До чого сниться Покровитель: тлумачення в різних сонниках

Покровителями називають людей, які можуть надавати підтримку, вона буде фінансова або якась інша. У більшості випадків покровителі вкладають свої кошти туди, де це реально необхідно, купують що-то в дитячі будинки, спонсорують певні починання. Як вважає сонник, покровитель, як символ, може нести в собі більше позитивного, але тим не менше не варто сподіватися на це.

Якщо вам приснився покровитель, швидше за все ви мрієте про зміни наяву. Їх вам залишилося чекати зовсім небагато.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Після того, як вранці відкриєте очі, спробуйте згадати, за яких обставин приснився той чи інший людина і які емоції відчували від цього, після цього можна буде приступати до трактування.

  • Якщо такий сон приснився представниці прекрасної статі, значить, в реальному житті у неї є захисник, який не раз допомагав виходити з важких ситуацій. Вона не розглядає його як чоловіка, але добре ставиться і цінує як друга. Він у свою чергу намагається домогтися її розташування, але і у нього сили закінчуються. Жінці потрібно поглянути на нього по-іншому, адже може вийти непоганий і довгий союз. Полюбить навряд чи вийде, але можна підлаштуватися під ситуацію;
  • Покровителі у сні говорять про те, що в реальному житті почали відбуватися хороші зміни, які просто необхідні. Вистачить сумувати та думати про погане, все налагоджується.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вам починає протегувати незнайома людина, то в реальному житті готові до серйозних змін. Вони просто необхідні, тому що нинішня життя не приносить задоволення, часто сумуйте і впадаєте в стан замкнутості. Вирішуйте зараз, бо інакше так і будете ходити по замкнутому колу. Нічого не бійтеся, дивіться вперед впевнено.

Сонник Ванги

Уві сні вам пропонує заступництво хтось із родичів? У реальному житті відносини з партнером зжили себе, все частіше відбуваються незрозумілі ситуації, не можете достукатися друг до друга. Може краще розлучитися зараз, поки ще не так прикипіли, тому що далі буде набагато важче впоратися з цим. Гарненько подумайте і поговоріть з коханою людиною.

Сонник Фрейда

Як упевнений сонник, якщо уві сні ви самі виступаєте в якості покровителя, виходить, у реальному житті домоглися багато успіхів у різних напрямках. Далося це звичайно важко, але, тим не менш, вийшло. Зараз головне продовжувати розвиватися і не стояти на місці, тоді буде ще краще і цікавіше. Проводьте вільний час у цікавій компанії, де вас прекрасно розуміють.

Висновок

Якщо уві сні поруч з вами знаходиться покровитель, виходить, у реальному житті чекайте змін в житті. У більшості випадків вони будуть позитивними, але потрібно буде постаратися для цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code