До чого сниться похорон: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Поховання з давніх часів є сакральним ритуалом, що символізує проводи покійного в світ інший. Якщо сняться похорон — до чого це? Не варто хвилюватися, похорон сонник трактує не в прямому сенсі приходу швидкої смерті до вас або до кого-небудь з ваших близьких. Похорон у сні трактуються символічно. Принесе такий сон добрі вісті або, навпаки, великі прикрості? Більш докладний розгляд деталей сну допоможе вам точніше зрозуміти повороти долі, які вас чекають.

Не варто хвилюватися, побачивши похорон уві сні, сонник говорить, що якщо вам приснилися похорон, реальної небезпеки немає. Іноді такий сон може означати хороші події.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Похорон — це закінчення земного життя і початок життя нового, початок нескінченного і оповитого таємницями загробного мандри. У Мексиці, Індонезії та деяких країнах Латинської Америки похорон вважаються радісною подією, і сам ритуал більше схожий на свято. На нашій батьківщині похорон представляються подією похмурим, сповнений скорботи і печалі. Так чи інакше, містичне значення цього моменту на шляху людської душі заперечувати складно. Загадковість і неоднозначність цієї події тягне за собою і різні способи тлумачення, що означає бачити похорон уві сні.

Бачити похорон незнайомого чоловіка

До чого сняться похорон незнайомої людини? Чоловік як давньоруської, так і в сучасній культурі є символом опори, підтримки, достатку та процвітання. Поховати чоловіка уві сні – наяву втрачати матеріальні блага. Зверніться до свого сімейного бюджету, можливо, в ньому утворилася дірка. Якщо чоловік у віці – великі збитки, молодий чоловік – менш значні збитки. Якщо чоловік з бородою і вусами, це може означати втрату сімейного справи або позбавлення яка запитує великого спадщини.

Ховати старезного діда – не такий поганий знак, навпаки, це може означати новий прибуткова справа, отримання перспективної роботи, в особливості, якщо на пальцях небіжчика ви бачите кільця і персні або у церемонії є ознаки розкоші і багатства. Ховати маленького хлопчика – до втрат нематеріального характеру, занепаду сил, втрати надії, депресії і нудьги.

Якщо ж небіжчик посеред церемонії встає з труни або відкриває очі, вам вдасться уникнути можливих неприємностей. Торкатися до покійному чоловікові — брати на себе відповідальність за чужий поганий вчинок, визнати провину, якої за вами немає або зіткнутися з наслідками чиєїсь безвідповідальності.

Якщо закрита труна падає на землю, це означає, що великий проект, над яким ви давно працюєте, знаходиться під загрозою. І виною цьому не люди і навіть не ви самі, а об’єктивні обставини, природні катаклізми, суспільні явища, економічні фактори. Проект може бути як у професійній сфері, так і в особистому – виховання підростаючого покоління, купівля житла, придбання іншого великого майна. Не слід нічого робити в цій ситуації, вам слід стійко прийняти мінливості долі і, безсумнівно, відновити роботу над проектом, кінцевий результат вас обов’язково порадує.

А ось що означає бачити уві сні похорон незнайомої людини на думку різних сонників:

 1. Ведичний сонник. Бути присутнім, оплакувати незнайомого небіжчика — ви занадто сприйнятливі до чужих проблем, вас використовують як «жилетку», користуються Вашою добротою. Байдуже спостерігати зі сторони — проявляєте недоречний інтерес до чужої біди, варто бути стриманішою.
 2. Російський народний сонник. Ваш давній ворог планує здійснити рішучі дії проти вас, серйозно нашкодити вам, перешкодити виконанню важливих планів. Емоції на похоронах відображають ступінь серйозності можливих втрат: скорбота — великі неприємності, байдуже спостереження — легко можна розв’язати проблеми.
 3. Сонник для закоханих. Бачити зі сторони — запізнення на важливу подію, упустити свій шанс. Плакати на похоронах — провалити важливе завдання через брак часу, нереалізований проект. Говорити промову на похоронах — виправдовуватися.

Бачити похорон незнайомій вам жінки

Якщо вам приснилися похорон незнайомої людини, стать і вік небіжчика дуже важливі для тлумачення сну.

Спостерігати похорон незнайомої жінки уві сні, навпаки, добра ознака. Це означає, що ви втратили великого ворога або заздрісника, іноді такий сон тлумачать як полегшення в цілому, втрату старих, що зжили себе, зв’язків. Можливо, ви просунулися вперед в плані духовного розвитку. У будь-якому випадку, турбуватися вам не про що.

Якщо жінка молода і красива, мова йде про сім’ї та родинних зв’язках. Якщо ж жінка немолода або середніх років, то про роботі, службі і матеріальному достатку. Не виключено, що ви позбудетеся від старого боргу, вирішите питання з нерухомістю та транспортом у свою користь, судова тяганина закінчиться вдало для вас.

Маленьку дівчинку бачити в труні – не кращий знак. Можливі сварки в сім’ї, причиною яких послужить жіноча її половина. Мова може йти про дрібні сварки, плітки, брехні і неприйняття недоліків один одного, недомовках і причіпки на адресу близьких. Якщо сон був довгим, проблеми триватимуть довго, якщо коротким, то дуже скоро закінчаться.

Ховати старезну бабу – добрий знак. Якщо сон бачить жінка, то вона довгі роки буде залишатися молодою і квітучою, хвороби і хвороби її не торкнуться. Ще більш добрий знак, якщо у старої усміхнене або доброзичливе обличчя. Чим більше ця літня жінка, тим довше проживе людина, яка бачить цей сон.Предмет в руках небіжчика може означати або символізувати вашу професію або рід занять в майбутньому, ні в якому разі не беріть його і не забирайте з собою.

Бачити молодому хлопцю похорон дівчини у весільній сукні означає, що в його оточенні є для нього відповідна наречена, яку він поки що не помітив. Або в цілому настав час задуматися про створення сім’ї і менше часу приділяти розваг. Можливо, молодий чоловік зв’язався з поганою компанією, лідер якої транслює помилкові цінності, що перешкоджає спілкуванню членів цього співтовариства з рідними і близькими, визнає лише свою і більше ніяку точку зору. Варто переглянути своє ставлення до даного співтовариства, звернеться за порадою до старших членів родини.

Бачити в труні тварину — до чого це?

Очевидно у вас є талант, унікальна здатність, що відрізняє вас від інших людей, яка не знаходить реалізації. Швидше за все, це напрям у творчості чи мистецтві, можливо, в спорті чи кулінарії, на яке ви давно не знаходите вільного часу через нескінченної зайнятості і повсякденної рутини. Якщо ви хочете сприятливого розвитку подій у вашій долі, звільніть час для цього заняття, і відчуєте значне полегшення.

Приснилися похорон померлої знайомої людини

До чого сняться похорони вже померлої людини? Більшість сонників сходяться на думці, що бачити уві сні похорон вже померлої людини — це відображення ваших переживань з приводу втрати. Ви все ще не можете відпустити пішов і сумуєте за нього. Розділіть вашу біль з іншими родичами, відвідайте церкву або сходіть до психолога. Ваше життя продовжується і померлий напевно хотів би, щоб ви були щасливі.

Є і більш релігійна трактування, до чого сняться похорон вже померлого родича. Явище уві сні родича або близького друга, який давно або недавно помер, варто тлумачити як бажання небіжчика нагадати вам про себе. Можливо, в житті ритуал прощання ви пропустили, давно не відвідували могилу родича, або не згадували його добрим словом. Поставте свічку у церкві, промовляючи молитву за померлого – тривожні сни більше не повторяться.

Різні сонники також по-різному тлумачать ситуацію, коли наснилися похорон вже померлої людини:

 1. Давньоєврейський сонник. Знову пережити похорон так, як ви їх пам’ятаєте — ви живете минулим, яке пора відпустити. Похорон давно померлої людини, наприклад, родича, якого ви не знали — важлива інформація з минулого тепер проллє світло на події сьогодення.
 2. Ісламський сонник — марновірство. Ви надмірно довіряєте прикметами або приймаєте випадковий збіг обставин за сувору закономірність. Якщо ви бачите серед присутніх знайомих, родичів — на цих людей впливають ваші забобони.
 3. Сонник XXI століття. Відвідати похорон — ностальгія, бажання повернутися в минуле. Плакати на похоронах — спори про те, що вже не має значення, спогади про старі образи. Спостерігати зі сторони — зустріч з людиною з минулого.

Похорон знайомої людини, яка жива

Набагато частіше, ніж незнайомці, у снах нам є рідні, близькі друзі і інші добре знайомі нам люди. До чого сняться похорон живої людини? У такому випадку сон, похорон у якому ви побачили, можна розглядати як символ очікує людину довгого і щасливого життя.

Такий сон не можна розповідати нікому до полудня, а того, кого ви бачили уві сні, його не можна розповідати і зовсім – можна злякати удачу.

Якщо ви бачите уві сні похорон свого начальника або колеги по роботі, знайте, цей чоловік затаїв на вас образу. Швидше за все ви випустили необережне слово, яке зачепило самолюбство цієї персони, в будь-якому разі великої провини за вами немає, причина в зарозумілості і уразливості цієї людини. Проявіть увагу до нього і участь, допоможіть в поточних справах, і ситуація владнається сама собою.

По більшості сонників похорони людини, який живий, обіцяють йому удачу і довге життя наяву.

Бачити похорон свого ворога або кривдника – вам вдасться відновити справедливість давно турбує вас питанні. Ваша правота буде визнана, ваш голос буде почутий, винний понесе покарання, вас приймуть в суспільстві, в якому раніше засуджували.

Бачити похорон знаменитості – скоро ви відвідаєте світський захід, це може бути концерт, спектакль, зустріч однодумців, значення цієї події у вашому житті може бути величезним. Ні в якому разі не відмовляйтеся від запрошень, будьте на висоті і не зловживайте алкоголем, вас чекають незабутні зустрічі і знайомства.

Бачити порожню труну на похоронах – не слухайте ні чиїх порад з такого питання. Люди, які дають їх вам, дбають виключно свої інтереси. Ви зі своїм досвідом і інтуїцією розбираєтеся в проблемі набагато краще і швидше досягнете потрібного результату. Не вступайте з порадниками в конфлікт, просто відійдіть в сторону і займайтеся своїми справами.

А ось як тлумачать бачити уві сні похорон знайомого людини різні сонники:

 1. Сонник Менегетті. Розлука, спільні проводи. Юнак, побачений у сні померлим і похованим, незабаром може відправитися служити в армію. Дитина або учень — виїхати на навчання в інше місто, дорослий незабаром змінить міс те проживання або відправитися в дальню довгу поїздку.
 2. Італійський сонник. Прийти і плакати на похорон — ви вислухаєте цієї людини і посочувствуете його проблем. Плачуть родичі померлого — проблеми його сім’ї незабаром вирішуватися. Бачити з боку похоронну процесію — головний біль, запаморочення, втрата свідомості.
 3. Сонник Дмитра та Надії Зими. Цей чоловік зробить поганий вчинок, можливо, злочин. Плакати на похоронах негарний вчинок цієї людини спровокує серйозний конфлікт, в результаті близькі відвернутися від нього, але Ви готові будете його підтримувати і захищати.

Бачити свої власні похорони уві сні

До чого сняться власні похорони? Такий сон, як правило, викликає у сплячого найбільше занепокоєння за власну долю і благополуччя. Але не варто робити поспішних висновків, тут багато залежить від деталей сновидіння.

Спостерігати за власним похороном з боку, бути одним із запрошених якої парити в повітрі над церемонією – це можливість побачити своє життя і оточення з боку, постарайтеся згадати докладно всі деталі сну. Багато людей було на похороні, були там знайомі обличчя? Якщо людей було не багато, і серед них не було близьких, вам варто задуматися над своїм оточенням. Можливо, на даний момент ви самотні, у вас немає необхідної підтримки, ваша родина знаходиться далеко від вас географічно, або ваші відносини холодні.

Якщо ви побачили з боку власні похорони уві сні — це знак, що ви проживете довге і щасливе життя.

Якщо погода при цьому була ясна і сонячна, то і події вашого життя розвиваються в цілому сприятливо, або незабаром повернуться сприятливим для вас чином. Якщо ж йде дощ, похмура погода, гроза ураган, ранок або пізній вечір, вам слід дотримуватися крайню обережність.

Події вашого життя зазнають впливу недобрих сил, ваші плани і проекти знаходяться під загрозою краху, ваше здоров’я може підвести вас в будь-який момент. Постарайтеся не починати зараз великих проектів, не довіряти малознайомим людям, будьте вибагливі в їжі. Цей період скоро закінчиться, про його закінчення вам скаже інший сон.

Якщо важкохворий чоловік бачить свої похорони, це свідчення того, що хвороба почала відступати, навіть якщо зовні це не помітно. Сила духу і віра в найкращий результат повинні бути вашими супутниками в цей період. Якщо ранок в момент пробудження було сонячним, то це ще один добрий знак.

А ось як пояснюють, що означає бачити уві сні власні похорони, різні сонники:

 1. Давньоєгипетський сонник. Нелюбов до себе, почуття вини, комплекси, муки совісті. Якщо на похороні люди плачуть, тужать — ви нещасні і робите оточуючих нещасними. Уві сні ховають чужі люди, байдужі відвідувачі — вас мучить байдужість оточуючих до ваших проблем.
 2. Російський народний сонник. Ви не реалізуєте свій природний потенціал, «ховаєте» таланти. Якщо пишні похорони, з музикою, квітами та безліччю відвідувачів, це означає, що розвиток Ваших здібностей може змінити Ваше положення в суспільстві і принести успіх, а також допомогти оточуючим.
 3. Сонник духовних шукачів. Жалість до себе, бачити життя в темному кольорі. Близькі плачуть на похоронах — Ваш негативний настрій засмучує рідних і друзів. Безліч незнайомих людей на похоронах — ви неприємні оточуючим з-за вашого песимізму. Найімовірніше сьогодні сновидіння потрібно прийняти, зрозуміти, і нікому не розповідати.

Тлумачення значення сну для юнака та дівчини

Бачити похорон молодої дівчини – хороший знак, що обіцяє швидкі зміни в особистому житті. Можливо швидке заміжжя, початок нових серйозних стосунків або оформлення вже існуючих. З побаченого можна визначити і майбутнє, яке дівчину в даному союзі чекає. Чим більше людей, тим багатшою буде наречений. Якщо навколо є кущі і дерева, це говорить про те, що нова сім’я буде жити довго і щасливо. Собаки і діти на похоронах, навпаки, говорять про те, що в майбутньому конфлікти і суперечки заволодіють відносинами.

Бачити похорон себе ж, але в старечому віці – хороший знак, трактується він буквально, як те, що побачив сон людина проживе довге і щасливе життя до глибокої старості, нещасні випадки та катастрофи такій людині не загрожують, біди і хвороби пройдуть стороною.

Молодому хлопцеві такий сон може приснитися тільки в одному випадку – якщо в житті він стояв перед вибором, і зробив невірний вибір. Тлумачити сон потрібно в залежності від ситуації. Це може бути майбутня дружина молодого людини, навчальний заклад, кар’єра чи коло друзів. У будь-якому разі, якщо такий сон сниться, значить, згубні наслідки ще не наступили, і все можна змінити. Побачив такий сон молодому хлопцю слід звернутися за порадою до старших, переглянути свої погляди на події, що відбуваються з ним і зважитися на зміни. У загальному сенсі сон означає застереження про помилку, цей сон – прояв турботи вищих сил про долю і благополуччя людини.

Тлумачення значення сну з різних сонників: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Доля людини – це не пряма і рівна дорога, добре освітлена з усіх боків. Є на ній і вибоїни, і непроглядна пітьма, і перешкоди, і чудовиська різних мастей. Як впорається з труднощами долі, як подолати всі її сюрпризи, нам підказують наші сни, важливо лише навчитися правильно їх тлумачити. Можна тлумачити сновидіння інтуїтивно, пов’язуючи побачені образи з певними подіями свого життя, а можна звернутися до сонникам.

Сонник Міллера — зміни у вашому житті

Перебувати на похороні родича, знайомого або близького друга в погожий сонячний день – знак міцного здоров’я ваших рідних; можлива і швидка щасливе весілля, народження довгоочікуваної дитини. Але якщо при цьому йде дощ і погода похмура, то чекайте хвороби, хвороби і поганих звісток, а також краху і занепаду в справах незабаром.

Приснилися похорон незнайомої людини — можливі непередбачені проблеми, розчарування, ускладнення у відносинах з людьми. Похорон дитини , особливо, віщують здоров’я і миру в родині, але проблеми у колі друзів.

Почути в сні дзвоновий похоронний дзвін – означає несподівані погані новини або хвороба людини, який на даний момент знаходиться в далекій поїздці або в дорозі. Похорони людини екзотичної раси або народності означає дальню поїздку для вас або членів вашої сім’ї, можливий переїзд на постійне місце проживання в інший часовий або кліматичний пояс.

Як каже цей сонник, власні похорони уві сні означають зміни в житті. Ймовірно вам належить зміна роботи, професії, можливо, зміниться ваше місце проживання або коло друзів. У будь-якому разі зміни неминучі і обіцяють бути радикальними. Турбуватися не варто, ваша здатність пристосовуватися до нової ситуації і життєва мудрість допоможуть вам впоратися зі стресом.

Сонник Ванги — неприємності у вашому житті

 1. Якщо уві сні ви побачили траурну процесію, в якій несуть труну, верби підходьте ближче і бачите, що в труні знаходитесь ви самі, – наяву цей страшний сон означає, що вам необхідно змінювати не тільки свої звички, правила та орієнтири, але і спосіб життя, так як з віком людина повинна змінюватися.
 2. Порожній гріб символізує внутрішню спустошеність, смуток й душевні тягарі. Якщо уві сні ви самі несете труна– це означає, що наяву ви зробите непорядний вчинок, осуждаемый усіма, який принесе близькій людині багато бід і неприємностей.
 3. Сон, у якому ви забиваєте цвяхи в кришку труни, означає, що в реальному житті ви зробите все можливе, щоб позбутися своїх вад і слабкостей. Алкогольна, наркотична або ігрова залежність буде переможена у вашій родині.
 4. Побачити в сні впавшу на землю труну – добрий знак. Ваш ангел-хранитель допоможе вам уникнути небезпек і катастроф. Труну, присипаний землею, означає присутність страшного, ні з чим незрівнянного зла.
 5. Побачити в труні собаку або кішку, птицю або змію означає зраду з боку одного, пов’язаного, так чи інакше, з одним з цих істот.
 6. Якщо небіжчик відкриває очі в труні, дуже скоро вам відкриються очі на правду, яку ви вважали за краще б не знати. Ця правда може змінити ваше життя в гіршу чи кращу сторону, залежить від вас. Ні в якому разі не вдавайтеся до смутку та меланхолії.
 7. Опустити труну в який-небудь предмет – поганий знак. Прокинувшись, знайдіть цей або схожий предмет у себе вдома і віддайте його даром жебраку на вулиці. Якщо ви цього не зробите, ваше життя може піти по іншому, зовсім не доброзичливому сценарієм.

Існує думка, що бачити власні або чужі похорони символізує страх смерті.

Сонник Фрейда — ви боїтеся смерті

Як каже цей сонник, похорон у сні обумовлені вашим страхом смерті, а також боязню не здійснити задумане, не залишити спадщини творчого, матеріального і духовного. У деяких людей в даному випадку може бути невизначеність в сімейному чи професійній сфері, втрата життєвих орієнтирів.

Іноді сон означає неприйняття власного віку та вікових змін тіла. Рада для того, хто бачить подібні сни, з точки зору професора, зосередитися на головному, займатися улюбленою справою, проводити більше часу з близькими.

Бачити смерть близької людини, дітей або батьків, означає зайве занепокоєння за цієї людини, яка, на щастя, безпідставно. Відверта розмова з близькими допоможе вам подолати тривожність.

Сучасний сонник — ви уникли біди

Похоронний ритуал, позначає не стільки сумне і неприємна подія, скільки прояв традицій у житті людини в цілому. Традиції в суспільстві символізують зміни, перехід від одного стану до іншого, відкритість до змін, єднання з родиною і соціумом. Людині, який побачив такий сон, слід подумати про оточенні, можливо, є борги, які давно пора повернути. Не виключено, що є події, які треба зазначити, запросивши рідних і друзів.

Проходити по кладовищу повз похоронної процесії – знак того, що недавно доля відвела вас від великої біди, деякий час ви перебували в зоні ризику, хмари згущалися над вами, але блискавка так і не виблискувала. Вищі сили прихильні до вас, ні про що не турбуйтеся і впевнено йдіть до своїх цілей.

Давньоєврейський сонник — розставання з людиною

Розставання або поступова втрата близькості та взаєморозуміння. Плакати на похоронах — ініціатором розлучення будете не ви. Спостерігати за похоронами малознайомої людини — насправді він значить для вас більше, ніж ви думаєте, відіграє певну роль у Вашому житті.

Кожен сонник похорон уві сні тлумачить по-різному, вибирайте підходящий для вас варіант.

Сімейний сонник — ви бажаєте змін

Жага нового, небажання миритися зі старими звичаями, звичним способом життя. З увиденым уві сні людиною так чи інакше пов’язані перешкоди на шляху до позитивних змін. Сумувати на похоронах — дозвіл ситуації не представляється можливим.

Сонник Девіда Лоффа — вас можуть підвести

Бачити,як когось ховають заживо — хвилюватися за іншу людину, нудьгувати по кому-то і турбуватися про нього. Бачити, як ховають вашого знайомого, який насправді живий, — марно сподіватися на людину, в майбутньому він підведе вас, виявиться ненадійним.

Давньоруський сонник — здоров’я близьких людей

Зверніть увагу на погоду. Якщо сонячно — означає здоров’я близьких людей. Якщо похмуро і холодно — попередження про хвороби і погані новини. Якщо несете труну — ви зробите підлість по відношенню до близьких.

Китайський сонник — отримання поганих новин

Якщо погода похмура і дощова під час похорону, означає, що найближчим часом на вас чекають погані вісті, хвороби, занепад у справах. Ховати у сні свою дитину, значить, що у вас в родині буде мир, а у всіх членів сім’ї міцне здоров’я, а ось серед друзів проблеми.

Сонник Артемидора — вам цікава містика

Вам цікавий той світ, у якому ми всі перебуваємо, але в якому живемо лише частина життя. Це як мати три спальні, але весь час спати тільки в одній і тій же. Вам захотілося відкрити двері інший. Дерзайте, але пам’ятаєте про «синю бороду».

Висновок

Смерть людини – подія, оповита таємницями і забобонами, щедро присмачена домислами і символізмом. Так чи інакше, якщо сняться похорон, це лякає і змушує турбуватися про власне благополуччя. Звернення до соннику допоможе відповісти на багато питань. Далеко не завжди значення сну про похорон носить негативне забарвлення. Часто бачити похорон уві сні – це знак прихильності долі вам та вашим близьким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code