До чого сниться подруга: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Протягом дня ми дуже багато взаємодіємо з людьми, що відображається у нічних мареннях. До чого сниться подруга? Якщо вам приснилася подруга, з якою ви спілкуєтеся в даний час, тлумачення сну не викликає питань. А от колишні подруги або подруги з дитинства – до чого вони можуть снитися? Як говорить сонник, подруга уві сні може символізувати абсолютно різні речі. Тлумачення значення сну залежить від його подробиць і деталей.

До чого сниться подруга уві сні: тлумачення значення сну може бути позитивним і негативним, залежно від подробиць і деталей сюжету.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Сон, подруга в якому вам з’явилася, може тлумачитися по-різному. Часто події, що відбулися з нею уві сні, безпосередньо пов’язані з нею ж і в реальності. При розшифровці сну зверніть увагу на емоційний фон, незвичайний вид приятельки, дивацтва в поведінці. Все це може допомогти передбачити майбутні події. Скористайтеся нашими підказками, щоб розтлумачити значення сну і не втратити при цьому жодної важливої деталі.

Якщо вам приснилася найкраща подруга

Один з основних варіантів тлумачення говорить про те, що подруга уві сні вирішила нагадати про себе. Ваша подружка думає про вас, швидше за все, вона скучила і їй хочеться зустрітися. Це відмінний привід зателефонувати їй або сходити в гості. Якщо ви часто бачитеся, то сон обіцяє приємне проведення часу в хорошій компанії. Її поява також попереджає вас відмовитися від засуджень знайомих, такі розмови можуть обернутися проти вас.

Сон, у якому ви обіймалися з подружкою, говорить про брак її підтримки. А поцілунки – передбачають швидкі зміни у відповідності з вашими бажаннями. Якщо уві сні довелося розлучатися з найкращою подругою – це знак, що у вас є надійні вірні друзі, які допоможуть у будь-якій ситуації.

Може налякати сон, в якому близька подружка зав’язала стосунки з вашим партнером. Не лякайтеся! Цей сон символізує не зрада подруги, а ваші занепокоєння, вони не дають вам повністю розслабитися. Постарайтеся знайти причину ваших тривог, можливо в цьому пошуку допоможе як раз подруга.

Приснилася подруга з новим незвичним іміджем – вас турбує якийсь момент в її поведінці, і ви відмовляєтеся з ним змиритися. Розберіться для себе, як це заважає вашій дружбі або наскільки співвідноситься з вашими принципами, а далі думайте. Однак лиса подруга уві сні обіцяє втрати, розбіжності, в деяких випадках проблеми зі здоров’ям. Близька приснилася схудлою – ця картина віщує хворобу вам. Займіться своїм здоров’ям, налагодьте режим, харчування, внесіть до графіку фізично вправи і частіше бувайте на свіжому повітрі.

Приснилася колишня подруга, з якою ви не спілкуєтеся

До чого сниться колишня подруга? Якщо сниться дівчина, колись колишня близькою, наяву ви дуже втомилися від людей. Вам варто абстрагуватися, провести якийсь час на самоті. Проведений час у спокійній обстановці піде вам тільки на користь, ви відразу помітите поліпшення самопочуття.

До чого сниться подруга дитинства — такий сон може говорити про ваше невдоволення поточними подіями, ви відчуваєте ностальгію. Вам потрібні зміни, позбавтеся від неприємних обов’язків. У разі якщо наяву ви відчуваєте труднощі з вирішенням проблеми, приснився подруга пророкує швидке несподіване вирішення питання.

Плачуча колишня подружка вказує на ваші підлі вчинки у відношенні близьких людей. Хіба вони цього заслуговують?

Якщо вам приснилася подруга з дитинства, з якої не спілкуєтеся, ви відчуваєте ностальгію по тим часам.

Якщо вам приснилося, що ваша подруга померла

Якщо вам приснилося, що подруга померла, не варто турбуватися, цей сон не повториться в реальності. Як говорить сонник, померла подруга, це застереження як для неї, так і для вас. Попереду вам двом чекають випробування, вас підстерігає небезпека десь поруч, будьте уважні.

Якщо ви сумнівалися у вашій дружбі, і раптом приснилася смерть , це привід задуматися справжня у вас дружба чи ні. Швидше за все, вам вона дорога, але до неї є питання. Не є віщим сном м смерть колишньої подруги. Швидше, він уособлює докори сумління. Ви зробили якийсь нечесний вчинок, тепер він не дає спокою. Подумайте над тим, що б у всьому зізнатися.

Приснилося, що подруга вагітна чи народила дитину

Якщо вам приснилося, що подруга народила, і при цьому в реальності вона не вагітна, це говорить про її схильність чужому впливу. Хтось чинить на неї тиск, можливо, батьки або знайомі. Іноді, як каже сонник, подруга народила — це означає ваші спільні ідеї, щасливе майбутнє для вас двох.

 • Якщо ж ваша подруга в цікавому положенні зараз – її чекають легкі пологи і здоровий малюк;
 • Вночі бачити бездітну подругу з малюком – знак того, що незабаром у її житті з’являться діти. Якщо уві сні дитина від неї бігає, то це символізує не швидке материнство. Можливо, вона сама до цього не готова.
 • Найчастіше, явище подружки з дитиною може обіцяти вагітність сплячої дівчини і батьківство чоловіка.

Приснилася подруга в неналежному вигляді

До чого сниться гола подруга? Жінка, якій привиділася оголена подруга більш досконалою, ніж у реальності, може підсвідомо відчувати до неї потяг. Якщо уві сні обидві подруги були роздягнені, картина говорить про заздрість дівчата, побачила сон, до більш успішної приятельці. Гола подружка прикривала своє тіло – сон обіцяє обман, будьте пильні. Оголена приятелька виглядала хворий – чекайте проблем, подбайте про своє здоров’я.

Чоловікам же такий сон свідчить про їх зацікавленість, якщо дівчина в сні йде назустріч – взаємність можлива. Якщо подруга прикривається, то шансів немає.Коли чоловік у сні побачив подругу болючою або травмованої, при цьому голою, то це поганий знак для неї. В реальності за неї варто доглядати, їй знадобиться ваша допомога.

Якщо подруга уві сні була нетверезою, то від сну доброго не ждіть. Чоловікам п’яна подружка пророкує проблеми від інтриг: сварки, фінансові втрати, а то і хвороби. Подумайте, перш ніж вплутуватися. Жінкам п’яна подруга обіцяє підступи з боку заздрісників, протистояння може вилитися у відкриту боротьбу, а може відбуватися у вигляді замовлянь. Це не так страшно, як звучить, нам часто доводиться боротися з конкурентами, ставтеся до цього спокійно.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Подруга – символ довіри і надійності, саме з цієї позиції складаються всі тлумачення. Від того, у якому вигляді в ваш сон з’явилася подруга, що вона робила і говорила, змінюється і значення сну. Давайте подивимося, як цей образ розшифровують сонники, порівняємо між собою тлумачення від різних авторів, знайдемо між ними подібності і відмінності.

Сонник Міллера — чекайте хороших новин

 • Приснилася життєрадісна і здорова подруга — скоро будуть хороші вести і зустрічі. Якщо подруга виглядала погано, картина віщує страждання і проблеми зі здоров’ям.
 • Подружка була в червоній сукні – настане тривожний час;
 • Подруга уві сні просила допомоги, але ви їй відмовили. У цьому випадку ви самі попросити допомоги, а не намагатися впоратися з усім самостійно.
 • Якщо довелося спостерігати подругу на п’єдесталі, то сон говорить про ваші успіхи і досягнення. Не зупиняйтеся.

За сонником Ванги колишня подруга уві сні нагадує про невиконані обіцянки їй або кому-небудь іншому.

Сонник Ванги — зустріч з нею наяву

Подруга виглядала і почувалася добре — наяву варто очікувати приємного проведення часу, зустрічей і новин. Подружка в сновидінні погано виглядала варто очікувати неприємностей чи проблем зі здоров’ям. Якщо уві сні ви душили подругу, ви на неї озлоблені, але боїтеся про це розповісти. Як каже цей сонник, колишня подруга уві сні нагадує про невиконані обіцянки.

Сонник Фрейда — ви її заздрите

 • В інтерпретації психоаналітика подруга уві сні говорить про суперництво зі всіма наслідками у вигляді недовіри, підступів і т. д.
 • Сон, у якому привиділися поцілунки з подругою, каже про свої нереалізовані бажання з партнером. Реалізацію цих бажань ви перекладаєте в сні на героїню. Приблизно, теж означає любовний зв’язок.
 • Гола подруга говорить про вашому надмірній довірі в реальності, що може зіграти проти вас;
 • Уві сні з’явилася вагітна подруга – ви спроектували своє бажання материнства на неї;
 • Побачити подругу в чорній сукні – знак, що вказує на готовність до конфлікту з конкуренткою, причому в голові перемога вже здобута;
 • Приснилася смерть подруги – сон виражає вашу закомплексованість, слід попрацювати над самооцінкою;
 • Конфліктувати уві сні з подругою – картина, свідчить про власному внутрішньому конфлікті. Швидше за все, ви з кимось налаживаете відносини, і мозок позбавляється від негативу таким чином.
 • Подруга в сновидінні плакала – сон говорить про те, що ви відчуваєте свою перевагу над конкурентами;
 • До чого сниться колишня найкраща подруга — це може сигналізувати про наявність захворювань жіночих або сечостатевої системи, бажано перевірятися у лікаря.

Сучасний сонник — приятелька вас підтримає

Подруга – символ підтримки і надійності, присутність близької у сні говорить про те, що ви завжди можете сподіватися на допомогу. Ще сон з приятелькою може свідчити про ваш самоті і замкнутості.

 • Смерть подруги в сновидінні, як би дивно не звучало, передвіщає успіх у справах, символізує усунення перешкод.
 • Вагітна подруга пророкує вам успішне спільне підприємство;
 • Може приснитись така дивна картина, в якій подруга постав в образі тварини – будьте напоготові, якийсь чоловік хоче вас посварити;
 • Якщо уві сні ви йшли або тікали від подруги, то наяву вам дуже хочеться змін. Спробуйте нове заняття чи хобі, це вже внесе різноманітність у ваше життя.
 • Подруга, що стоїть на височині обіцяє перемоги вам, а якщо ви знаходитесь нижче, то вас чекає розлука з друзями.

Висновок

Сни з подругою в головній ролі мають різне тлумачення в залежності від подробиць сюжету. Однак не варто у відносинах з людьми повністю покладатися на знаки, які посилає підсвідомістю. Ви можете взяти їх до відома та спостерігати, як складаються події. Якщо вже відчуваєте, що сни вас до цього готували, то вживайте заходів. А подругу треба берегти, все-таки не кожен може похвалитися надійним, близькою за духом людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code