До чого сниться Поліно: тлумачення в різних сонники

Поліном називаються розколоті шматки від дерев, які можна використовувати за своїм розсудом. У більшості випадків поліна використовують при опалювальному сезоні в своїх будинках, розриваючи їх на потрібні за розмірами. У літній період ними не користуються. Згідно сонником, поліно може нести досить багато трактувань, адже все залежить від того, за яких обставин воно потрапляє вам в руки і що намагаєтеся з ним зробити.

Якщо вам приснилося, що вам привезли машину повну полін, значить ви робите все правильно. Продовжуйте в тому ж дусі.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви відправляєтеся на лісосіку і привозите додому багато полін, виходить, у реальному житті замислюєтеся про те, щоб почати щось змінювати. Зараз вдалий час для нових плануванням, можна задуматися про те, щоб зайнятися новим видом діяльності. Що стосується професії, її також можна поміняти, якщо відправитися на нове місце проживання. Рідні можуть сприйняти вашу затію негативно, тому що звикли, що постійно поруч;
  • Якщо уві сні до вас додому привозять велику машину дров, значить, наяву йдете в правильному напрямку. Звичайно, виникають незрозумілі ситуації з суспільством, але, тим не менш, справляєтеся з цим гідно, не нав’язуєте свою думку, прислухатися до порад тих людей, які багато чого побачили.

Сонник Міллера

Побачене уві сні поліно націлює людину на можливі зміни, які зовсім скоро почнуть відбуватися в його житті. Йому буде надана підтримка з боку близьких людей, які неодноразово пропонували свою допомогу. Можна з упевненістю звертатися за порадою, розповідати про свої переживання і негативних думках, вистачить все тримати в собі.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, якщо уві сні в вашій огорожі з’являється багато полін, різних за розміром, значить в реальному житті стоїте перед вибором. Ніхто не зможе допомогти з цим, доведеться справлятися самостійно, але тим не менш ради попросити можна, а прислухатися чи ні, вирішувати тільки вам. Відносини з другою половиною зжили себе, вистачить продовжувати жити заради жалості.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні починаєте рубати дрова, значить в реальному житті зробили вибір, про який в даний час шкодуєте. Поряд знаходиться людина, яка завдає багато болю і розчарування. Хочете все покинути і втекти від нього, але щось зупиняє. Якщо зараз не зважитеся на ці дії, значить надалі доведеться змиритися з тим, що відбувається зараз в житті.

Висновок

Зі сну поліна символізує розрив старого, оновлення життя. Це досить важко для людини, але тим не менш він зможе з цим впоратися, тому що є підтримка і захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code