До чого сниться Пором: тлумачення в різних сонниках

Пором далеко не найвідоміше транспортний засіб, і не кожному він може з’явитися у сні, на відміну від поїздів і літаків. А шкода, адже впевнений сонник, пором, як символ, досить цікавий і різноманітний, хоча й не завжди віщує успіх.

Як і сни, пов’язані з пересування по водній гладі, образ порома також має під собою подолання якихось перешкод, масштабні і важливі зміни – інше питання, очікувані вони.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Плисти в сновидіннях на поромі – обіцяє якесь ризикована справа, авантюру, причому на її виконання можуть втрутитися непередбачувані обставини, які не дозволять завершити справу;
  • Також пором уві сні може означати майбутній переїзд, зміну місця роботи чи проживання – а може, тривале службове відрядження, що позитивно позначиться на вашому положенні, але ризикує підірвати довірчі відносини з близькими з причини тривалої відсутності;
  • Якщо ваш пором успішно причалив до берега – наяву вас чекає удача в справах і важливі досягнення в кар’єрі;
  • А от якщо ваш пором терпить лихо на воді – такий сон є попередженням про необхідність ретельного аналізу перед вкладенням своїх фінансів в якесь підприємство або ідею, так як великий ризик втратити їх всі разом.

Сонник Міллера

Людині, який побачив себе у сні переправляющимся кудись на поромі, чекає подорож, яка видається сумнівним, а його результати дуже ненадійними і, можливо, навіть шкідливими. А ось який дізнався про зазнав аварії поромі наяву варто побоюватися серйозних проблем від суперників, які готові піти на все, щоб нашкодити вам, так що потрібно бути гранично обережним і уважним.

Сонник Ванги

Бачити уві сні пором, як і будь-яке судно, передвіщає удачу в справах, але тільки якщо це судно нове, а по воді йде легко і гладко. А ось якщо пором обшарпан, старий, в ньому є течії – це дуже масштабне ознака, що вказує сновидінню ні багато, ні мало – вам не домогтися успіху і справедливості в місці, в якому ви живете, так що є всі підстави залишити країну і шукати щастя десь ще.

Сонник Фрейда

Безпосередньо опис порома в сонник Фрейда вам не зустрінеться, але є загальне тлумачення для всіх видів водного транспорту, які покликані уособлювати жіночу сутність, особливо її фізіологічний аспект. Якщо жінка бачить судно з боку, її турбують нинішні відносини з партнером, вона боїться його втратити; а ось чоловік, який спостерігає пором з боку, цілком задоволений своїми нинішніми відносинами. Безліч поромів у сні символізують часті зміни партнерів і страх за свою привабливість.

Висновок

Як бачите, пором це дуже цікавий образ, і якщо він вам привидівся не в очікуванні відпустки, то варто серйозно задуматися про тих речах і подіях, що подібний сон може пророкувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code