До чого сниться Поляна: тлумачення в різних сонниках

На галявині росте багато різних квітів, які розцвітаю з приходом літа. Багато хто з нас вважають за краще виїзди на природу, щоб відпочити і розслабитися. Можна годинами гуляти по галявині, збирати ягідки та грибочки. Це допомагає відволіктися від поганих думок. Як упевнений сонник, поляна з квітами це дуже хороший знак.

Якщо вам приснилася поляна квітів, чекайте хороших змін, який нарешті почнуть приходити у вашому житті.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Приснився галявинка, на якій було багато різних квітів, несе в собі більше хорошого, ніж навпаки. Але тим не менш потрібно після того, як вранці відкриєте очі, спробувати згадати, що ж відчували при вигляді такої картини і намагалися зривати квіточки.

  • Якщо уві сні ви знаходилися на галявині на самоті, але не відчували почуття страху, значить в реальному житті зможете зустріти людину, який стане опорою і підтримкою для вас. Дізнаєтеся відразу, тому що почне тягнути до нього. Відносини спочатку будуть трохи незрозумілими, тому що ця людина трохи замкнутий і нетовариський. Постарайтеся розташувати його до себе, розкажіть про своє життя, але тільки не всі, минуле повинно залишитися в минулому. Не дивіться тому, тоді все буде добре;
  • Якщо поляна виглядала непривабливо, виходить, у реальному житті настав час для того, щоб почати зміни. Зараз важко зважитися на це, але з часом зробите крок.

Сонник Міллера

Побачена уві сні полянка з красивими квітами говорить про те, що зовсім скоро почнуть відбуватися дуже хороші зміни. Для вас в якійсь мірі це стане несподіванкою, але тим не менш. Вільний час намагайтеся проводити з близьким оточенням, розповідайте їм про свої плани, мрії і переживання. Мисліть позитивно, женіть геть усе погане.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, якщо уві сні людина опиняється на галявині, де немає навіть трави, значить в реальному житті вас щось дуже сильно турбує. Не можете прийняти правильного рішення, тому що боїтеся чого-то. Зараз найкращий час для того, щоб почати ці зміни. Стосунки з протилежною статтю почнуть налагоджуватися, але доведеться почекати ще трохи, зовсім трохи.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні людина збирає гриби на галявині, але вони зникають, значить наяву можете зіткнутися із зрадою і обманів. Це зробить близька людина, який став вести себе не так, як раніше. Стосунки почали псуватися ще задовго до цього, тому що відчуваєте холод в свою сторону. Відпустіть і не утримуйте людину поруч з собою, хай крокує своєю дорогою.

Висновок

Побачена уві сні поляна намагається донести до людини, що він зможе домогтися в реальному житті великих успіхів. Потрібно постаратися для цього, більше часу проводити на роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code