До чого сниться Ріелтор: тлумачення в різних сонниках

Ріелтор – це завжди угода, укладення договору, посередник між двома сторонами, його роль – довести операцію до угоди і отримати свій відсоток, вигоду. Як тлумачить сонник, ріелтора можна витлумачити так само. Ви – сполучна ланка між двома людьми, без якого вони не зможуть домовитися, вийти з якоїсь ситуації, не втративши мирного порозуміння один з одним. Це роль судді, який залагоджує конфлікт.

Якщо вам приснився ріелтор, це сновидіння – хороший знак. З допомогою підказок у сні ви зможете розібратися у власних проблемах.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Отже, ріелтор – це посередник, суддя. Без його допомоги дві людини не можуть домовитися, дійти згоди. Роль ріелтора уві сні може відноситися до конфліктів в сім’ї або компанії друзів, де без вашої допомоги і присутності немає миру і спокою. Питання одне: чи влаштовує вас ця роль? Саме тому у снах завжди важливі деталі. Тлумачення сну в залежності від контексту:

  • Ріелтор у вашому сні – ви. Якщо в сновидінні посередником в угоді з нерухомості були ви, то тут можливо два варіанти тлумачення. Перший варіант: операція пройшла успішно, клієнти залишилися задоволені, а ви отримали щедру винагороду у вигляді грошової вигоди. Такий сон означає, що в найближчому випадку вам дійсно доведеться бути посередником. Це не буде стосуватися фінансових угод. Мова піде про взаємини ваших родичів або друзів. Саме вам потрібно буде допомогти їм знайти спільну мову. Сон передвіщає приємний результат суперечки, де все виявиться «на своїх місцях». За допомогу з вашого боку ви будете щедро винагороджені відданістю і повагою з боку друзів;
  • Другий варіант тлумачення – операція пройшла невдало, договору не вийшло. Наяву ви постійно опиняєтеся суддею в конфліктах ваших близьких або друзів, мирите їх. Відповідно, ні про яку вигоду для вас мова не йде. Такий сон – знак, що в душі ви не згодні з тим, що відбувається, і вирішуєте конфлікти знехотя. Ви відчуваєте, як на це йдуть сили і енергія. Пора прислухатися до себе і розставити пріоритети, особисті кордону;
  • Ви користувалися послугами ріелтора. Невдовзі ви зіткнетеся з конфліктом, де вас будуть намагатися звинуватити в тому, чого насправді не було. Доведеться звертатися до сторонньої допомоги.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, якщо ріелтор у вашому сні – ви самі, то це ознака незадоволеності з грошовими проблемами, фінансовим статусом.

Сонник Ванги

Користуватися в сні послугами ріелтора – наяву ви занадто багато часу приділяєте дрібних клопотів, і на більш серйозні справи та ідеї просто не залишається часу.

Сонник Фрейда

Побачити в сні ріелтора – до щасливих любовних стосунків. Ваш новий коханий буде дуже уважним і чуйним. Сміливо переходьте на більш серйозний рівень відносин.

Висновок

Поява ріелтора у вашому сні – це завжди посередництво, допомога, вирішення конфліктів. Однак у будь-якій ситуації вибір – за вами. Сонник радить прислухатися до себе, і не прагнути робити те, що приносить тільки негатив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code