До чого сниться Повидло: тлумачення в різних сонниках

Повидло являє собою солодкість, яку можна використовувати, коли починаєш щось куховарити. Діти і дорослі не проти випробувати це ласощі. Деякі воліють готувати повидло в домашніх умовах, хоча можна придбати і в магазині. Як тлумачить сонник, повидло може мати не одне трактування, багато чого буде залежати від того, як ви його використали і яким чином придбали.

Якщо уві сні вам приснилося повидло, на жаль це не такий хороший знак, як може здатися. Вас чекають проблеми в спілкуванні з близькими.

Трактування сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні до вас приходять гості і приносять з собою це ласощі, то в реальному житті у вас стався серйозний конфлікт з давнім другом. Впоратися з ним дуже важко, тому що людина не вважає за потрібне йти на компроміс, а навпаки, ще більше роздуває скандал. Змиріться з цією ситуацією, вона з часом вирішиться сама по собі, потрібно лише трохи почекати. Спробуйте уникати цієї людини, дайте йому заспокоїтися і оцінити ситуацію. Зараз вдалий час для того, щоб провідати батьків, привести їм приємні сюрпризи;
  • Якщо ви уві сні облизували ложку від повидла, то в реальному житті виникають труднощі при спілкуванні зі своєю другою половиною. Стали уникати один одного, практично перестали спілкуватися і ділитися своїми думками і різними переживаннями.

Сонник Міллера

Уві сні купили повидло своїй дитині, але він відмовляється його їсти? У реальному житті приготуйтеся до несподіваного приїзду далеких родичів, з якими не бачилися більше п’яти років. Від цієї зустрічі відчуєте неоднозначні емоції, але почуття радості буде присутній. Єдине, потрібно мовчати про свої плани та мрії, не ділитися думками.

Сонник Ванги

Якщо уві сні миєте банку з під повидла, значить наяву готові корінним чином змінити своє життя. Втомилися від постійних проблем і невдач, тому зважилися на переїзд в інше місто. Вас підтримують в цьому батьки і близьке оточення, дають багато порад і нерідко нав’язують свою точку зору. Не відмовляйтеся від рад, але тим не менш робіть так, як вважаєте за потрібне.

Сонник Фрейда

Як вважає сонник Фрейда, якщо уві сні людина ложками їсть повидло, але не відчуває його смак, то у реальному житті він втомився від невизначеності. Відносини з партнером повністю зіпсувалися, швидше за все союзу припинить існувати. Будьте готові до швидкого розставання, але не пригнічує собі з цього приводу, тому що змінити вже практично нічого не можна. Зустрінете людину, з якою буде затишно і спокійно.

Висновок

Таке сновидіння повинне нести в собі тільки хороше, адже повидло на смак солодке. Але не варто поспішати з висновками, тому що це не завжди так. Згадайте всі деталі сну, потім приступайте до трактування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code