До чого сниться Премія: тлумачення в різних сонниках

Напевно, кожна людина мріє про велику грошову винагороду, але щоб його отримати потрібно працювати старанно і відповідально. Звичайно, такий сон повинен мати тільки хороше значення, але на жаль це не так. Як тлумачить сонник, премія у сні часто має негативне значення, особливо якщо ви отримали її незаслужено.

Вам приснилася премія? Будьте готові до неприємних подій наяву.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні вам пропонують взяти премію, хоча вона належить іншій людині, але ви її берете, значить в реальному житті будьте готові до того, що вас можуть звільнити;
  • Вручаєте премію у сні своїй коханій людині? У реальному житті він більше не довіряє, тому зовсім скоро запропонує розлучитися;
  • Премію у сні отримали всі, окрім вас? Наяву будьте обережні, коли діліться своїми проблемами з оточуючими. Насправді їм не цікаво, що з вами відбувається;
  • Якщо уві сні були позбавлені премії без пояснення причини, то наяву можете очікувати великого прибутку. Начальство зробить серйозну пропозицію, в результаті доведеться переїхати на інше місце проживання, зате отримаєте підвищення по службі;
  • Якщо уві сні отримали довгоочікувану премію, але не відчули від цього почуття радості, значить в реальному житті щось заважає вам, щоб здійснити задумані плани. Може просто не розповідати всім про те, що збираєтеся робити?
  • Принесли премію додому вашій другій половині уві сні, хоча вона не працює? Наяву у коханої людини хтось є на боці з’явився цей чоловік зовсім недавно.

Сонник Міллера

Побачена уві сні премія не завжди несе в собі тільки позитивні моменти. З одного боку, ви можете втратити те, що дороге серцю, але з іншого боку, наберетеся досвіду. Постарайтеся вести себе спокійно, не вступайте в суперечки на робочому місці, остерігайтеся того, що колеги можуть поскаржитися вищестоящому керівництву на вас, наслідки не змусять себе чекати.

Сонник Ванги

Як тлумачить сонник Ванги, якщо уві сні людина отримує премію, але гроші раптово зникають, значить в реальному житті він не зможе добитися того, про що мріяв довго. Все це пов’язано з тим, що неодноразово займав грошові суми малознайомим людям, вони повертали борги, але разом з цим накладали і неприємності на вас. Щоб цього не відбувалося, припиніть позичати гроші.

Сонник Фрейда

Уві сні заслужено отримуєте премію, хоча вона невелика? У реальному житті можете планувати поїздку на територію теплих країн. Там можна завести цікаві знайомства з людьми або просто гарненько відпочити від роботи. Покличте з собою когось із друзів або візьміть свою другу половину.

Висновок

Приснився премія може нести в собі кілька трактувань, багато залежить від того, хто її отримував і при яких обставинах. Також емоції, які зазнавали саме ви від того, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code