До чого сниться Пломба: тлумачення в різних сонниках

Пломбою називають матеріал, який використовується для того, щоб заповнити порожню порожнину в зубах. Існують постійні і тимчасові пломби, які захищають зуби від подальшого руйнування. У перекладі з латинської це означає «свинцеве покриття». Як вважає сонник, пломба побачена уві сні, не самий кращий символ. Але ви багато чого зможете вплинути.

Якщо вам приснилася пломба — наяву у вас почали відбуватися зміни. якими вони будуть — підкажуть деталі сну.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Уві сні починають кришитися зуби і ви не можете нічого з цим зробити, в результаті ставите пломбу? У реальному житті починаються не найкращі часи, які будуть наповнені смутком і розчаруванням. Стосунки з близькими людьми почали псуватися, рідше спілкуєтеся і проводите час разом, хоча ще зовсім недавно розповідали один одному про своїх думках і переживаннях, нерідко зверталися за порадами і підтримкою, зустрічалися за загальним столом. Зараз треба вчитися шукати компроміс у ситуації, що склалася, а не посилювати її ще більше. Почніть в першу чергу з себе, змініться внутрішньо і подивіться на оточення іншими очима, стаєте менш запальним і амбітною людиною, прислухайтеся до точки зору оточуючих. Якщо не почати це робити зараз, то в подальшому стане тільки гірше. Тому подумайте над своєю поведінкою і зробіть відповідні висновки. Лише таким чином можна щось змінити в реальності практично без втрат.

Сонник Міллера

Якщо уві сні людина ставить кілька пломб одночасно, значить в реальному житті щось йде не зовсім так, як йому хочеться. За яку б він не брався, нічого не виходить, тому кидає його на половині. Намагається поліпшити своє життя, кидається з крайності в крайність, хоче всім догодити і натикається на обман. Стосунки з протилежною статтю взагалі не клеяться.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, побачена у сні пломба, яку ви ставите іншій людині говорить про те, що в реальному житті переживаєте з-за якоїсь ситуації. Намагаєтеся справлятися з нею, але нічого не виходить. Зверталися за допомогою до друзів, але і вони залишилися в стороні, навіть не спробували дати слушної поради. Ви залишилися один на один зі своїми проблемами і невирішеними справами.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні у людини несподівано вилітає пломба і в результаті руйнується зуб, виходить, у реальному житті йому не вдасться досягти поставленої мети, які б зусилля він для цього не докладав. Навколо знаходиться безліч людей, які намагаються внести в його життя плутанину, неодноразово намагаються зіпсувати відносини з другою половиною і навіть розлучити. Будьте гранично обережні.

Висновок

Побачена уві сні пломба є передвісником змін, які почали відбуватися в реальному житті. Потрібно постаратися, щоб вони не торкнулися особистого життя, інакше можна втратити все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code