До чого сниться ріпчаста цибуля: тлумачення сну по різним сонникам

Скільки ж сліз приносить нам в житті цей овоч, коли ми чистимо його. До чого сниться ріпчаста цибуля? На жаль, як говорити сонник, цибуля ріпчаста бачити уві сні не віщує нічого хорошого. В основному, цибуля сниться до розчарування, образ, сварок і розриву відносин з близькими нам людьми. Також ріпчаста цибуля є символом пліток за вашою спиною, пережити які вам буде нелегко. Давайте розберемося в подробицях, яких каверз можна очікувати, якщо вам приснилася цибуля ріпчаста.

Ріпчаста цибуля викликає сльози наяву, тому й у сні є символом неприємностей.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Бачити уві сні цибулю ріпчасту, велику або дрібну, це попередження. Будьте готові пролити трохи сліз, тому що попереду непростий період. Потрібно бути готовим до неприємностей, які будуть підстерігати вас на кожному кроці, будь то будинок або робота. Іноді здаватиметься, що все валиться з рук, і ви нічого не можете вдіяти. Але не варто сприймати все занадто буквально, вихід є завжди, навіть із самих складних ситуацій.

Пригадайте, які саме цибулини ви бачили

  1. Велика цибуля. Вас наздоженуть великі фінансові втрати, а також проблеми з бізнесом. Чим більше цибуля, тим довше буде протистояння долі проти вас. Постарайтеся пережити цей складний період з мінімальними емоційними навантаженнями.
  2. Сон, цибуля ріпчаста в якому була дрібною, не так страшний, як попередній. Він віщує лише дрібні побутові клопоти. Але якщо вам приснилося багато такої цибулі, то є недоброзичливці, які завадять здійснення задуманих планів.
  3. Свіжа цибуля. Чекайте сумних новин від далеких родичів, можливо, хтось із них дуже хворий.
  4. Проросла цибуля. Будьте пильні, бо ворог не дрімає. Є певні проблеми з бізнесом, які можуть призвести до повного краху, і за всім цим буде стояти дуже впливова людина.
  5. Підгнила цибуля. Для жінок такий сон передвіщає проблеми з особистим життям, а якщо бути точніше, то тривале відсутність статевого партнера. Для чоловіків – імпотенція.

Що ви робили в побаченому сні?

До чого сниться цибулю ріпчасту збирати — готуйтеся до того, що хоч і з великим трудом, але ваша мета буде, зрештою, досягнута. Якщо вам сниться, як ви вирощуєте цибулю на своєму городі або земельній ділянці, будьте уважні до свого майна. Це знак втрати матеріальних цінностей, можлива добре спланована крадіжка, при якій ви втратите великої суми грошових коштів.

Якщо уві сні ви купуєте ріпчасту цибулю, то тут вам доля обіцяє вдалий поворот, пов’язаний з фінансовим придбанням. Якщо ви давно хотіли придбати новий автомобіль або нерухоме майно, саме час втілити ці плани в життя, ваш сон пророкує вдале вкладення грошей в дані об’єкти;

Дуже поганим знаменням є коли уві сні ви продаєте цибулю. Будьте обережні, за вашою спиною плетуть інтриги, про які ви навіть не здогадуєтесь, але в них старанно намагаються втягнути вас. Придивіться до свого оточення, можливо, ви встигнете вирахувати цих людей раніше, ніж вони втілять в життя свій задум.

А може бути ви їли або готували страву з цибулею?

Якщо сниться, як уві сні ви очищаєте цибулю від шкірки, то це хороший знак. Ваші плани обов’язково будуть успішно втілені в життя, а низка невдач закінчилася, можна спокійно займатися улюбленими справами. Проте сон, у якому ви ріжете цибулю служить певним попередженням про те, що ви робите занадто багато необдуманих вчинків, які у майбутньому можуть призвести до серйозної розплати за скоєне.

Для чоловіка сон, у якому він різав цибулю і при цьому були сльози з-за даного процесу, передбачає, що вас чекає поразка, воно вас дуже засмутить і з-за цього може бути тривала низка невдач.

Сон про ріпчасту цибулю віщує сльози, однак якщо ви готували або їли страву з цибулею, цей знак, навпаки, до добра.

Дуже сприятливий символ несе в собі сон, у якому ви готуєте страви з додаванням цибулі як одного з основних інгредієнтів. Наяву все складатиметься так, як ви задумали, доля на вашій стороні і на даний момент прихильна, ловіть шанс. Також можливе фінансове поповнення у вигляді великого виграшу.

Якщо ви їли страву, в якій знаходилася цибуля, то в реальному житті зможете подолати всі перешкоди, що зустрічаються на шляху, але для цього доведеться докласти чимало зусиль. Для жінки бачити сон, у якому вона використовує цибулю для приготування своєї страви, позначає плутанину в справах, і її налаштоване рішення кинути все, але не варто поспішати, все у вас вийде, треба тільки трохи почекати.

Прислухайтеся до тлумачення сну, в якому ви вибирали цибулю зі своєї їжі. За вашою спиною ведуться плітки, але ви не хочете вірити в те, що вони лунають від людей, яких вважаєте своїми близькими і цілком довіряєте таємниці. Постарайтеся поменше розповідати про своє особисте життя в подробицях друзям і рідним.

Про що ж свідчить сон, у якому ви намагаєтеся переконати дитину з’їсти блюдо з цибулею? Подумайте над своїм методом виховання, можливо, ви занадто суворі і вимогливі до свого чада, намагаєтеся обмежити його свободу, тим самим позбавляючи можливості в майбутньому стати самостійною особистістю. Відпустіть ситуацію, дайте вашій дитині трохи свободи, нехай він сам вибирає, що йому хочеться, не пригнічуйте його бажання.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Якщо вам приснилася цибуля ріпчаста, з-за якої ви в сні плакали, то нічого хорошого, на жаль, чекати не варто. Ви зазнаєте поразки у всіх сферах діяльності, де присутній ваші недоброзичливці. Цей складний період треба пережити з гордо піднятою головою, всім ворогам на зло. Слід бути більш м’яким по відношенню до своєї другої половини, подібний сон символізує, що саме ви станете винним у сльозах вашого партнера. Дана ситуація може привести до серйозних наслідків, аж до розставання, але примирення все ж буде, хоч і не простим. Для одиноких цей сон обіцяє затишшя на особистому фронті. Зараз немає людини, яка хотіла би з вами побудувати відносини, але пам’ятайте, це все тимчасово, треба просто трохи почекати, і щастя саме постукає у ваші двері.

Сонник Міллера — у вас є недоброзичливці

Згідно соннику Міллера ріпчаста цибуля символізує ваших ворогів.

Ріпчаста цибуля символізує ваших ворогів та конкурентів, які лицемірно ведуть себе по відношенню до вас. Але ви не здогадуєтеся про це або не хочете повірити, дізнавшись, що цими людьми є ваші близькі друзі. Остерігайтеся мало знайомих особистостей, не надто довіряйте їм. Купівля цибулі уві сні віщує біду, що станеться з вашими родичами. Якщо це станеться, не ігноруйте їх прохання про допомогу, можливо саме ви здатні прийняти правильне рішення в їх ситуації.

Сонник Ванги — ваші зусилля принесуть результат

Садити цибулю уві сні — гарний знак. Чим наполегливіше і якісніше ви працюєте над цим, тим більше ймовірність, що в реальному житті ваші зусилля принесуть плоди, над якими ви довго працювали. Однак якщо в сні ви плакали через цибулю, тоді всі, що ви так довго створювали, зазнає неминучий крах, в якому від вас вже нічого не буде залежати. Бачити багато цибулі, яка представлена у вигляді акуратної зв’язки, означає хороші зміни, неодмінно чекають на вас в найближчому майбутньому.

Сонник Фрейда — ви ображені на цілий світ

Ріпчаста цибуля — це ваші внутрішньі розгубленість і образи на навколишній світ, яку ви вже досить-таки тривалий час носите в собі. Якщо жінці сниться, що вона в городі рве головки цибулі, це означає, що ви досі не можете прийти в себе після минулих відносин і відчуваєте почуття недовіри до всіх чоловіків. Приснилося, що ваш чоловік чи наречений принесли цибулю і віддали його вам у руки, знак охолодження почуттів, переростає в бажання розлучитися. Намагайтеся частіше спілкуватися зі своїм коханим, обговорювати все, що вас двох не влаштовує у відносинах і знаходити компроміси, і тоді доля дасть вам ще один шанс на довгий і щасливий шлюб.

Сучасний сонник — на вашому шляху є перешкоди

Побачивши в сні, як ви садите цибулю, очікуйте поліпшень у справах, які приведуть до позитивного результату. Але пам’ятайте, ціна їх буде висока, все-таки трохи доведеться пізнати смак гіркоти. Купувати цибулю обіцяє вигідне придбання, яке буде вкладена дуже велика сума грошей. А ось, якщо ви їсте в сні цибулю — це до дуже непростого випробування, здатного зруйнувати вашу мрію. Якщо при поїданні ви відчували присмак гіркоти, то готуйте сили для подолання перешкод, чим більше гіркоти, тим гірше буде ситуація, що склалася.

Давньоруський сонник — ви скоро вилікуєтеся

Різати цибулю — лікування від хвороби. Їсти її в будь-якому вигляді — поліпшення здоров’я, прилив сил, омолодження. Рвати пір’я зеленої цибулі— позитивні зміни в зовнішності, вдала зміна зовнішнього вигляду. Бачити грядку — одужання когось із членів сім’ї.

Кулінарний сонник — ви досягнете успіху

Зростаюча цибуля — гарний сон, він означає досягнення успіху без особливих зусиль. Готувати щось з цибулею або їсти її— брати участь у спорах, предметом яких виступають матеріальні цінності.

Сонник для закоханих — оплатіть свої борги

Цибуля на грядці зі стрілами до неба — ви уразливі перед чиновниками, варто сплатити всі борги. Їсти цибулю — найближчим часом доведеться віддати борг честі перед старшими родичами. Збирати її — багате, насичене життя.

Висновок

Розглянувши тлумачення сну ріпчасту цибулю, ми переконалися, наскільки важливо пам’ятати деталі, тому що саме вони пророкують нам який очікувати результат справ від побаченого. Ріпчаста цибуля — це символ смутку й гіркоти, яка буде неминуча і нам слід набратися більше сил і енергії, щоб пройти всі ці випробування. Плакати в сні — до прикрого враження, а от бачити у цибулі солодкий плід, який не доставляє особливих проблем — до сприятливого результату у задуманих справах. Але слід пам’ятати, що для досягнення цих цілей доведеться докласти чимало зусиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code