже із-за того, що ви не можете впоратися з усіма взятими на себе обов’язками, вас чекає багато проблем. Зрештою, не виставляйте себе на посміховисько.

Бруд на одязі говорить про те, що ваша репутація в небезпеці. Якщо ж ви чистите одяг, то всі застереження обійдуть вас стороною.

Трактування сну в різних сонниках

Як ви бачите, пісок уві сні має безліч варіантів тлумачення в залежності від нюансів сновидіння. Давайте ж заради інтересу подивимося на найбільш актуальні на сьогоднішній день сонники і дізнаємося, як трактують пісок їх автори. Цілком можливо, що знайдеться ще кілька цікавих варіантів тлумачення.

Сонник по-Міллеру — вас чекають позбавлення

Густав Міллер стверджує, що пісок сниться до всіляких поневірянь, голоду. Тому подумайте про створення фінансової подушки і відмовтеся від оформлення кредиту найближчим часом.

Сонник Ванги — пора закінчити старі справи

Мокрий і прилип до тіла пісок говорить про те, що старі справи ніяк вас не відпустять. Сухий пісок віщує дратівливість, злиплий – хвороба, чистий – сюрпризи.

Сонник Фрейда — ви дуже щирі і відкриті

Ви дуже природні й щирі у реальності, якщо уві сні ви лежали на піску. Партнеру з вами добре, так як ваші сексуальні стосунки приносять обом задоволення. Ви розкуті і впевнені в собі, і ці почуття ваш партнер теж переймає. Він цінує вас за гармонію і легкість у стосунках.

Сучасний сонник — є безліч тлумачень

 • Бачити уві сні чистий пісок – добрий знак;
 • Брудний пісок — вас обдурить нехороша людина;
 • Якщо ви сыпете пісок, то чекайте на сюрпризи;
 • Якщо пересыпаете з місця на місце, то будете відчувати нерішучість по відношенню до яких-небудь дій;
 • Йти по розпеченому піску — настане черга втрат, які виб’ють на час вас з колії;
 • Якщо уві сні ви будете йти по піску — наяву ви зустрінетеся зі старим товаришем;
 • Якщо ви бачите себе лежачим на теплому піску під сонцем, вас буде оточувати любов, пошана і друзі.

Давньоримський сонник — можлива приємна зустріч

М’який пісок — символ легковажності і поверхневого ставлення до життя. Він обіцяє вам фінансові втрати і сварки з близькими. Піщаний берег означає несподівану приємну зустріч . Мокрий пісок нагадує про невиконані обіцянки.

Новітній сонник — ви зараз самотні

Жовтий пісок у сні — несприятливий знак, часто пов’язаний з чуством горького самотності і духовної спустошеності, що виникли в результаті сварки або розставання з близькою людиною. Але також він асоціюється з тривалим застоєм у справах, бесплоднвми зусиллями зробити що-небудь корисне.

Сонник Велеса — приділіть увагу тіла

На цьому рівні ви можете осягати тільки земні життєві цінності, необхідні для становлення та плекання фізичного тіла. Не прагніть пізнати глибше, але сон можна прийняти серцем і бути насторожі.

Японський сонник — зверніть увагу на здоров’я

Бачити безжиттєву пустелю по японському соннику означає мати водно-сольовий дисбаланс в організмі. Тому в даному випадку слід звернути пильну увагу на здоров’я нирок і селезінки. Японці стверджують, що ці хвороби пов’язані, в першу чергу, з неправильними постановками цілей, шляхів досягнення і невпевненістю, в загальному. По японському соннику ходіння по сирому та холодному піску означає серйозні проблеми з нирками і селезінкою, які потребують термінового втручання.

Висновок

Сон, у якому ви пересипаете пісок, пов’язаний з переосмисленням себе, своєї цінності. Якщо пісок теплий і приємний, то ви відчуваєте, що все в світі складається з достатку. При цьому вас чекає успіх у всіх сферах життя, вам залишається лише не втрачати час і можливість. Якщо ж пісок холодний і неприємний, то ви неадекватно сприймаєте дійсність і здатні на неадекватні вчинки. Без переосмислення цінностей надалі ви також будете відчувати нездоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code