До чого сниться повінь

Життя часто порівнюють з водним потоком: вона може спокійно і розмірено текти, а може вирувати, і навіть вийти з берегів. Вода в сновидіннях символізує емоційну сферу людини, його почуття і переживання. Повінь – дуже яскравий образ, що дозволяє зрозуміти, що діється на душі у сплячого.

Загальне значення

Повінь або потоп – страшне лихо, побачити яке наяву захоче НЕ каждий.Тем не менше, уві сні даний образ зустрічається досить часто. Що вийшов з берегів водойму може означати, що сновидець ось-ось втратить контроль над емоціями, і від виплеску захлеснули його почуттів можуть постраждати близькі люди. Також велика вода віщує істотні зміни в житті.

А характер цих змін допоможуть передбачити нюанси сновидіння.

Значення в залежності від обставин сну

Характеристики стихії:

 1. Повінь в результаті цунамі – втратите контроль над ситуацією, і спроби змінити щось стануть марними.
 2. Побачили як вийшло з берегів море – ви схильні приховувати свої емоції і почуття. А все стримуване коли-небудь вихлюпнеться назовні потужним руйнівним потоком.
 3. Потік води залив житло – до сімейних розбірок, колотнечі і лайки.
 4. Вода вкрила поля і луки – до благополуччя в домі, життя в достатку.
 5. Потоп на вулицях міста – до масових заходи на цій території (карнавал, мітинг, хода). Також такий сон може означати емоційний зрив.
 6. Повінь затопила все місто – потрапите під вплив громадськості.
 7. Приснився всесвітній потоп – труднощів буде багато і залишитися в стороні не вдасться. Від ваших дій у важкій ситуації буде залежати все подальше життя.
 8. Вода залила вулиці, будинки, і продовжує прибувати – сновидцу доведеться поборотися за своє благополуччя. Бездіючи, можна втратити все: і здоров’я, і ​​грошей, і житла.
 9. Вода прибувала дуже швидко, що викликало страх у сновидіння – наяву йому дуже важко пристосуватися до постійно мінливих умов, але це необхідно зробити, щоб не втратити те, що має.
 10. Вода поступово йшла з дому – неприємності обійдуть сновидіння стороною.
 11. Потоп з каламутної води обіцяє проблеми і хвороби в інтимній сфері.
 12. На поверхні води плавало багато сміття – до пліток, інтриг проти персони сплячого.
 13. Великі території виявилися затоплені чистою водою – до отримання прибутку. Також сон означає спокій і умиротворення, придбані після довгого періоду занепокоєнь.
 14. Повінню затопило залізницю – шлях може виявитися небезпечним, краще залишитися вдома.

Ваші дії уві сні:

 1. Спостерігали за повінню з боку, але самі не постраждали від нього і не брали ніякої участі – скоро у вашому житті настане доленосна подія, яке змусить вас по-новому сприймати реальність. За іншою трактуванні такий сон означає, що у вас накопичилося багато сильних емоцій (страх, гнів, образа і т.д.) і вам стає важко з ними впоратися. Головне, не втрачати грунт під ногами.
 2. Дивитися на стихію і не відчувати страху – в реальності ви знаєте про свої недоліки і прекрасно з ними справляєтеся.
 3. Тікали від повені – на шляху до мети виникнуть несподівані перешкоди. Доведеться діяти швидко і рішуче.
 4. Потрапити в потоп несподівано, раптово – раптова закоханість закрутить вам голову, і ви не будете знати що з цим робити. Розслабтеся, насолоджуйтеся ситуацією.
 5. Борсалися у воді, намагаючись залишатися на плаву – до труднощів, хвороб, злиднів.
 6. Швидкий потік підхопив вас і поніс, а ви не намагалися вибратися – в реальності пасивність заважає вам добитися успіху в кар’єрі і на любовному терені.
 7. Хвилі винесли в пучину, але вам вдалося звільнитися – будете шкодувати про скоєне, каятися.
 8. Бачили, як протягом відносило людей, і не могли нічого вдіяти – до прикрощів, розчарування, втрат і відчуття безнадійності. Можливо, підсвідомо ви боїтеся втратити своїх коханих та близьких. Постарайтеся мислити більш позитивно.
 9. Мчали по бурхливим водам розлилася річки – до хвороби або зволікання в справах.
 10. Перебувати в дуже холодній воді – до хвороб, неприємностей в статевій сфері.
 11. Тонути під час повені – до важкої хвороби. Особливо, якщо вода була брудною, чорної.
 12. Рятувати людей під час повені, але виловлювати тільки трупи – невдачі будуть переслідувати вас у всьому.
 13. Усувати наслідки потопу у себе вдома – в ваших силах впоратися з негараздами і навести порядок в сім’ї.
 14. Повінь забрала вас з дому прямо на власному ліжку – до несподіваного щастя або знахідку.
 15. Знаходилися в місті, повністю зануреному у воду, з будинками і хмарочосами – в душі ви сумуєте по днях минулим. Можливо, хочете відправитися в подорож, але страх заважає вам.
 16. Бачили, як по затопленому місту їздили машини, а над вашою головою пливли кораблі – чекайте змін у житті. Якщо в підводному царстві ви дихали без проблем – в ваш будинок постукає щастя, а якщо повітря явно не вистачало – за щастя доведеться поборотися.

Тлумачення за сонниками

 1. За сонником Міллера, якщо ви побачили уві сні місто або село, затоплені повінню – наяву також трапиться біда. Якщо потоки води віднесли людей – до почуття втрати, спустошеності і безнадії. Якщо ви самі стали жертвою повені – в реальності ниці інстинкти часто верховодять вами.
 2. Згідно віщунки Ванги, повінь сниться напередодні катастрофи, біди. Висота хвиль символізує розмір прийдешніх неприємностей: чим вони вищі, тим більше гірка доля чекає сновидіння.
 3. За З. Фрейдом повінь – поганий знак. Особливо, якщо воно пов’язане з руйнуванням будинків і інших будівель. Такий сон може означати розлад у родині, конфлікти на роботі, руйнування будь-яких відносин. Для жінок сон про повінь може означати швидку вагітність, пологи, або говорити про її бажанні мати дітей в найближчому майбутньому.
 4. Згідно Сучасному соннику, великої біди можна уникнути, якщо уві сні вода не торкнулася ваших ніг. Якщо ж повінню затопило все житло, пора рятувати свою сім’ю – сварки і конфлікти можуть потопити сімейний човен.
 5. За Е. Цвєткова, якщо вода була чистою, прозорою – негаразди прийдуть і підуть, не залишивши після себе значних руйнувань. Якщо вода каламутній, брудної і захлеснула сновидіння майже з головою – незабаром він опиниться в непростій і дуже неприємній ситуації. Опинитися в оточенні безкрайньої гладі води – жити в достатку до самої старості.
 6. За сонником Медеї, повінь означає, що емоції просто зашкалюють вас.
  Згідно єврейському сонником повінь означає багатство.

Повінь – бачення тривожне, здатне серйозно позбавити сплячого спокою. Часто такий сон сниться напередодні важливих подій, нагадуючи сновидцу про необхідність не втрачати самовладання і контроль в складних ситуаціях. Але, як і будь-який сон про воду, він може бути лише способом, яким організм повідомляє сплячій людині про бажання відвідати туалет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code