До чого сниться Прокурор: тлумачення в різних сонниках

Прокурор – це людина, діяльність якого пов’язана з законом та його виконанням, у справах, де розслідується вбивство або інше тяжкий злочин, він намагається довести винуватість підозрюваного, для цього надає всілякі докази, шукає свідків. Як вважає сонник, прокурор має скоріше негативне значення. Хоча, звісно, багато залежить від деталей сновидіння.

Якщо вам приснився прокурор, наяву слід проявити обережність, особливо це стосується питань закону.

Зміст статті:

 • 1 Тлумачення сну в залежності від деталей:
  • 1.1 Сонник Міллера
  • 1.2 Сонник Ванги
  • 1.3 Сонник Фрейда

Тлумачення сну в залежності від деталей:

Побачений прокурор не завжди символізує позитивні зміни в реальному житті, тому постарайтеся запам’ятати, про що говорили з цією людиною уві сні.

 • Якщо уві сні прокурор намагався посадити невинну людину, значить наяву готуйтеся до поганим вістям, хтось із родичів може потрапити під варту;
 • Уві сні прокурор не з’явився на розгляд кримінальної справи? У реальному житті можуть виникнути проблеми з законом, тому будьте обережні і завбачливі, щоб не нашкодити собі;
 • Якщо уві сні прокурор прийшов до вас у будинок і заарештував без пояснення причини, значить наяву будьте обережні, можуть виникнути проблеми з законом;
 • Ви самі стали прокурором у сні? Можете наяву втратити щось дороге, якщо не перестанете вести себе безвідповідально;
 • Якщо прокурор у сні досить злий і не йде з вами на контакт, значить в реальному житті на вас хтось сильно злиться, хоч і не показує виду.

Сонник Міллера

Прокурор, побачений у сні, своєю появою намагається донести до людини дуже важливу інформацію. Після того, як відкриєте очі вранці, постарайтеся детально відтворити своє сновидіння, згадуйте весь розмова, який відбувався. Зараз не все гладко в житті, як здається з першого погляду, починайте змінювати свою поведінку, стаєте відповідальним.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, якщо уві сні прокурор намагається дати раду, потрібно постаратися запам’ятати всі його слова. Рано вранці починайте згадувати все, аж до дрібниць, бо це стане в нагоді надалі. Таким чином зможете уникнути поганих подій, які вас намагається втягнути певний осіб. Для нього не важливо, що буде з вами потім, головне зараз домогтися поставленої мети.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні представник закону веде себе по відношенню до вас дуже агресивно, значить в реальному житті варто перестати спілкуватися з людьми, які володіють потужною негативною енергетикою. Ви прекрасно знаєте, тому що відчуваєте при їх появі легку слабкість, а часом і сильне нездужання. Вони своїм тиском пригнічують вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code