До чого сниться Пролісок: тлумачення в різних сонниках

Пролісками називають ранні квіти, які починають з’являтися після того, як сходять снігу. Вони досить красиві і невибагливі, прорастаю там, де рідко буває нога людини. Ці квіти вже давно були занесені в Червону книгу, тому знаходяться під охороною. Згідно сонником, проліски це позитивний символ, що скоро у вашому житті відбудеться щось хороше.

Проліски, побачені в сні, символізують собою хороші зміни, які зовсім скоро почнуть відбуватися в реальному житті. Але тим не менше, краще після того, як вранці відкриєте очі, спробувати згадати, які ж відчували емоції.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • З одного боку, якщо уві сні ви просто дивіться на підсніжники, але не зриваєте їх, виходить, у реальному житті довгий час любите представника протилежної статі. Про свої почуття намагаєтеся нікому не говорити, тому що боїтеся засудження з боку. Ця людина вже має свою сім’ю, але, тим не менш, приділяє багато уваги. Головою чудово розумієте, що не можна будувати з ним відносини і приносити біль його половині, але душа розривається на частини. Ночами думаєте про нього, мрієте про спільне життя. Коли настає ранок, ховаєте свої почуття і живете далі. До вас ця людина практично нічого не відчуває, але не відмовиться провести вільний час;
  • З іншого боку, будьте обережні, коли діліться своїми планами і переживаннями.

Сонник Міллера

Уві сні зриваєте багато пролісків? В реальному житті буде розмова з другою половиною. Можливо, людина повідомить щось важливе для вас, хоча і несподіване. Будете радіти цим повідомленням, поділіться своєю радістю з друзями і близькими. Вони порадіють за вас, хоча і не всі, деякі відреагують негативно або мовчки підуть, нічого не кажучи.

Сонник Ванги

Якщо уві сні у вашому дворі розпускаються проліски, то наяву чекають приємні несподіванки, які вже на підході. Чекає зустріч з людиною, з яким добре спілкувалися в юнацькому віці. Довго будете розповідати один одному про своє особисте життя, поділіться переживаннями. Ця людина зможе підтримати і якщо знадобиться, надасть допомогу.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо уві сні чоловік дарує своїй половині букет пролісків, значить в реальному житті прагне щось виправити. У відносинах настала криза, впоратися з ним дуже важко, проте можливо. Можна поміняти обстановку, відправитися в романтичну подорож або хоча б влаштувати виїзд на природу. Якщо і це не допоможе, краще розлучитися.

Висновок

Зі сну проліски попереджають людину про те, що в його житті все починає налагоджуватися. Він перестав відчувати матеріальні труднощі, може дозволити собі багато речей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code