До чого сниться плести косу: тлумачення сну по різним сонникам

Красиві доглянуті волосся у сні – символ успішності, краси і достатку у реальному житті. До чого сниться плести косу уві сні? Як говорить сонник, плести косу уві сні може передвіщати різні події: успіх в справах, інтриги за вашою спиною, дрібні негаразди або раптові радісні ситуації. Багато в тлумаченні залежить від деталей сну, тому важливо досконально згадати, що саме вам приснилося. Так давайте розберемося у всіх подробицях.

Сон, у якому ви заплетаете косу собі або комусь іншому, може мати безліч тлумачень.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Плетіння коси уві сні найчастіше віщує інтриги, плітки і чутки наяву. Сон з плетінням коси віщує неприємні події, суперницю, потрапляння в ситуації, де про вас можуть розпускати чутки. Заплетание коси вказує на те, що плітка набирає сили, знаходиться в процесі розвитку. Расплетание коси – ви вирішите складні ситуації, люди раскаятся, якщо говорили про вас погане.

Хто побачив сон: дівчинка, дівчина, жінка

 1. Дівчинці бачити, як вона плете собі косичку – до успіхів у навчанні і домашнім справам, налагодження стосунків з батьками, якщо вони в розбіжностях.
 2. Незаміжньою дівчині бачити, як вона плете косу – налагоджувати мости з людьми, примирятися, виходити з конфліктних ситуацій.
 3. Дівчині робити красиву зачіску з безлічі кос – до романтичного побачення з приємною людиною.
 4. Побачити в сні, як інша жінка плете косу – у вас є суперниця, плетуться підступні інтриги, опонентка хоче відвести вашого чоловіка з сім’ї.
 5. Чоловікові побачити в сні, як жінка плете косу – наяву якась дама хоче «захомутати» вас. Можливо, навіть удається до допомоги магії – робить приворот на вас. Будьте уважні і не йдіть на провокації, якщо ця жінка не є вам цікавою.

Ви заплітали косу собі чи комусь іншому?

Якщо ви плели у сні косу самій собі – зараз хороший час для того, щоб помириться з тими, з ким ви знаходитесь у сварці. Якщо уві сні ви були в гарному настрої – людина, з яким ви в сварку, сам хоче налагодити відносини, але не знає, як це зробити першим, підіть йому назустріч.

Плести кіску дочки – ви переживаєте, що неправильно зробили з дитиною, треба примиритися. Якщо сон приємний, і уві сні ви відчуваєте позитивні емоції, то він також може передвіщати швидке радісна подія в родині. Плести кіску внучці – вам потрібно приділити їй увагу, можливо, їй потрібен ваш мудрий рада, що вона не може запитати самостійно.

Плести косу сестрі – ви сказали про сестру щось зайве, негарне, потрібно вибачитися, розвіяти плітки, які ви самі почали розпускати. Плести подрузі косу – наяву ви відчуваєте заздрість до подруги, якщо вона не перебуває у відносинах – ви заглядаєте на її чоловіка. Але якщо уві сні ви плетете косу дівчині, будь то сестра, подруга чи знайома, і ви обидві радісні, а зачіска гарна і складна, то такий сон вірний провісник швидкого заміжжя і весільного гуляння.

Працювати перукарем у сні – наяву ви чи пліткуєте і розпускає чутки про людей. Вам потрібно терміново попрацювати з цією рисою характеру, доки ви не зажили неприємним людиною, з яким ніхто не захоче мати справу.

Скільки кос було в побаченій зачісці?

 • Одна товста коса символізує неприємну ситуацію, в яку ви потрапили за своєї вини, необхідно ретельніше ставитися до своїх слів і вчинків, щоб у майбутньому не допускати подібних моментів.
 • Дві косички – конфліктна ситуація з близькою людиною жіночої статі, сварка між подругами або сестрами;
 • Багато косичок, складна зачіска з кіс – ви потрапили у складну ситуацію, де проти вас ходять неприємні чутки;
 • Афрокосички уві сні – багато дрібних неприємностей, що чекають вас наяву.

З скількох пасм складалася коса у сні?

 • Три пасма – стабільність у справах. ви раціональний, практичний чоловік. І вас навряд чи вас торкнуться безглузді домисли і чутки, ви просто не даєте для цього приводу.
 • Чотири пасма – слух, який ходить про вас, безпідставний. Хтось за вашою спиною говорить гидоту про вас із заздрості, намагається підірвати вашу репутацію, але план не вдасться, противник зазнає невдачі.
 • П’ять пасом – ви потрапите в центр інтриги з-за своєї цікавості, про що пошкодуєте. Потрібно відсторонитися від участі у будь-яких суперечках, інакше ви можете бути ненадійною людиною.
 • Шість пасм – ви ризикуєте втратити авторитет в очах оточуючих. Уважно стежте за тим, що говорите і робите, існує ризик потрапити в негарну ситуацію, після якої буде складно повернути довіру і повагу оточуючих.
 • Сім пасм – щасливий випадок, невелика приємна подія, подарунок, сюрприз, удача.

Які аксесуари ви використовували в зачісці?

Коса у сні часто символізує інтриги, плітки, суперництво між жінками.

Якщо уві сні не було ніяких аксесуарів в зачісці – наяву ви легко вирішите проблему, яку потрапите. Ясний розум і тверезий погляд на життя допоможе вам вибратися навіть із самої складної ситуації.

Якщо ви бачили гумки для волосся – вам належить дізнатися чиюсь таємницю, яку не можна видавати, але буде велике бажання це зробити. Не піддавайтеся спокусі, тому що пішовши на поводу цього бажання, ви ризикуєте втратити гарне ставлення людини. З великою ймовірністю він дізнається про те, що ви його видали.

Невидимки в зачісці – проти вас розпускають негарні чутки, все відбувається за вашою спиною, і ви не знаєте, хто саме це робить. Придивіться до свого оточення, часто неприємності йдуть від того, від кого їх менше всього чекаєш.

Стрічка, вплетена в косу, символізує ваше бажання прийняти участь в житті іншої людини. Якщо ви не будете занадто нав’язливі, людина сама впустить вас у своє життя, проявіть терпіння. Плетіння коси із бантом – наяву вас чекає дитячий свято, свято, день народження у дівчинки. Складна зачіска з косами і живими квітами у волоссі віщує велике торжество, радісна подія: весілля, народження дитини, вінчання, велике свято.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Якщо уві сні ви бачите, як хтось інший заплітає косу, то плетуться інтриги проти вас. Можливо, вас хочуть підсидіти на роботі або яка-небудь з ваших знайомих поклала око на вашого чоловіка. Будьте акуратні, не надто діліться щасливими подіями свого життя з сторонніми людьми, це може викликати їх заздрість до вас, яка породжує багато негарні вчинки з боку людей. А тепер давайте подивимося, які ще цікаві тлумачення сну про плетіння кіс можна знайти в найбільш актуальних на сьогоднішній день сонники сучасності.

Сонник Міллера — менше обговорюйте інших людей

На думку Густава Міллера плести уві сні косу, означає незабаром наяву брати участь в інтригах. Вам потрібно переглянути свою поведінку, більше займатися своїм життям і менше заздрити або обговорювати людей за їх спиною. Розплітати косу уві сні – вас чекає вдалий збіг обставин, вам вдасться вирішити неприємну ситуацію, навіть якщо вона не буде вас стосуватися, допомогти комусь відстояти права людини, примирити ворогуючі сторони.

Чоловікові бачити в сні, як симпатична жінка плете косу, вказує на те, що наяву ця жінка дуже розташована до спілкування, є всі шанси вдало розвинути відносини, інтерес і симпатія повністю взаємні, вона бажає бачити такого чоловіка поруч із собою.

Сонник Ванги — до щасливого сімейного життя

Плести уві сні косу з радістю і піснями — до щасливого сімейного життя.

Жінці плести косу своєї матері – наяву мати потребує вашої підтримки та допомоги. Зв’яжіться з батьками, сходіть у гості, навіть якщо вас ні про що не просять, надайте турботу і допомогу, батьки часто не висловлюють своїх проблем, щоб не турбувати даремно, але це не означає, що їм нічого не потрібно.

Плести косу і співати пісню – дуже гарний сон для жінки, що передвіщає щасливе сімейне життя, вірного чоловіка, слухняних дітей. Обстригти косу уві сні – сильна зміна в житті, якщо уві сні вас це засмутило, то зміни будуть неприємними, якщо обрадувало зміни поліпшать ваше життя.

Чоловікові бачити, як жінка плете косу – ця особа мріє бути з вами, вона вживає заходи, щоб привернути вашу увагу. Якщо вона вам подобається – сміливо дійте, всі козирі у вас на руках. Якщо жінка вас не приваблює, тримайтеся від неї подалі, не варто навіть ділитися з нею ніякими новинами. Цілком імовірно, що вона налаштована дуже рішуче і буде використовувати будь-які методи для досягнення своєї мети.

Одруженому чоловікові бачити, як його дружина заплітає собі косу або робить зачіску дочки – хороший знак, який говорить про те, що у вас вірна, господарська дружина, вона піклується про ваших дітей і всієї сім’ї, ви можете бути повністю впевнені.

Одруженому чоловікові бачити в сні, як чужа жінка плете косу – остерігайтеся цієї жінки, якщо вона знайома. Якщо у сні ви бачили незнайомку, то незабаром вашу сімейне життя спробує зруйнувати якась дама. Вона може позаздрити вашому сімейному щастю і спробувати спокусити вас, підставити перед дружиною або налаштовувати вас один проти одного. Щастя з такою особливою не буде, а сім’ю ви втратите, якщо підете на поводу і не проявіть твердість.

Сонник Фрейда — ви красива, пристрасна особа

 • Заплітати косу собі – проявляти свою сексуальність наяву;
 • Робити красиву зачіску з кос – швидке побачення з чоловіком;
 • Розчісувати волосся – бажання тілесної любові;
 • Стригти волосся – незадоволеність сексуальним життям, бажання її змінити, знайти нового партнера;
 • Чоловікові бачити в сні, як жінка доглядає за своїм волоссям – бажання наяву володіти цією жінкою.

Сучасний сонник — попереду велике торжество

Робити красиву зачіску з кос у сні – до великого торжества, весілля. Якщо зачіску робили вам, то і заміжжя судилося вам, якщо комусь із ваших знайомих, то пропозиція буде зроблено цій дівчині. Плести косу самій собі – добрі часи, відсутність конфліктів, примирення. Бачити, як хтось інший плете косу – плетуть інтриги проти вас, будьте обережні, не давайте приводів для пересудів, інакше можете підірвати свою репутацію. Якщо уві сні ви заплетаете косичку своєї дочки – наяву ви стурбовані проблемами дитини, переживаєте за неї. Обстригти косу – круті зміни в житті.

Висновок

Сни про волоссі символізують наші думки, таємні бажання, підсвідомість. Наскільки здоровими були волосся у сні – настільки гармонійно ваш внутрішній стан. Крім того, велике значення має той факт, які почуття ви відчували в сні. Якщо ви раділи або були щасливі – ніякі негативні трактування не підходять для тлумачення образів побачених, звертайте на це увагу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code