До чого сниться Ріпа: тлумачення в різних сонниках

Бачити дозрілий плід – до «збору врожаю», це значить, що настав час «збирати плоди», і ви нарешті будете винагороджені за всі зусилля. Як тлумачить сонник, ріпа, якщо не викликає у вас негативних емоцій, то все перераховане вище можна віднести до вашого сну. Якщо плід вам не подобається, то описане розвиток піде у зворотний бік.

Якщо приснилася ріпа, згадайте вона була старою і неприємною, гіркого і несмачною, а може – солодкою, красивою чи квітучою. Також не варто забувати про особисте ставлення до тому, що наснилося предмету, подобається він вам чи ви ненавидите його смак, запах або навіть колір.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Основа будь-якого тлумачення – це контекст, деталі сновидіння. Тому дуже багато залежить від того, в якому вигляді постала перед вами ріпа. Ми розкриємо вам тлумачення сновидіння в залежності від деталей:

  • Засівати грядки ріпою. Таке сновидіння – дуже хороший знак. У справі, яку ви зараз замышляете або вже почали, вас чекає величезний успіх. Це можуть бути нові дружні або любовні стосунки, проект на роботі або нова діяльність. Підсвідомість хоче донести, що ви – на правильному шляху. Не звертайте з цієї дороги навіть незважаючи на труднощі;
  • Збирати врожай ріпи. Якщо уві сні вам довелося збирати врожай ріпи, згадайте, якими були плоди – великими, яскравими або «нездоровими», млявими. Якщо зібрана ріпка вам зовсім не сподобалася, значить, наяву ви підсвідомо незадоволені тим, чим займаєтеся в професійному плані. Іншими словами, ви прийшли не до тих результатів, не домоглися свого. Цей сон також говорить про те, що істинно ваша справа дасть зовсім інші результати. Слухайте себе, і будете задоволені і щасливі;
  • Купувати ріпу. Сон говорить про інформацію, яку ви зараз отримуєте. Мова йде про навчання, курси або інтенсивах. Якщо ріпа виявилося поганий, гіркого і зовсім вас розчарувала, то наяву не варто довіряти нинішньому вчителю. Інформація недостовірна, або давно застаріла і вам не знадобиться.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ростуть плоди ріпи – до виконання заповітної мрії або таємних бажань.

Сонник Ванги

Бачити зростання ріпи у сні – до поліпшення фізичної форми. Якщо зараз ви хворієте, то незабаром підете на поправку.

Сонник Фрейда

Ріпа в сні – до набуття сили, впевненості в собі. Незабаром настане переломний момент у вашому житті, і ви більше не будете підвладні чужої думки і осуду. Ви зможете налагодити всі сфери свого життя.

Висновок

Як бачите, сон, де фігурує ріпа, розтлумачити зовсім не складно. Основа – це ваші особисті відчуття і деталі сновидіння. Пам’ятайте, що тлумачення може вважатися достовірним тільки в тому випадку, якщо воно гармонує з вашими почуттями і інтуїцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code