До чого сниться Полин: тлумачення в різних сонниках

Полин відноситься до сімейства Айстрових. Вона є великим видом трав’янистої, напівчагарникових рослини. Починає цвісти в літній час, у багатьох людей на полин буває алергія, яка проявляється через те, що сильно сверблять очі. Згідно сонником, полин негативний символ, будьте готові взятися удари долі.

Якщо вам приснилася полин, значить зараз у вас не найкращий період у житті. Ви часто відчуваєте образу і втому.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Як йдеться в пісні: «Полин-трава гірка». Якщо вона приснилася людині, значить у реальному житті не варто чекати чогось хорошого. Тим не менше після того, як рано вранці відкриєте очі, спробуйте пригадати все, що відбувалося уві сні, не втрачайте найдрібніших деталей.

  • Приснився полин символізує розчарування від перенесеної образи. Зараз ваша душа розривається на частини, багато думаєте про погане, майже перестали спілкуватися з оточуючими. Все це тримати в собі, не діліться навіть з рідними людьми. Спробуйте розповісти про свої переживання, не бійтеся засмутити або доставити незручність;
  • Якщо уві сні починаєте чхати при вигляді полину, значить, наяву займаєтеся відповідальним завданням. Потрібно бути гранично обережним, щоб не наробити багато помилок. Тому добре думайте про те, що збираєтеся зробити, можна проаналізувати той результат, до якого це призведе. Будьте обережні та завбачливі.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, якщо уві сні людина починає рвати полин і несе її до себе додому, значить в реальному житті щось йде не особливо добре. Переживаєте розлуку з коханою людиною, який знайшов нову жінку і пішов від вас. Чому це відбувається? Перестаньте довіряти оточуючим і розповідати про свої плани, тому що вони починають заздрити, говорити не дуже хороші слова за спиною.

Сонник Ванги

Уві сні йдете по полю, де росте багато полину? У реальному житті належить справлятися з важкими ситуаціями. Доведеться все робити самому, тому що оточення відмовить у допомозі і підтримці. Нічого не бійтеся, зможете з усім впоратися, хоча зараз це здається нездійсненним. Ще раз задумайтеся над тим, хто знаходиться поруч, перегляньте своє ставлення до цих людей.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні людина приносить букет з полину своїй половині, значить в реальному житті чекає тривале розставання з цією людиною. Ви прожили більше п’яти років, але так і не навчилися слухати один одного, говорите, ніби на різних мовах. Нічого не бійтеся і йдете на цей крок, адже попереду чекає тільки найкраще, пам’ятайте про це. Не тримайте в собі переживання.

Висновок

Приснився полин символізує не особливо хороший період у житті людини. Потрібно вже зараз поступово налаштовуватися на це, тому що змінити нічого не вдасться. Не падайте духом, продовжуйте рухатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code