До чого сниться Планета: тлумачення в різних сонниках

А ви коли-небудь спостерігали за планетами неозброєним оком? Швидше за все немає, тому що звичайній людині не під силу це побачити. У вчених для досліджень є спеціальні пристосування, з допомогою яких вони вивчають обертання планет і просто спостерігають за ними. Як упевнений сонник, планета як символ, може нести в собі кілька трактувань, все залежить від того, за яких обставин чоловік побачив сон.

Якщо вам приснилося, що ви відлетіли на іншу планету — наяву вам буде складно впоратися з проблема без допомоги сторонніх людей.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні навколо вас було багато планет різних за розміром, виходить, у реальному житті потрібно постаратися більше часу приділяти своїй професійній діяльності. Беріться за будь-які справи, тільки обов’язково доводити їх до кінця, як би важко не було. Тому що кинуте у раз говорить про вашу несерйозності і безвідповідальності. Відносини з колегами можуть бути напруженими, але, тим не менш, прислухайтеся до їхньої думки і не нав’язуйте;
  • Сон, у якому ви вирішили відправитися на чужу планету, говорить про те, що наяву можете зіткнутися з труднощами і неприємностями, з якими дуже важко впоратися самотужки. Краще звернутися за допомогою до знаючим людям, які більше побачили за своє життя. Не бійтеся розповісти їм про своїх думах, розкажіть все детально, вони обов’язково допоможуть з вибором правильного рішення.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, якщо уві сні людини викрадають і відправляють на іншу планету, значить в реальному житті його намагається обдурити якийсь чоловік. Сновидець нерідко прислухається до його думки, розповідає про свої проблеми і невдачі, отримує поради. Не потрібно йти на поводу у цього «друга», адже тим самим зробите для себе тільки гірше. Рано чи пізно він відмовиться від спілкування з вами.

Сонник Ванги

Таке сновидіння по своїй суті неоднозначне, адже воно може мати і позитивне і негативний вплив на людину. Після ранкового пробудження спробуйте згадати деталі того, що відбувається, можливо, потрібно буде розгадати підготовлене послання. Не потрібно робити необдуманих вчинків, адже рано чи пізно доведеться за все розплачуватися, а це буває важко.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні людина спостерігає за рухом планети з вікна своєї квартири, то у реальному житті він зіткнеться з не дуже хорошою людиною, який володіє потужною енергетикою і може чинити тиск на нього. Краще обмежте зараз спілкування з ним, поки ще не пізно і почніть докорінно змінити своє життя в кращу сторону, як би важко це не було.

Висновок

Планети, зі сну людині, можуть чинити на нього негативний вплив, але не потрібно впадати в паніку і приймати поспішних рішень. Для початку спробуйте зрозуміти суть того, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code