До чого сниться потоп: тлумачення сну по різним сонникам

Можна неабияк налякатися, побачивши подібний сон. До чого сниться потоп у квартирі або на вулиці? Однак таке явище, як потоп, сонник тлумачить по-різному. А якщо ви заглянете в сонники різних авторів, то можете заплутатися. Тому щоб зрозуміти, що означає потоп уві сні, важливо як можна детальніше згадати деталі побаченого сновидіння. Залежно від подробиць сюжету тлумачення можуть кардинально відрізнятися. А тепер давайте розберемося у всьому докладніше.

Потоп у сні найчастіше означає проблеми у спілкуванні з близькими людьми, але є і інші тлумачення.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Сядьте зручніше і постарайтеся пригадати, за яких обставин вам приснився потоп, як можна більш докладно. Якої сили був потоп — вас залили сусіди або в місті сталася повінь? Як ви реагували на те, що відбувається – тікали або намагалися самі допомогти собі і оточуючим? Де сталося лихо – у приватному чи багатоквартирному будинку, в мегаполісі або сільській місцевості? Кожен з цих факторів впливає на значення побаченого сну

Якщо ви бачили потоп у вашій квартирі

Як трактує сонник потоп у квартирі – часто ви ведете себе не зовсім пристойно, підкоряючись інстинктам. Це засмучує оточуючих людей і приносить розчарування близьким. Варто спробувати приборкати свої ниці потреби і направити їх у мирне русло. Можливі серйозні розбіжності в сім’ї.

Потоп у квартирі може означати швидку сварку з домочадцями.

Потоп у квартирі уві сні, який почався з затопленням стелі, означає, що ви дуже стійкий. Ви готові до останнього опиратися проблем і боротися з труднощами, що гідно поваги.

До чого сниться потоп у ванній? Бачити уві сні потоп у квартирі у ванній кімнаті означає, що ваше фінансове становище похитнеться. Трапиться несприятливий подія, і невідомо, чи вийде у вас встояти і не піти на дно. Затоплення туалету говорить про накопичених негативних емоціях. Ви занадто довго терпіли погане ставлення до себе і збирали образи. Тепер все це буквально вибухає і затоплює ваше життя. Знайдіть спосіб звільнитися від негативу. Можливо це активні вправи або навпаки, медитативний відпочинок і розслаблення.

Приснився потоп у квартирі на кухні — це сновидіння символізує вашу надмірну активність і наявність величезної кількості планів і проектів, причому жоден з них до кінця не реалізований. Голова кипить від накопичених ідей. Незрозуміло, за що хапатися в першу чергу. Розставте пріоритети і подумайте про те, що важливіше всього зробити в даний момент.

Вода заливає весь ваш будинок у сні – зверніть увагу на відносини в шлюбі. Такий сон говорить про серйозні труднощі в сім’ї. Якщо ви ще не одружені, уважніше придивіться до відносин зі своїми залицяльниками. Швидше за все, тут давно напрошуються зміни. Якщо вода у сні каламутна і брудна – це труднощі в інтимному житті.

Якщо стихія застала вас на вулиці міста

До чого сниться повінь? Якщо вода затопила вулиці міста і все прибуває, її дуже багато, то стихійне лихо з великою кількістю постраждалих можливо і наяву. Бачити людей, підхоплених течією – до втрат і безглуздості, безнадійності. Але також, як каже сонник, потоп на вулиці може розповісти про масових гуляннях, святах, заходах. Зберігайте спокій і слухайте свій розум.

Бачити уві сні повінь, заливає село після посухи – таке сниться до прогресу і успіху наяву. Якщо вода прибуває дуже швидко, ви відчуваєте дискомфорт та страх. Цілком можливо, вам важко оперативно реагувати на швидкі зміни. Встигніть вхопити свій щасливий шанс, незважаючи на те, що выиспытываете деяку розгубленість.

Якщо в сні вас оточує вода, і при цьому ви знаходитесь в лісі або на відкритій місцевості — розкішна і яскраве життя так і чекає, коли ви нею заживете. Якщо потоп підхопив вас і забрав, але вам вдалося звільнитися з потоку води – є моменти в минулому, про які ви шкодуєте і каєтеся.

Які дії ви робите у своєму сновидінні?

  1. Якщо уві сні ви намагалися зупинити потоп, сон означає, що в реальності на вас буде надано поганий вплив. Наслідки такого впливу можуть бути самими непередбачуваними і навіть небезпечними.
  2. Якщо ви активно рятуєте своє майно, то наяву ви занадто чіпляєтеся за матеріальне. Зверніть увагу і на духовну сферу життя. Почніть більше часу приділяти близьким, відчувати їх настрій, будьте готові вислухати і підтримати. Це буде помічена й оцінена.
  3. Якщо ви тікаєте від потопу, такий сон може означати завантаженість справами. Вони навалюються на вас з новою силою. Ви не встигаєте розбирати накопичилася роботу, здається, виходу немає. Тут допоможе грамотний тайм-менеджмент. До того ж, необхідно розібратися в собі і зрозуміти, чого хочете насправді.
  4. Сон, потоп у квартирі в якому призвів до лайки до сусідами, означає, що ви не до кінця приймаєте себе і відчуваєте почуття провини за минулі негарні вчинки. При цьому ви намагаєтеся звалити провину на інших людей. Практика вибачення допоможе позбутися від непотрібних образ і пробачити себе та інших людей.
  5. Якщо ви не можете вибратися з води і тонете, зверніть пильну увагу на стан вашого здоров’я. Якщо вода, яку ви занурюєтеся, каламутна і брудна – такий сон сниться до довгої хвороби.

Якщо вам приснився Всесвітній Потоп

Як не дивно, Всесвітній Потоп може снитися до багатства.

Велика повінь сниться до багатства, хорошим операціях, пригод і поїздок. Але якщо при цьому вода каламутна – тлумачення буде негативним. Такий сон пророкує майбутні або вже наявні неприємності і складності. Всесвітній Потоп у сні є попередженням про переживання, які сновидець не в силах контролювати, і які буквально захльостують. Існує і ще одне тлумачення, до чого сниться Всесвітній Потоп — для людей, що займаються торгівлею, сон обіцяє успішні угоди і подорожі. Для інших він означає складності зі станом здоров’я і невдачі в інших сферах життя.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний.

Якщо вам приснився потоп, можете готуватися як до позитивних, так і до фатальних подій. Але у всіх випадках такий сон говорить про готовність впоратися з будь-якими примхами долі, як би важко це не було. А тепер заради інтересу давайте заглянемо в найактуальніші на сьогоднішній день сонники сучасності і подивимося, що означає потоп у сні на думку їхніх знаменитих авторів.

Сонник Міллера — вас чекають неприємності наяву

Міллер пояснює сни про потоп як щось негативне, депресивний. Це катастрофа як уві сні, так і в реальності.

  1. Ви бачили коричневий від бруду потік води, шалений, стрімке? Повінь буквально затопило все місто? Цей сон, на жаль, означає високу ймовірність настання катастрофи насправді.
  2. Якщо чиста вода затопила великі території, то сон обіцяє спокійне життя в багатстві, яка почнеться після низки випробувань і неабиякої боротьби.
  3. Людей забирає сильним потоком води – це провісник втрат і скорботи. Життя здасться вам сумною і безглуздою .
  4. Якщо під час потопу у воді є уламки, можливо ви захворієте, або справа, над яким зараз працюєте, загальмується.

Сонник Ванги — готуйтеся до чорної смуги

Болгарська провидиця вважає сни, в яких відбувається потоп, нагадуванням про Всесвітній Потоп, описаний в Біблії. Але чисті серцем безгрішні люди зможуть уникнути катастрофи. Також сни, в яких відбувається навіть невеликий домашній потоп – символ того, що скоро настануть важкі часи, безнадійність накриє з головою, з’явиться незрозуміла тривога. Причому чим більше води або чим вище хвилі, тим складніше проблема.

Але сама по собі вода на думку Ванги – символ оновлення, позбавлення від гріхів, позитивних змін. Якщо вода затопила будинок або квартиру у сні, будьте готові до новин, які змінять ваші погляди на життя, а також на відносини з оточуючими людьми. А якщо в сні ви тонете – наяву ви чините опір природному ходу подій. Так ви псуєте собі здоров’я і скорочуєте кількість відведених вам днів.

Сонник Фрейда — для дівчат можлива вагітність

Відомий психолог трактує сни, в яких відбувається потоп, як не дуже хороший знак. На його думку, такі сни не передбачають часті конфлікти з коханою людиною і в сім’ї в цілому, а також розбіжності з діловими партнерами.

Для дівчат сон, в якому трапляється потоп, обіцяє можливу вагітність. Якщо ж сновидець – чоловік, йому подібні сни можуть розповісти про потяг до дівчат в цікавому положенні.

Якщо побачили в сні потоп, будьте готові до неприємностей. А от ступінь можливого збитку можна передбачити за розмахом і масштабами повені. Потрібно сконцентрувати всі свої вольові якості та бути готовими до будь-яких поворотів долі. Адже результат подій залежить в першу чергу від сили вашого характеру, мудрості і волі.

Сучасний сонник — вас чекає фінансове благополуччя

Згідно сучасним тлумаченням потоп може розглядатися як знак фінансової спроможності та вигоди для того, хто бачить сон. Якщо ви з великої відстані дивіться за потопом, негативні події обійдуть вас стороною. Дивіться, однак, щоб вода не підійшла до ваших ніг занадто близько, тоді наяву ви станете спостерігачем важких пригод, але вас вони безпосередньо не зачеплять.

Вода у сні підступила до ганку або порогу вашого будинку? На жаль, сонник тлумачить таку картину як передвістя проблем в сім’ї. Це прямий сигнал поглянути під іншим кутом на відносини в парі, десь змінитися в кращу сторону, проявити смирення, терпіння і розуміння.

Каламутна вода свідчить про складнощі в інтимній сфері. Якщо на поверхні води плаває сміття та різні відходи, та до того ж його багато, можливо, про вас пліткують і намагаються очорнити ваше добре ім’я. Чоловік, якого віднесло потоком води, передвіщає хворобу або банкрутство.

Східний сонник — приведіть себе в порядок

Ви відчуваєте власне занедбаний стан, потребу в тому, щоб привести себе в порядок. Вам необхідно поправити своє здоров’я, змінити зовнішній вигляд, оновити гардероб і так далі.

Ісландська сонник — вас чекають сімейні проблеми

Проблеми особистого характеру, конфлікт з коханою, сімейні проблеми. Бачити, як співробітники аварійної служби розбираються з потопом у квартирі або хтось допомагає вам — вам не впоратися з труднощами без сторонньої допомоги.

Сонник для закоханих — у вас погані сусіди наяву

Важкі стосунки з сусідами, конфлікти. Вичерпувати воду — неприємності від сусідів, капості. Якщо ви говорите з кимось про потоп, сваритеся з сусідами — насправді неприємності сусідам ви доставляєте.

Ідіоматичний сонник — вас чекають пригоди

Швидко поточна, вируюча вода пророкують вам захоплюючі пригоди зі щасливим фіналом. Калейдоскоп подій, цікавих зустрічей і нових друзів може повернути ваше життя в зовсім несподіване русло. Спокійна, дзеркальна гладь води — символ стійкого благополуччя.

Мусульманський сонник — остерігайтеся небезпек

Вода — символ життя. Якщо вас затопило кришталево чистою водою, вас чекає низка радісних подій. Якщо ж вода була мутною, мала неприємний запах, будьте обережні: вас підстерігає небезпека або хвороба.

Сонник Деніз Лінн — вам слід працювати над собою

Хороший сон, який повідомляє, що ви усвідомили недостатність чистоти у ваших діях чи сприйнятті Світу. Почніть з малого — поспілкуйтеся з тим хто повністю залежить від вас, але залишається собою завжди — з вашими дітьми.

Висновок

Сни, у яких ви бачите як невеликий домашній потоп, так і серйозна повінь, пророкують проблеми і труднощі в реальному житті. Але все ж є і позитивні тлумачення, згідно з яким потоп символізує достаток, спокій і благополуччя. Не варто лякатися і хвилюватися, якщо приснився страшний сон. Налаштуйтеся на позитив, сни можуть бути витлумачені по-різному і кожна ситуація залежить від багатьох факторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code