До чого сниться Реп’ях: тлумачення в різних сонниках

Колючки будяків на одязі або на шерсті улюбленої тварини навряд чи принесуть кому-то радість, напевно, кожен з вас хоч раз стикався з цими неприємними липучками! Як трактує сонник, реп’ях зі сні, означає приблизно те ж саме – невдоволення від зайвої проблеми, вантажу, ноші. До нього «прилипло» те, що йому не належить, що не входило в його плани. Однак він зі смиренням позбувається «колючок».

Якщо ви побачили уві сні реп’ях, згадайте всі деталі. Далі можна спертися на тлумачення сонника.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Всі наші сновидіння пов’язані з чим-то підсвідомим – тим, що ми не бачимо, але відчуваємо, відчуваємо. Дуже важливо вміти розтлумачити, що хоче донести, передати підсвідомість. Такі знаки – ваша можливість змінити життя на краще, зцілитися від негативних думок, перестати діяти проти себе.

  • Колючки будяків причепилися до вашого одягу. Тут можливо 2 варіанти тлумачення. Перший – наяву ви займаєтеся не своєю справою, а тим, що нав’язали ззовні. Воно до вас «прилипло», і ви змушені зі смиренням робити те, що належить. Сонник радить переглянути пріоритети, прислухатися до власних бажань. Таке зневажливе ставлення до себе може погано закінчитися. У ваших силах все змінити;
  • Другий варіант – до вас «причепилися» чужі проблеми і неприємності. По своїй доброті або через брак сили волі, щоб відмовити, ви прагнете всім допомогти, позбавити від зайвого вантажу турбот. Варто більше піклуватися про себе;
  • Колючки будяків причепилися до одягу близької людини. Варто поставити під сумнів його відданість вам. Швидше за все, він виношує ідею, як би вас обдурити. Можливо, він зробить поганий вчинок, не подумавши про ваші почуття.

Сонник Міллера

Бачити реп’ях у сні – до появи ворога. Від заздрості або бажання вас усунути зі свого шляху він буде всіляко до вас «липнути», намагатися дістати і допекти. Які заходи прийняти – вже ваш власний вибір.

Сонник Ванги

За Вангу потрапити в сні в зарості реп’яха – до невдоволення і засудження. Найближчим часом близькі, друзі або товариші по роботі будуть засуджувати вас, ваші ідеї та дії. Варто пережити цей етап і не піддатися на провокації.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви зіткнулися з цим неприємним рослиною, то наяву вас чекають настирливі залицяння якогось молодика. Найімовірніше, він має якісь корисливі цілі і незабаром вас обдурить.

Висновок

В цілому, бачити уві сні реп’ях – до неприємностей. Проте без труднощів рідко можна досягти мети і побачити свої помилки. У цьому вам допоможуть тлумачення сновидінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code