До чого сниться Повнота: тлумачення в різних сонниках

Кожна жінка мріє про ідеальну фігуру, але для того, щоб вона була, потрібно прикладати зусилля і старання. Комусь це дано від природи, а багатьом доводиться боротися із зайвою вагою все життя. Деяких представниць прекрасної статі повнота не псує, а додає шарму і чарівності. Як вважає сонник, повнота нерідко є позитивним символом, все залежить від деталей сновидіння.

Якщо вам приснилася повнота, швидше за вс його ви дуже переживаєте з-за цього.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Уві сні побачили себе дуже повним? Так відбувається відображення думок і переживань, можливо, останнім часом просто зациклилися на цьому питанні. Для того, щоб домогтися бажаного результату, потрібно докладати багато зусиль. Ви з дитинства не є слабкою людиною, постійно боріться з зайвою вагою, кидаєте і починаєте знову. У цьому сновидінні для вас було підготовлено послання, тому після того, як рано вранці відкриєте очі, спробуйте згадати все детально, не втрачайте найдрібніших подробиць. Зможете все правильно зробити, побачите зміни у своєму житті. Продовжуйте правильно харчуватися і займатися різними видами спорту, зміцнюйте своє серце і в цілому весь організм. Шкоди від цього не буде, тому що поступово зміниться і свідомість. Головне, намагатися не говорити оточуючим про свої плани і мрії, тому що можна відчути заздрість з їх боку. Не забувайте про це, будьте обережні і розсудливі.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, побачена повнота уві сні символізує початок нового етапу в житті людини. Він зможе зараз досягти великих вершин, тому що багато пережив за своє життя, вміє аналізувати і давати слушні поради з певних питань. Стосунки з оточуючими практично налагодилися, тому що навчилися прислухатися до їхньої думки і не перебивати.

Сонник Ванги

Якщо худенький чоловік уві сні побачив себе повним, значить в реальному житті зробив правильний вибір, вибудував життя так, як вважав за потрібне. З боку навколишніх було сказано багато хорошого, але тим не менш не піддався на провокації і залишився при своїй думці. За це вас і цінують, тому що не йдете на поводу у своїх емоцій, дотримуєтеся правильної точки зору.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ваша дитина раптово починає повніти, значить, наяву намагайтеся звертати на виховання більше уваги. Розмовляйте з ним про проблеми і переживання, діліться своїми думками, виводите на відверті розмови. Якщо зараз це почати ігнорувати, то в подальшому житті йому буде дуже непросто при спілкуванні з людьми, стане закритою і нетовариською.

Висновок

Не лякайтеся, якщо уві сні побачили себе повним людиною. Це означає, що в реальному житті почали відбуватися зміни, які внесуть у життя багато нових емоцій, можливо, позитивних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code