До чого сниться пожежа в будинку: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Подібне сновидіння, безумовно, викликає тривоги і занепокоєння. До чого сниться пожежа в будинку? У першу чергу варто відзначити, що цей сон не є віщим. Ви можете не побоюватися повторення катастрофи наяву. Але от кожен сонник пожежа у сні трактує по-своєму. Якщо вам приснився пожежа в будинку, це може означати несподіваний дохід, успіх у суспільстві, підвищення авторитету. Але з іншого боку, це передбачення сімейних сварок, скандалів, нападу грабіжників, хвороб та інших неприємностей.

До чого сниться пожежа в будинку? Різні сонники відповідають на це питання по-різному, описуючи пожежа у сні як хороший чи поганий символ.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Для точного тлумачення сновидіння необхідно врахувати всі деталі, які присутні у сні. Ви бачили пожежу в своєму або чужому домі? Вам вдалося швидко загасити вогонь або будинок згорів дотла? Були постраждалі під час пожежі? Скористайтеся нашими підказками, щоб розтлумачити ваше сновидіння і не пропустити при цьому жодної значимої деталі.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Пожежа в чужому будинку без жертв може бути хорошим знаком, що обіцяє вам щастя і благополуччя.

Для юної дівчини подібне бачення віщує тільки позитивні зміни в житті, і в особистому, і в професійному. Але зміни ці будуть кардинальними, раптовими і стрімкими. Наприклад, дівчина може несподівано вийти заміж, абсолютно не плануючи це найближчим часом. Або змінити місце проживання, скажімо, переїхати в інше місто. Або, так само несподівано, поміняти професію. Сонники, в більшості своїй, стверджують, що всі ці зміни будуть на краще.

До чого сниться пожежа в будинку, жінці, тлумачення двояко. Він може передвіщати щасливі зміни в недалекому майбутньому, нову щасливу любов, яка розгориться, як вогонь. Сон пожежа в будинку обіцяє тривалі романтичні стосунки, повні пристрасті і любові. Але при умові, що пожежа у сні обійшовся без жертв.Друге тлумачення даного знака для заміжніх дам – низка сварок і конфліктів у сімейних стосунках або стосунках з родичами.Іноді сонники трактують цей символ, як бажання втекти, втекти від чогось, страх переслідування.

Для чоловіків цей сон також неоднозначний. Пожежа у сні може приснитися чоловікові напередодні серйозних проблем у професійній сфері – пониження в посаді, якісь зриви комерційних угод, аврали на роботі, що загрожують сварками з начальством і інші неприємності. Сон про пожежу може також передбачати погіршення сімейних відносин, сварки, конфлікти, бурхливі з’ясування стосунків.Для чоловіків, що займаються творчістю, цей сон сприятливий. Він обіцяє грандіозні успіхи і досягнення. Символ обіцяє їм славу і багатство.

Якщо подібний сон приснився дитині, – нічого страшного. Це знак майбутніх яскравих і цікавих подій. Він пов’язаний, перш за все, з новими враженнями. Може бути, планується якась екскурсія або подорож, – будь-який захід, яке запам’ятається надовго.

Ви бачили пожежу в своєму будинку у сні

До чого сниться пожежа в своєму будинку — це може передвіщати всілякі неприємності. Вас можуть очікувати сварки і скандали, збитки в сімейному бюджеті і фінансові невдачі в бізнесі. Даний символ віщує людині глобальні зміни в житті. Якщо будинок уві сні не просто горить, а ще й руйнується – це може бути ознакою майбутніх серйозних розчарувань. Деякі тлумачі пов’язують цей символ з майбутнім ремонтом або небажаною великою покупкою.

Іноді зустрічається тлумачення про те, що ви позбудетеся від чогось старого, обридлого, речі або відносин, або ще чогось, що вас обтяжує. Як говорить сонник, пожежу в своєму будинку означає, що ваша душа звільниться від тягаря. Якщо уві сні пожежа супроводжувалася сильним задимленням, в реальному житті це може означати чутки, пересуди. Будьте уважнішими до своїх вчинків. Сон попереджає вас про небезпеку стати об’єктом для пліток.

Ви бачили, як горить чужий будинок у сні

Якщо уві сні вам привидівся пожежа в чужому будинку, який закінчився без жертв, це добрий знак. Він обіцяє майбутні радісні події і благополуччя. Як стверджує сонник, пожежа в чужому будинку говорить про початок світлої смуги у вашому житті. Можете починати будь-яку справу – удача завжди буде з вами.

Погано, якщо в сні ви спостерігаєте за пожежею з натовпу, де багато людей. Це означає, що ви можете зіткнутися з наклепом. Якщо будинок уві сні вам знайомий, ви знайомі з людьми, які в ньому живуть, це знак, що загрожує їм небезпеки. Ймовірно, їм належить зіткнутися з серйозними проблемами, збитками, розчаруваннями, душевними травмами.

Поганим знаком вважається бачити, як руйнується гарячий уві сні будинок, особливо її верхня частина. Цей символ трактується тлумачами як можливі приниження, втрати, переживання. Дуже часто гарячий чужий будинок автори сонників пов’язують з вигодою. Якщо людина побачив уві сні, як горить його будинок, він може очікувати великого прибутку, серйозного матеріального надходження. Деколи тлумачі пов’язують до чого сниться пожежа в чужому будинку з майбутнім несподіваним переїздом, зміною місця проживання.

Вам приснився палаючий будинок батьків, будинок дитинства

Несприятливим знаком є пожежа в будинку батьків. Як говорить сонник, пожежа в будинку батьків означає, що ви можете очікувати серйозних проблем у відносинах з матір’ю і батьком. Сон попереджає вас про це і радить бути стриманішим, прислухатися не тільки до свого, але й до чужої думки теж.

Ще одне тлумачення до чого сниться пожежа в будинку дитинства – це отримання лихих вістей, пов’язаних зі старшими родичами. Це може бути звістка про серйозну хворобу когось із батьків, або про трагедію, що трапилася з ними.

Якщо уві сні вам привидівся палаючий будинок вашої бабусі, яка стара, і хворіє, можете чекати поганих звісток з її будинку. Правда, іноді зустрічається більш позитивний прогноз. Деякі сонники трактують подібне бачення як вдалу продаж бабусиного будинку або майбутній ремонт у цьому будинку.

Який горів будинок: дерев’яний, цегляний, багатоповерховий

Пожежа в дерев’яному будинку у сні нагадує, що пора звернути увагу на своє здоров’я.

До чого сниться пожежа в дерев’яному будинку — такий сон може мати кілька значень. Дерев’яний будинок тлумачі пов’язують найчастіше з фізичним станом людини. Побачити пожежу в дерев’яному будинку передбачає погіршення здоров’я, серйозні захворювання. Іноді цей символ розшифровується як необхідність зміни місця проживання, переїзду. Коли уві сні палав не один будинок, а ціле село – це добрий знак. Він віщує довгі, щасливі дні.

Образ цегляного будинку тлумачі, як правило, пов’язують з родинними і дружніми відносинами. Якщо уві сні ви побачили, як горить цегляний будинок, можете чекати недобрих звісток від рідних або друзів. Ви можете посваритися з кимось з них, а можете дізнатися про неприємності, що трапилися в їх житті.

Образ багатоповерхового будинку у сні найчастіше пов’язується психологами з положенням у суспільстві, соціальним статусом. Якщо вам привидівся пожежа у висотному будинку, чекайте змін, насамперед у професійній діяльності. Вони можуть бути і позитивними, і негативними, – все залежить від нюансів вашого бачення.

Які дії ви робили в сновидінні?

  1. Спроба вибратися з пожежі у сні свідчить про тонкої душевної організації людини, його вразливості. Сонники, як правило, трактують цей символ як самокопання, душевні рани, переживання, навіть депресивний стан. Сон радить вам позбавитися від неприємних думок і простіше ставитися до життя.
  2. Якщо уві сні ви рятуєте когось з пожежі, – це недобрий знак. Зазвичай він передвіщає несприятливий завершення якогось тривалого справи. Якщо у вашому житті присутня якась проблемна ситуація, яка тягнеться досить довго, вона скоро закінчиться, на жаль, невдало для вас.
  3. Сон, у якому ви рятували дитину від пожежі, – знак того, що ваші ділові інтереси скоро постраждають. Ви можете допустити помилку, яка знищить існуючий комерційний проект. Сновидіння закликає вас бути обережніше. Не приймати швидких рішень. Деякі сонники описують цей символ, як ймовірні проблеми у ваших друзів. Можливо, в недалекому майбутньому до вас звернуться за допомогою.
  4. Якщо уві сні з пожежі ви рятуєте домашніх тварин, задумане вами справа вельми ризиковано. Бачення пророкує вам труднощі в його реалізації та великої кількості витрачених сил.

Якщо ви спостерігали за пожежею з боку

Точна розшифровка сновидіння, в якому ви спостерігаєте, як горить будівля, залежить від того чи були на пожежі жертви. Неважливо, який саме будівля охоплена пожежею, будинок, лазня або сарай. Якщо ви не бачили постраждалих, це добрий знак. Вас чекає успіх в особистому житті, у роботі, у будь-яких починаннях.

Якщо ж ви бачили уві сні постраждалих чи загиблих людей, – це поганий знак. Він передвіщає неприємності в завершенні якоїсь справи. Вас можуть обдурити, зрадити, справа, на яку покладалися великі надії, закінчиться крахом.

Образ попелища уві сні тлумачі зазвичай трактують як попередження про майбутні проблеми, негаразди. Причому як в особистому житті так і в професійній діяльності. Якщо згорілий будинок був чужим, готуйтеся до проблем розпочатих у професійних справах. Можливо, провалиться нещодавно розпочатий проект, на який ви покладаєте великі надії. Якщо уві сні ви побачили згарище власного будинку, чекайте проблем зі здоров’ям або погіршення відносин з близькими людьми.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, до чого сниться пожежа в будинку уві сні може тлумачитися по-різному. Цей сон може мати різне значення не тільки в залежності від деталей і подробиць, але і в залежності від особистої думки автора. Пропонуємо вашій увазі тлумачення від укладачів найпопулярніших сонників сучасності, ви можете знайти в них як подібності, так і відмінності.

Сонник Міллера — радісні зміни в житті

Пожежа у сні без людських жертв – знак прийдешніх радісних змін у житті людини. Він пов’язує цей образ із звільненням, очищенням, звільненням від старих непотрібних емоцій, переживань. А ось боротьба з вогнем у сні, на його думку, обіцяє різні труднощі, перепони на шляху. Сон про пожежу, в якому будівля горить рівним, яскравим полум’ям без диму, може передвіщати оновлення, переїзд, ремонт.

Сонник Ванги — вас можуть оббрехати

Ванга стверджувала, що дуже важливе значення має присутність диму під час пожежі. Так, якщо у сні ви бачите дим, а, може бути, і відчуваєте його запах, чекайте наклепів у вашу адресу. Вас можуть обумовити, обмовити. Якщо ви бачили, що горить не тільки сам будинок, але і прилеглі будівлі, дерева, паркан, всі навколо, чекайте посухи або голоду.

Сонник Фрейда — проблеми в особистому житті

За Фрейдом, вогонь уві сні – це чуттєве стан людини. Бурхливий уві сні пожежа втілює пристрасть, сексуальні бажання сновидця. Якщо уві сні ви гасіть пожежу, – ви маєте проблеми, пов’язані зі здоров’ям у статевій сфері. Якщо бачите тліючі жарини – ви втрачаєте сексуальний інтерес до свого партнера. Бачення, в якому ви перебуваєте в центрі пожежі, говорить про вашу невпевненість у своїх силах в сексуальній сфері або у своїй привабливості.

Сучасний сонник — фінансове благополуччя

Пожежа без руйнувань обіцяє просування по службі, поліпшення матеріального стану, перспективи в житті. Недобрий знак — руйнується під час пожежі будинок. Він віщує початок чорної смуги в житті. Той, чий будинок горить у сні, безпосередньо пов’язане з тим, у кого виникнуть проблеми. Згоріла меблі – до затяжного періоду невдач. Їдальня або кухня – до погіршення здоров’я. Перший поверх – до принижень і втрат.

Висновок

Тлумачення сну про пожежу носять як позитивний, так і негативний характер. Якщо ви побачили подібне сновидіння, прислухайтеся до своїх відчуттів. Сон, який не залишив тривоги у вашій душі передчуття біди — передбачення щасливого нового періоду у вашому житті. Це символ визволення від минулого і початок нового.

Якщо ж на душі після пробудження тривожно, не панікуйте. Сни тільки попереджають про можливі події. Будьте уважні і пильні, підготуйтеся до ударів долі, щоб пом’якшити їх або зовсім уникнути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code